817 Shares 3949 views

Jak świętować Nowy Rok razem? Jak świętować Nowy Rok razem z najbliższymi?

Skorzystaliśmy z okazji Nowego Roku hałaśliwe i zabawy z przyjaciółmi lub rodziną. Ale czasami chcesz spędzić ten wspaniały urlop razem z najbliższymi. Aby uczynić go niezapomnianym, trzeba przygotować się do niego. Jak spełnić Nowy Rok razem, aby wakacje niezapomniany przez długi czas? Istnieje wiele oryginalnych pomysłów na to.

Kilka powodów, aby świętować Nowy Rok razem

Nowoczesny tempo życia nie pozwala nam poświęcić wiele czasu na jego drugiej połowie, więc spędzić Nowy Rok razem w domu – idealne rozwiązanie. Wspólna kampania na prezenty, ozdoby choinkowe, gotowanie posiłków wakacje się zbyt blisko.

Obchodzi tylko ze swoim partnerem, nie można się martwić o strój. Sam ze swoim partnerem, można łatwo ubrać się w stroje z ujawniając pończochy i głęboki dekolt. Najważniejsze, że strój lubił.

razem noworocznego spotkania z najbliższymi, można odejść od typowych stereotypów. Uroczysta kolacja może być przeniesiony do łóżka, na podłodze lub w łazience. Jako prezent dla bliskiej osoby może tańczyć ognisty taniec lub ustalenia striptease.
Jeśli zdecydowaliśmy się świętować Nowy Rok razem z mężem, konieczne jest, aby rozważyć kilka punktów, które pomogą zorganizować prawdziwe święto miłości.

wzajemne pożądanie

Jest to pierwsza i najważniejsza zasada. Jeśli jeden z partnerów nie jest Nowy Rok bez hałaśliwego firmy, to najlepiej nie próbować złamać jego wolę. Inaczej świąteczna noc może być ostatnią noc spędzili razem. Więc jeśli kolega nie trafia do przekonania, że lepiej jest pójść na spotkanie z nią.

ważne rzeczy

Każdy z nas rozumie, że sam święto nie będzie działać. Jeśli zdecydowaliśmy świętować Nowy Rok razem z mężem, należy rozważyć scenariusz wyprzedzeniem wakacje. Tradycyjne i win-win sytuacja jest zawsze świąteczna kolacja przy świecach. Najlepiej jest, jeśli przygotowania do obchodów będzie razem: oczyścić dom, udekorować choinkę, przygotować dania z wakacji, nakryć do stołu. Proszone wymyślić oryginalnego menu, a także dbać o świątecznym stroju. W razie potrzeby, można nawet kupić stroje, które tworzą atmosferę tajemniczości i intrygi.

Co zrobić po północy?

Podejmowaniu decyzji, jak świętować Nowy Rok razem, myśleć z wyprzedzeniem, co zrobisz po wypić lampkę szampana pod zegarem chiming. można po prostu zjeść i iść odwiedzić przyjaciół, którzy obchodzą Nowy Rok w towarzystwie. Nie zapomnij, aby ostrzec o swojej wizycie, albo może stać się nieprzyjemna niespodzianka.

Inna opcja – Romantyczny spacer po mieście. Odwiedź miejsca pierwszych terminach. Jest to dobra okazja, aby pamiętać o swoich uczuciach. Dobro wspólne wspomnienia, że poczujesz się jak cenisz siebie. Poczuj atmosferę wypoczynku, cieszyć się jasne światła, choinek.

Co dać?

Prezenty powinny być spersonalizowane. To może być wdzięczne ozdoby, CD z ulubioną muzyką związany z ich rąk szal. Ten dar musi być inna deklaracja miłości.

Zapomnieć o codzienności

Staraj się nie uszkodzić poranne porządki noworoczne domowych. czyszczenie post-holiday można regulować nie człowiek najbardziej romantyczny nastrój. Nic złego się nie stanie, jeśli naczynia nastąpi następnego dnia. Jak spełnić Nowy Rok razem, nie odrywając się od problemów krajowych? Opcje ustawione to święto.

Luksusowy pokój

Jeśli masz zamiar świętować Nowy Rok więc dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem. W latach sylwestrową można pieścić się z drogimi i niezwykłych potraw, zamawianiu room service. Zanim zegar wybije 12, można przejść do sali w świątecznych strojach, taniec na spotkaniu noworocznym, które zwykle ustalenia dla gości, a następnie wrócić do pokoju i zobaczyć Nowy Rok sama z siebie w romantycznej scenerii.

