611 Shares 5876 views

Jak zrobić broń z papieru, który strzela. Strzelanie pistolet wykonany z papieru

Wiele teraz zastanawiam się jak zrobić broń z papieru, który strzela. Natychmiast może się wydawać, że jest to niemożliwe, ale tak nie jest. Z pewnym umiejętności i chęci, może się zdarzyć każdemu. Oczywiście, będziemy musieli siedzieć przez kilka godzin z papieru i kleju, ale wynik przekracza wszelkie oczekiwania.

Co sprawia, że broń z papieru?

Złóż broń papieru ludzi z różnych powodów. Przede wszystkim jest to zabawa i unikalny rodzaj wypoczynku. Dla wielu osób taka aktywność stała się hobby. W tym przypadku można zrobić nie tylko strzelać pistolet z papieru i starych broni próbki, która będzie ozdobą jego właściciela. Istnieją różne schematy i rysunki, które pozwalają zrozumieć, jak to jest zbudowane bez trudności. Wykonane z papieru, nawet automatyczne, pistolety o różnych czasach z tłumikiem i prawdziwy pistolet. Przyjść z pomocą takich produktów papierowych i kiedy planowane jest dzieckiem New Year karnawał w przedszkolu lub szkole. Oczywiście, dziś można kupić prawie każdy atrybut do kombinezonu, ale o wiele bardziej interesujące to zrobić samemu. Każde dziecko będzie dumny z ojca, który wie, jak zrobić broń z papieru, który strzela. Biorąc pod uwagę złożoność tych wzorów, nie po raz pierwszy każdy może dostać. Na początku lepiej jest spróbować zrobić najprostsze struktury szkolenia i nabywanie umiejętności w tej materii.

Jakie materiały są potrzebne?

Oczywiście, przede wszystkim do budowy domowej roboty pistolet trzeba przygotować odpowiedni papier. To nie powinno być byle czyste konto, a bardziej gęsty materiał. Dobra płyta średniej gęstości nadaje się do tego celu. To dlatego, że sprawia, że pistolety fotografowania. Broń z papieru, który będzie łatwy w zmarszczki, nie będzie działać. Jest to niewygodne i niepraktyczne. Oprócz papieru potrzebne do przygotowania kleju PVA, które zostaną sklejone wszystkie części pistoletu. Nie można zrobić w tym przypadku i bez nożyczek, cięcie kartonu być bez problemów. Nadaje się również taśma klejąca, który można przykleić w miejscach, w których nie będzie na bieżąco PVA papier. To działa lepiej na stole, gdzie wszystkie dane są dokładne i nie leżą pomnutsya.

Pierwsze kroki, dzięki czemu lufy

Przed dokonaniem pistolet z papieru, który oddaje strzał, wszystko trzeba starannie zaplanować i zdecydować, jakie pojawią się w pierwszej kolejności, a zakończy pracę. Tak, należy najpierw dokonać lufę pistoletu. Aby to zrobić, weź kartkę formatu papieru A4. Należy starannie złożone na prostokąta z dłuższym boku. Arkusz jest następnie składany do końca, a następnie złożone na pół. Zrobić wszystko, co jest niezbędne w małych fałd. W rezultacie powinien dostać lufy. Powinno być jasne, z jednej strony i przejść do innych części.

Zrób uchwyt do pistoletu

Ponadto, do pistoletu z wypalania papier konieczne jest, aby przejść do konstrukcji uchwytu. W tym celu konieczne jest, aby mieć taką samą wielkość kawałek kartonu. Fold powinno być dokładnie taka sama, jak w przypadku z beczki. Dopiero teraz konieczne jest, aby upewnić się, że jest więcej szerokości. To wystarczy, aby rzucić na pół. Po produkt będzie gotowy, jest on podłączony do poprzedniej. W tym celu, dwie spacje muszą być rozłożone. Po tym następuje łagodnie umieścić cienki kawałek papieru do grubości i przykleić. W dolnej części, która jest bardziej psychicznie podzielić na trzy części. Powinny one być równe. Kolejnym krokiem jest złożenie prawą stronę centrum. Następnie konieczne jest w taki sam sposób naginać lewym skrzydłem. Następnie element jest wygięte raz bardziej do środka. Można przypuszczać, że praca jest wykonywana. Pozostaje tylko wyciąć mały otwór, który musi być w bazie. Aby to zrobić, należy użyć nożyczek.

Dokonywanie spust

Większość wszystkich rodzajach papieru origami strzelaniu z pistoletu jest jednym z skomplikowanej techniki. Chodzi o to nie jest łatwe, ale zabawne. Aby spust, trzeba będzie nowy arkusz A4. Konieczne jest, aby zwrócić się do niego z krótkim boku i rozpocząć wprowadzanie małych kroków. Aby to zrobić trzeba dokładnie pośrodku. Pozostała część arkusza zostanie pocięty nożyczkami, a następnie złożone na pół. Potem przyszła część powinna trzymać się wyciąć otwór w bagażniku. Następnym etapem będzie gwintowania cienki kawałek połówek w kieszeniach utworzonych na grubej kartce. Wszystkie krawędzie są dokładnie spasowane i wszystkie rogi są wyrównane. W rezultacie, należy dostrzec zarys pistoletu. Niepotrzebna część można cofać. Teraz można zakończyć małą rączkę. Aby to zrobić, bierze kolejny arkusz papieru i składana na krótkim boku. Jej szerokość powinna odpowiadać rękojeści. Kiedy to nastąpi, ostatnia krawędź trzeba uszczelnić taśmą. Powstały uchwyt można umieścić na pistolecie.

wykończenie dotykowy

Wreszcie trzeba zrobić jeszcze jedno. Trzeba będzie inny arkusz. Na krótkim boku, konieczne jest zacząć wyginać w taki sam sposób subtelny, jak wcześniej. Powstający pasek toczyć na pół i delikatnie zginać prawą krawędź z lewej strony. Obszar ten powinien być określony. Jeśli tak, to wszystko było zrobione dobrze. Należy wyciąć. Ta forma wstępna wkręcana w tylną część otrzymanego wylotu lufy pistoletu. Teraz krawędź bezpiecznie wprowadzić kieszeni pistolet. Pozostaje pytanie, jak zrobić broń z papieru, który wystrzeliwuje? Teraz można zrobić i sprawa. W celu realizacji tego pomysłu, trzeba przewlec gumkę na lufy pistoletu, który będzie służył do strzelania. Ciągnąc go i pociągnięcie za spust, można zrobić prawdziwy strzał. Jako czytelnicy mogą korzystać małe kulki papieru. Prace nad stworzeniem broni można uznać za zakończony. Aby przekształcić taką broń, to może być pomalowane na dowolny kolor. Ponadto, należy użyć i wydrukowany na kolorowym papierze kopię tego pistoletu. Tak będzie wyglądać realistycznie i podobna do obecnej. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedni model.