349 Shares 1963 views

opis i schematy gatunku taśmy koronki. ozdoby i wzory szydełkowe związanych

Wielu tkaczy, zyskując doświadczenie i próbuje swoich sił w tworzeniu prostych produktów z czasem są skłonni do podjęcia bardziej złożonych zadań. W świecie robótek najbardziej ciężkie do przeprowadzenia uznane tkaniny, składający się z oddzielnych elementów połączonych. Tutaj wszystkie niezbędne umiejętności i zdolności craftswomen. Dla takich igieł dziewiarskich a bębenkiem (z lub bez obiegu) różni się zasadniczo od tradycyjnych wytwarzania gładkiej wstęgi.

Rodzaje komponowania obrazów

Produkty powiązane z wielu wzorów z różnych powodów, jest bardzo atrakcyjny i efektowny wygląd. Nie jest zaskakujące, że istnieje wiele technik, które pozwalają tworzyć i łączyć dzianiny. Wśród najczęściej są:

 • Irlandzki koronki (motywy na starcie).
 • Porównania geometrycznie poprawne motywy identycznie ukształtowane.
 • Rumuński koronki odczekiwania (sznury szydełka i związki i ażurowej pracować z igłą).
 • Wstęga z koronkową tasiemką.

jednym z takich sposobów, ich kombinacja lub kombinacja takich technik z ciągłej taśmy mogą być wykorzystywane do wytwarzania produktów.

Wstążka schemat koronki: szydełka dzianiny proste!

Sporządzenie ażurowej tkaniny taśm jest o wiele łatwiejsze niż szycie setki małych kwiatów. Ale to nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Taśma koronka zawiera kilka identycznych elementów, kolejno połączonych bez gwintu i przerwy rozmieszczone w określonej kolejności. Zazwyczaj system koronki taśmy, hak połączony rozpoczyna cały fragment, a wszystkie pozostałe elementy wyglądać jego części. Na przykład, te zilustrowane na poniższych schematach. Ten schemat kolorów połówki.

Ta koronka wygląda harmonijny. Jest w stanie ozdobić każdego stroju: sukienkę czy bluzkę kołnierz. Dla tego zastosowania przędzy dziewiarskich w różnych kolorach. Co do obiegu, to wygląda jak pokazano na zdjęciu poniżej.

Inny przykład wykonania systemów koronki taśmę (haczyk). Produkt będzie uzupełniać swój wizerunek, co jaśniejsze i bardziej oryginalne. Jednocześnie do jego produkcji nie wymaga dużo czasu i zasobów. Rezultatem jest bardzo ładne i eleganckie.

Takie taśmy można zbierać różne przedmioty:

 1. Sukienki.
 2. Spódnice.
 3. Bluzki.
 4. Torby.

Ponadto, są one często wykorzystywane jako elementy dekoracyjne. Są one ozdobione elementów związanych z prostych stałych lub ażurowe wzory. Lub nawet szyte na tkanin odzieżowych. Ponadto, wzory i schematy koronkowe wstążki są idealne do tworzenia różnych elementów wystroju:

 • Obrusy.
 • Serwetki.
 • Pokryte.
 • Poszewki.
 • Zasłony i żaluzje.

Produkty te mogą być w całości składa się z taśm ażurowych lub po prostu być ozdobione nimi.

Tajemnice dziania koronki wstążki

Należy pamiętać, że fragmenty ażurowym pasem niepożądanej spróbować połączyć się z procesu dziania. Chociaż wiele czasopism i oferta właśnie taka metoda elementów kartograficznych, to prawie nigdy nie opłaca. Często dopuszczone błąd połączenia jest wykrywany, gdy jest już połączony z dużą liczbę półokrągłych motywów, a wszystkie z nich do rozpuszczenia.

Ponadto, jest o wiele łatwiej rozplanować gotowa rozebrać na wzór i zaplanować swoją pozycję niż dostać arkusz taśm nie jest odpowiedni rozmiar lub konfiguracja. Ważną cechą taśmy, które mają schemat związany koronki hak, jest ich asymetria. Łączenie elementów w całość szmatką jest lepszy w parach. Każda para z taśmy musi zawierać lustrzanie odzwierciedla siebie. Jeśli wszystkie elementy są w tym samym kierunku, nie można uniknąć wypaczenia w internecie.

Najprostszym koronki taśmy

Wzory przedstawione na poniższych schematach, można przypisać do rodzaju koronki taśmy, choć mogą być również nazywane granicy.

Knitting takie wstążki – dość proste zadanie. Ich stosowanie jest taka sama, jak w przypadku tradycyjnej koronki wstążki: jak ozdobić produktów i dokonywania inkrustowane tkaniny. Takie wzory są wyraźniej kształtu geometrycznego, co znacznie ułatwia ich połączenia. Takie systemy są niezbędne, jeśli zamierzają zrobić z dzianiny pas, torby uchwyt ażurowe lub biżuterię do dołu dowolnej płótnie.

koronki taśmy w połączeniu z technologią irlandzkiego

Wygląda świetnie prawie każdy koronki (szydełka). Schematy taśmy, gatunki irlandzki, rumuńskim i inne zróżnicowane. Mogą być one łączone, a kompozycja obejmuje różne elementy. Na przykład irlandzki koronki składa się z wielu motywami kwiatowymi lub streszczenie, połączonej sieci.

Często mistrzowie wolą trochę ułatwić zadanie i miejsce pomiędzy jednym lub więcej kolorów wstążek koronki.