Romans w górach

W górach, można wynająć dom dla dwóch osób. Spotkanie, które będzie romantyczny i niezapomniany tego noworoczny. Napotykają na wakacje w górach, będziesz cieszyć się świeżym powietrzem, piękne krajobrazy i przytulne odpocząć przy kominku. Dodaj romans naturalna skóra niedźwiedzia obleczona z kominkiem, gdzie można oczekiwać nadejścia Nowego Roku w ramionach ukochanej osoby. Nie zapomnij wcześniej zarezerwować pokój.

I można po prostu wynająć dom na wsi, z dala od cywilizacji. Święto uzyskać szczególnie zabawne, gdy wieś istnieje tradycja organizowania świątecznych uroczystościach z tradycyjną ucztę. A rano będą zadowoleni wziąć kąpiel parową i zanurzyć się w otworze.

Nowy Rok za granicą

Jak świętować Nowy Rok razem i uzyskać wiele pozytywnych emocji? Za ten wielki zagranicznych wycieczek. Ponadto, jest to świetna okazja, aby zobaczyć wiele ciekawych i nowych. Wadą tego święta jest droga, która może być uciążliwe. Oczywiście, taki urlop będzie kosztować nieco droższe niż Sylwestra w domu, ale dla tych, którzy lubią podróżować jest to świetna okazja, aby zrealizować swoje pragnienia. Spośród wielu opcji oferowanych kierunki każdy może wybrać to, co lubi. Dla fanów rekreacji pasywnej garnitur nadmorskim kurorcie ze słonecznej pogody i uroczystej atmosferze. Miłośnicy pięknych miejscach bogatych w historii zbliży się na wycieczkę do Austrii, Francji i we Włoszech.

Party w restauracji

Jak świętować Nowy Rok razem parę, która jak hałaśliwe stron, poznawać nowych ludzi i doświadczenia? Idź do restauracji lub klubu nocnego. Pozytywnym aspektem jest to, że wakacje nie musi stać w piecu. Ta opcja jest odpowiednia, a ci, którzy pracują w sylwestra.

w przyrodzie

Taka metoda spodoba się fanom ekstremalnego wypoczynku. Jeśli myślisz o tym, jak z okazji nowego roku razem ciekawy i nietypowy, wybierz jakiś romantyczny zakątek miasta, aby przygotować się na taką przygodę. Dla wygody, można wziąć składane krzesła, przygotować naczynia, lampy, grill, gorącą herbatę w termosie. Nie zapomnij o dobrych Bielizna termiczna i zimowe buty. Kebaby w mroźnym powietrzu – świeże Co może być bardziej romantyczny!

dach

Nie jest to romantyczny świętować Nowy Rok w sobie w ramiona, ciesząc się fantastyczne widoki na światła miasta z dachu wysokiego budynku? W celu zapewnienia sukcesu święto, nie zapomnij się ubrać ciepło, chwycić szampana i przekąski i termos z gorącą herbatą.

na lodowisko

Chcesz sylwestrową bajkę? Idź na lodowisko. Przynieść szampana i kieliszki. Szybownictwo na lód razem, nie zauważysz, jak ten czas leci. I gdy zegar wybija dwunastą, nadszedł czas, aby otworzyć szampana i kieliszki w dłoniach, aby złożyć życzenia.

Na drodze

Jak spędzić Nowy Rok razem niezwykłe? Kolejny oryginalny pomysł – aby zorganizować wakacje w przedziale pociągu. Mierząc odgłos kół, można oglądać piękny zimowy krajobraz za oknem, i, oczywiście, ciesząc się swoim towarzystwem.

Nawet łatwiej jeździć w samochodzie na noc miasta i czeka na północy, aby uczcić Nowy Rok, w którym znajdzie. Trzeba wziąć z owoców lub słodyczy i szampana. Wadą jest to, że kierowca będzie musiał spotkać się z wakacji do domu.

W rzeczywistości, dla ludzi, którzy kochają to nie ma znaczenia, gdzie i jak spędzić Nowy Rok razem, co ważniejsze, aby zamknąć był najbliżej i kochany człowiek.