305 Shares 6325 views

Scenariusz 08 marca do grupy przygotowawczej: wiersze, piosenki, konkursy

Wiele dzieci z wczesnym wieku zaczynają uczestniczyć opieki nad dziećmi (żłobki, przedszkola). Oczywiście, są one bardzo potrzebne. Po pierwsze, aby pomóc rodzicom, gdy dziecko nigdzie i nikt nie opuścić, bo są w pracy. Po drugie, nie ma dzieci uczą się komunikować ze sobą, dowiedzieć się wiele ciekawych i niezwykła, dowiedzieć się, jaki jest świat, właściwości rzeczy wokół, przedmioty, i tak dalej.

Przedszkole – rodzaj drugi dom dla każdego dziecka. Gdzie dzieci spędzają jedną trzecią dnia do kilku lat. Codziennie, z wyjątkiem weekendów, dzieci z rodzicami w pośpiechu do przedszkola, aby stać się jeszcze mądrzejszy o jeden dzień. Tutaj czekają na przyjaciół i ulubionych nauczycieli. Dzieci stają się coraz więcej nowych znajomości, które na pewno będą się przydać w przyszłości. Uczą się śpiewać, tańczyć, recytować poezję, aby tworzyć oryginalne artykuły improwizowanych, karty, malować, rzeźbić, i wiele więcej. W skrócie, nauczyć się stopniowo wchodzi w dorosłość.

Aby dzieci były wygodne i przytulne w przedszkolu, gdzie doświadczeni nauczyciele są zawsze gotowi wspierać w każdy możliwy sposób. I oczywiście, ogród bez różnych świąt! Przynoszą radosny nastrój, wzbogacając życie dzieci, co przyczynia się do ich dziecka. Wszelkie czynności dzieci postrzegają z zachwytu: Autumn Festival wakacje, maskarada Nowy Rok, bal, uroczystości poświęcone 23 lutego, marzec 8 i więcej. Wszystkie z nich są w świątecznym nastroju, dotykając i jasne.

Weźmy pod uwagę scenariusz, co w dniu 8 marca do grupy przygotowawczej może wymyślić, aby zadowolić każdego: publiczność i dzieci. Po tym wszystkim, to święto jest kochany przez wielu.

Scenariusz 08 marca do grupy przygotowawczej

Kiedy wszystko budzi się do życia, a kolory stają się jaśniejsze, pochodzi najbardziej wspaniały, wyjątkowy dzień – ósmego marca. Oczywiście, jest to jeden z najbardziej ulubionych wakacji dla dzieci. Po tym wszystkim, jest dedykowany do najdroższych ludzie, matka, babcia, siostra. I dla tego święta przygotowuje dla wszystkich, nie tylko w ogrodzie, ale również w każdym domu. Scenariusz dnia 8 marca do grupy przygotowawczej należy starannie wypracowane. Wydarzenie zaproszeni matki i babcie z dziećmi. Oprócz nich mogą przyjść i starsze siostry, ciotki i tak dalej.

Przygotowania do wypoczynku, kolorowy wystrój sali i sceny, kostiumów i prób tworzenia prezentów – to wszystko daje poczucie podniecenia i radosnego oczekiwania. Zwłaszcza, że grupy przygotowawczej – to najstarsza grupa dzieci. I czują się jak prawdziwe „dorosłej”. W scenariuszu dużej uroczystości zorganizowanej interesujący koncert, który będzie ulubione wiersze o matek i babć, pieśni, tańce różnych inscenizacji. sumuje się również konkurs poświęcony tej wspaniałej dzień.

Chłopcy w garniturach z piękną kokardą na szyi (panowie) i dziewcząt w eleganckich sukniach z pięknym włosów (damskie) będą zabawiać gości w określonym czasie. Oprócz występów muzycznych, konkursy odbędą się z udziałem matek i babć. Po koncercie można zaplanować tea party. Niewątpliwie ten uroczysty wydarzenie pozostawi piękny piętno na duszy głośników dzieci i gości.

