782 Shares 3300 views

Jak urządzić swoje życie, za pomocą kul przędzy?

Na pewno więcej niż raz myślisz, zatrzymując się na pięknych balon jedwabnych nici, które ozdobić Pomieszczenia kawiarnie, sklepy i salony kosmetyczne. Rzeczywiście, te kulki z przędzy wygląda bardzo imponująco. Są one często stosowane zamiast kloszem lub jako część wystroju pomieszczenia. Oraz w przeddzień świąt noworocznych w ofercie można zobaczyć, ozdób choinkowych, które są oparte na bale-wstęg.

Całkiem możliwe, aby takie kulki nici u siebie w domu. Jest to bardzo ciekawe i ekscytujące doświadczenie, które jest wielką przyjemność uczestniczyć i swoich dzieci. W tym artykule, Twoja uwaga jest zaproszony do klasy master „jak zrobić piłkę przędzy.” Do pracy na produkcji wstęg kulowym potrzebujemy następujących materiałów:

 • balon żądany rozmiar;
 • wątku;
 • Klej w butelkę z tworzywa sztucznego (papiernicze, PVA, pasty na bazie skrobi);
 • Wazelina lub dowolny tłuszcz krem;
 • nożyczki;
 • długie igły lub szydło.

Instrukcje dotyczące produkcji

W celu dokonania kłębek nici i kleju, należy wykonać następujące kroki.

 1. Napompować balon do właściwej wielkości i związać mocno. Ogon pożądane naklejek na bal, więc nie koliduje z szpuli nici.
 2. Rozmaz wazeliny piłka lub klej. Znaczenie tej procedury jest to, aby następnie, po wysuszeniu, gumowym łatwo oddziela się od kuli gwintu.
 3. W butelce z igłą kleju lub szydło wykonanej przez otwór. Ważne jest to, że jest średnicą trochę większa od grubości nici, które są owinięte w kłębek. Jeśli się wąski otwór, wątek będzie trudne, ponieważ jest to samooczyszczające i pobyt klej w butelce. Wątek będzie prawie suchy i nie przykleja się do piłki.
 4. Vdet wierzchołek gwintu igły i przesunąć go przez otwór w butli z klejem. Igłę zdejmuje się i moczy w gwint kleju rozpocząć nawijanie wokół zgrubienia. Konieczne jest, aby upewnić się, że nić jest dobrze smarować klejem. Kulki wykonane z nici zasada uzwojenia cewki – równomiernie na powierzchni balonu. Nie przepraszaj kleju i nici. Jeśli rana jest mała, pająk, piłka nie może dalej trzymać formę i złamać. Po odpowiedniej ilości przędzy nawiniętej należy wyciąć i przylega do końcówki podstawy bańki.
 5. Piłka powiesić do wyschnięcia. Nie można wziąć czas, aby dmuchać balon. Produkt musi być dobrze wysuszyć. Ten proces może potrwać kilka dni.
 6. Po motka jest suche dobrze i dostaje trudne, trzeba delikatnie dmuchać balonu. W tym celu należy go delikatnie nastawił z igłą. Jeśli guma w niektórych miejscach jest przyklejone do skóry, następnie obrać je, można użyć ołówka z gumką na czubku. Czy ta procedura powinna być ostrożne ruchy, aby nie uszkodzić produkt. Gdy balon uruchomiony i całkowicie oderwane, aby ją wyciągnąć. Podczas tych manipulacji w miejscu, gdzie piłka jest sporządzony, może przenieść wątek. Następnie należy po prostu wcisnąć z powrotem na swoje miejsce.
 7. Udekorować z piłką do wyboru.

Po przeczytaniu tego artykułu, będzie można zobaczyć na własne oczy, które sprawiają, kulki przędzy z rękami bardzo łatwo, a co najważniejsze – bardzo ciekawe. Bądź kreatywny i będzie sukces!