891 Shares 1201 views

Dzień Kierowca: Rok założenia i okolicznościowe słowa

Dziś ludzie nie mogą już sobie wyobrazić życia bez „konia żelaza”, który jest naszym pomocnikiem. Dlatego też nie jest na próżno przecież wymyślić Dzień kierowca za – profesjonalny wypoczynku pracowników transportu drogowego, które pracują dla dobra ojczyzny. To święto narodowe obchodzone jest co roku w Rosji, w październiku – w ostatnią niedzielę. Świętować ten dzień rozpoczął się w 1980 roku, kiedy został wydany dekret „O pamiątkowych i publicznych wakacji” w ZSRR.

Oprócz Federacji Rosyjskiej, kierowca Day obchodzony jest na Ukrainie i Białorusi. Tylko w tych krajach jest on obchodzony Dzień drogowiec. Dla większości kierowców – to znaczący dzień w roku, który jest zawsze zaznaczone. W ostatnią niedzielę października, to przede wszystkim hołd dla tych pracowników, którzy są zaangażowani w transporcie dużych ciężarówek ładunkowych.

Bardzo często są one ryzykując swoje życie, więc do dziś czekają na bliskich ciepłe słowa. Dzięki kierowców, a także ludzi, którzy budują, maszyny do naprawy może zjednoczyć wszystkie kraje – to święto jest światowym znaczeniu.

Przede wszystkim gratulacje w Dniu kierowca powinien brać ludzi, którzy w latach Wielkiej Wojny Ojczyźnianej oraz bombardowania pociskami podróżował po bezkresnych drogach, ratując mieszkańców przed nazistami, niosąc rannych bojowników. Nieświadomi ludzie mogą myśleć, że praca kierowcy w czasie wojny nie były tak zauważalne, ale w rzeczywistości jest to często zależy od nich los milionów ludzi – oni ryzykowali swoje życie, aby uratować kogoś innego.

Również Dzień kierowca poświęcona straży pożarnej, policji i pogotowia – one uratować tysiące istnień ludzkich każdego dnia. Ich praca jest szlachetny i niebezpieczne jednocześnie, muszą one mieć umiar żelaza i cierpliwości w najtrudniejszych sytuacjach.

Jasne, samochody – to genialny wynalazek ludzkości. Urządzenia pozwalają na szybkie dotarcie do miejsca docelowego i ułatwiają nasze życie z tobą. W tym dniu, należy pogratulować swoich bliskich i przyjaciół, których praca związana jest z drogi – kierowcy, mechanicy, strażacy, policja, policja drogowa, itd Wstępnie wymyślić i zorganizować oryginalne życzenia: poezja, proza i wydajność muzyczną osobiście lub profesjonalną piosenkarką.

Możliwe jest również, aby zorganizować ceremonię, ucztę z okazji. Twoi bliscy docenią ten szlachetny gest, a przez wiele lat zachować słodkie wspomnienia przyjemnych chwil, podarowany przez rodzinę i kochających ludzi. Rzeczywiście, w rosyjskich kierowców zawodowych nie mniej niż sześciu milionów, a wszystko, czego potrzebują, aby uzyskać szczere i serdeczne gratulacje. Dzień kierowca – to publiczne uznanie zasług w tworzeniu sterowników gospodarki.

Serdeczne gratulacje z okazji Dnia kierowców

***

Jednym z najważniejszych wynalazków cywilizacji są maszynami rozpatrywane. I, oczywiście, równie ważne jest to, codziennej pracy zawodowych kierowców. Że zawodowi kierowcy, aby „przejść” całą ludzkość w dół rozległych i mrożonych torów, przez bagna i spiekoty piasków.

Dziękuję naszym drogim kierowców, pracowników różnych gałęzi przemysłu! Dbać o siebie! A nawet jeśli droga jest tylko wierny, cierpliwy i przestrzegać przepisów ruchu drogowego kierowców!

***

Dzisiaj jest święto – dzień samochodzie

Dla tych, którzy są za kierownicą każdego dnia!

Pozwól nam szczerze im życzę

Powodzenia, szczęścia, słoneczny dzień!

Życzę mercedesa w garażu,

A jeśli tak, masz już,

Następnie pragnę jechać ostrożnie

I wiedzieć, że arogancki pieszych

W każdej chwili, droga pójdzie.

Nadal życzę życzę – aby uniknąć problemów z samochodem,

Niech wszystkie incydenty nie będzie,

I czeka na ciebie na drodze wspaniali ludzie!