Najważniejsze na początek wakacji

Zastanów się, gdzie zaczyna się wakacje. W auli psychiatry zaproszonych na wydarzenie. wszyscy są ubrani i piękne. Na samym początku programu brzmieć uroczyste przemówienie w imieniu kierownika przedszkola:

– Dzień dobry, drodzy goście, drodzy kobiety! Mamy przyjemność zaprosić Państwa do tego wspaniałego wydarzenia! Chcielibyśmy pogratulować na wakacje wiosennej i szczerze życzę dobrego zdrowia, dużo szczęścia i powodzenia we wszystkim! Bądź jak piękny, młody i wesoły! Dziś nasi młodzi przyjaciele przygotowali liczb koncert dla Ciebie. Załóżmy, zaprosić ich na scenie!

Po wymawiania dźwięków mowy przyjemną melodię. Trzymając się za ręce, dzieci spadnie do auli i udać się na scenie. wszystkie są piękne, szczęśliwe. Po tym wszystkim, dziś święto bliskiej osoby. Po wyrośnięciu na scenie, dzieci kolejce z rzędu. Następnie przychodzi przemówienia otwierającego, który przyniesie mistrza (grupy nauczycieli).

– Drogie nasze matki i babki, goście dzisiejszej imprezy! Wspólnie z dziećmi chcemy pogratulować tego święta! Mamy nadzieję, że spodoba się nasz występ i dać pozytywny morze.

Wiersze o mamie

Uczestnicy po kolei, aby przejść do środka i czytać poezję w dniu 8 marca. Dla dzieci jest to wielkie wydarzenie. Starają się czytać ekspresyjnie, udowadniając tym samym swoją miłość do ukochanej osoby. Repertuar może odebrać specjalnie z książek, gdzie znajdują się wiersze w dniu 8 marca dla dzieci:

***

Świat wydał mi,

Słońce na niebie światła.

Nie ma jeszcze jeden piękny,

Lepiej w świecie nie ma!

***

Mamusiu kochana,

W tym dniu wiosny

Gratulacje delikatnie

I daję kwiaty.

***

Matko kochana,

Kocham cię!

W tym dniu ciebie

Śpiewam piosenkę.

ulubione piosenki

Ponadto, zgodnie ze scenariuszem dzieci mają śpiewać w dniu 8 marca. Dla grupy przygotowawczej mogą wybierać spośród różnych źródeł: książki, internet i wymyślić własne.

Jest to bardzo wzruszająca piosenka – „Pieśń o mamuta”, który należy wprowadzić do programu festiwalu. Bo piosenka jest bardzo ekscytujący temat, to mówi nam, że każde dziecko powinno mieć matkę. Po zakończeniu scena jest odtwarzana przez grupy przygotowawczej w dniu 8 marca. Można wybrać dowolny temat dla niej. Co najważniejsze, to była miłość od matki, o życiu, o dobry.

Mini sceny

Jesteśmy przedstawicielem kilku mini sceny:

  • Mama mówi syn nie może chodzić bez kapelusza i górnej części garderoby, w zimnie, w przeciwnym razie możesz zachorować. Syn powiedział, że rozumie, ale nie słuchać. Pobiegł przez kałuże, zdejmując kapelusz i przyciski na kurtce nie jest zapięty. A następnego ranka chłopak leżący na łóżku z termometrem i silny kaszel. Mama daje mu lekarstwo. Chłopak wypił. Wtedy poznał matkę, że nie słuchać i udał się na ulicę bez kapelusza. Teraz wiedział dokładnie, że konieczne jest, aby słuchać mojej matki. Po tym wszystkim, to nie jest złe doradztwo.
  • Drugi mini scena – strach. Jeden chłopiec był bardzo boi się ciemności. Dlatego śpię albo z rodzicami, albo z włączonymi światłami. Ale gdy przyszło do gości. Mieli córkę, trochę młodszego chłopca. Mieszkaliśmy one noc. Chłopiec zobaczył, że dziewczynka nie śpi z rodzicami i nie boi się ciemności. Był zawstydzony i postanowił, że nic więcej nie będą się obawiać. Następnego dnia powiedział matce, że światło może być wyłączony. Od tego dnia, zdał sobie sprawę, że bał się niczego i nikogo pod łóżkiem, nie czekaj.
  • Trzecia opowieść o dziewczynce, która nie słuchała mojej matki i nie chce robić. To nie pomaga w domu. Matka była bardzo martwi się o przyszłość życia córki i postanowił uczynić córką zrozumiał: to niemożliwe, aby żyć tylko kosztem innych, należy pomóc i być posłusznym. W tym celu, matka postanowiła udawać, że wyjeżdża. Pozostawione same sobie, córka siedziała długo oglądając telewizję, grać na komputerze, ale bardzo głodne. Nic nie jest w stanie do dziewczyny nawet nie wiem, jak gotować zwykle jajecznicę. Zadzwoniła jej matkę, a ona wyjaśniła, jak jej smażyć. Z żalu w połowie dziewczyna zrobiła sama jeść. Zdała sobie sprawę, że niemożliwe jest, aby polegać na innych, a my musimy nauczyć się robić pewne rzeczy.

Takie historie można wymyślić wiele. Co najważniejsze, były pouczające i wyjaśnić dziecku, co jest dobre a co złe. Te mini-scenes mówić, że nie można być niegrzeczny, zazdrosny, nieposłuszny i leniwy. Oni opowiadane jak uczyć dzieci matek być miły, pracowity i zrozumienia.

Po pokazaniu scen nauczyciel prosi dzieci:

– Dzieci! Powiedz mi, czego nauczył się od tych figurek?

Dzieci podnieść ręce i wyjaśnić własnymi słowami, co zrozumiałe. Dalsze matinee Martha do 8 grupy przygotowawczej kontynuować. Chłopcy i dziewczęta ekspresyjnie czytać wiersze poświęcone matek:

***

Mama dała życie,

Radość, szczęście się do mnie.

I za to wdzięczny

Jestem twoim przeznaczeniem.

***

Mamusiu kochana,

Nie, więcej

Nikt na świecie.

Kocham cię!

***

W tym bajecznym dzień

I pospiesz do domu swej ukochanej matki,

I trzymać w rękach bukiet kwiatów.

Gratuluję, gratuluję!

Piosenki na 8 marca dla grupy przygotowawczej

Teraz możemy przejść do części muzycznej celebracji. Piosenki na 8 marca dla grupy przygotowawczej, można wybrać inny. Na przykład: „Dzisiaj wypoczynku mojej matki”, „najlepszy jest najbardziej”, „Matka”, „Słowo najlepiej na świecie”, „Mamo, jesteś w świecie lepiej niż ktokolwiek inny”, „uśmiech mama”, „moja droga matka”, „oczy mama”, a inne wielkie piosenka.

tańce

Co zrobić koncert bez takich numerów jak taniec na 8 marca? Grupa przygotowawcza, zgodnie ze scenariuszem, można tańczyć taniec oryginalny w nowoczesnym stylu. Rytmiczny i porywający dzieci ruch zaskoczy widzów. Gośćmi festiwalu będą zdumieni mocą i talent młodych artystów. Oprócz tańca współczesnego, można wykonać „kadryla” i „Walc”. Taniec w kapeluszu iz laską w ręku spowoduje ogromne brawa.

Moja mama jest najlepsza!

Święto 8 marca na grupie przygotowawczej trwa. Nauczyciel odnosi się do dzieci z prośbą, aby powiedzieć o swoich matek i babek. Dzieci po kolei wiadomo, co ich matka i babcia są dobre, co robią, którzy pracują:

– Moja mama jest najlepsza! Pracuje jako nauczyciel w szkole. Jej wszystkie dzieci w klasie szacunku i miłości, bo jest miły i pomaga wszystkim. Ona jest bardzo opiekuńczy. Każdego dnia, piecze pyszne ciasta, serniki, i tak dalej. Zawsze staram się jej pomóc w każdy możliwy sposób. Cieszę się, że mam najwspanialszą matką na świecie.

Inne dzieci też będzie powiedzieć kilka słów o swoich matek i babek.

Słowo trwa grupę nauczycieli:

– Drogie matki i babki, goście! Nasi uczniowie malowane portrety matek. Wszystkie obrazy wiszą na ścianie. Po koncercie można oglądać. Czy rozpoznajesz siebie?

Co jeszcze można ozdobić swój scenariusz? Opowieść w dniu 8 marca. grupa przygotowawcza może przygotować małe wystawiając bajkę „Czerwony Kapturek” w nowy sposób.

ulubiona bajka

można wymyślić zawartości każdego z nich. Rozważmy historię o dziewczynce, która nie słuchała mojej matki:

„Mamo pieczone pyszne ciasta i wysłać córkę, Little Red Riding Hood, wziąć je do babci. Ale bezwzględnie karane nie rozmawiać z nieznajomymi, nie załamie. Według dziewczyny skryptu spotyka królika, zaprzyjaźnili. Zając dał jako dar marchewkę Czerwony Kapturek, a ona do niego – z Patty. Dziewczyna poszła dalej. Potem spotyka jeża. Wraz z nim, a dziewczynka zaprzyjaźniła, grają razem. Jeż dał jabłko prezent, a dziewczynka – ciasto. Następny Kapturek spotyka wiewiórkę. Grali przez długi czas. Rozprzestrzeniać Suseł Kapturek smaczne orzechy, a ona uraczył jej ciasto. Ale do tego czasu było już ciemno. Żarłoczny wilk przyszedł do babci i zjadł. drzwi babka była otwarta, więc wiedziała, że aby dojść do wnuczki, i czekał na nią. Kiedy podszedł do drzwi Czerwonego Kapturka, widziała, że jej babcia tam, ale zamiast na łóżku jest wilk. Funky Hat nazywa drwali. Ci, wilk zgrywanie żołądka, a stamtąd wyszedł bezpiecznego i babcię. "

Nauczyciel:

– Dzieci, powiedz mi, co było błędem Czerwonego Kapturka?

Z kolei dzieci mają wyjaśnić, że dziecko nie tak, bo z tego, co prawie się nieodwracalne.

Wszyscy naprawdę lubiłem skryptu 8 marca w grupie przygotowawczej. Nowoczesny styl koncert, dobrze ubranych dzieci, ich utalentowany wydajność, pięknie urządzony pokój umożliwić wszystkim uzyskać wiele przyjemności z uroczystej imprezy. Po ostatnim koncercie utwór „08 marca” przedszkole grupa przygotowawcza jest zakończona. Jak to się mówi, najlepiej jest dobry prezent – to działa. Dzięki piosenek, wierszy i tańców, chłopców i dziewcząt pogratulować ukochanej matki i babki ze wspaniałych wakacji w dniu 8 marca.

Posłowie

Dziewięćdziesiąt minut koncert nie pozostawi nikogo obojętnym widzem.

Ale ten scenariusz w dniu 8 marca na grupie przygotowawczej jest kompletna. To nie wszystkie niespodzianki. Tuż przed dzień koncertu ogłoszono przetargi na 8 marca. Grupa przygotowawcza zrobiła niezwykłą gazetę ściany. Duże jasne litery w środku jest napisane: „Gratulacje z 8 marca!” Następnie w imieniu tej grupy jest napisane samodzielne Gratulacje dla wszystkich kobiet.

W dodatku do gazety na ścianie, to jest możliwe, aby rzemiosła do 8 marca. To jest wykonana z papieru, kwiaty i kartki z przyklejone do nich z kwiatami, malowane talerze, miękkie zabawki i wiele innych. Można stosować różne techniki robótek: origami, KANZASHI, Quilling, Frezowanie i tak dalej. Ogromny stół w holu przedszkola mogą być zanieczyszczane różnymi kolorami. Matki i babki, siostry i inni goście byli zadowoleni odkrywania niezwykłych rzemiosła i cieszyć się, że ich dzieci są bardziej zdolne i gotowe do rozpoczęcia nowego życia – w szkole.

Następny PTA spotkanie odbywa się, gdzie dzieci będą prezentowane z ich matka prezentuje własną produkcję. Chłopcy Gratuluję dziewczynom i wręczy im prezenty. Ostatnie słowo będzie dla komitetu macierzystego. W imieniu wychowawcy da luksusowy bukiet kwiatów i dar i zadeklarować wdzięczność świątecznego przypadku organizacji. Wyniki temat tego, co dzieci nauczyli przez lata bycia w ogrodzie zostaną ogłoszone. Po tym wszystkim, aby ten rok był ostatnim balu. Rodzice z kolei mogą być przygotowała specjalną niespodziankę dla dzieci. Organizują elegancki zestaw z różnymi dodatkami, które są wypiekane w domu. Dzieci będą absolutnie uwielbiam.

Niewątpliwie uroczystości dzieci będą pamiętać na zawsze. I są zadowoleni z tego, co się prezentu ukochanej matki, będą długo pamiętać ten dzień.