544 Shares 3952 views

Aplikacja „Tulipany” z różnych materiałów

Bardzo piękna i oryginalna aplikacja może być „tulipany”. Umożliwiają różne materiały, z pewną liczbą sposobów. Wybierz żądaną opcję i angażować się w działalność twórczą dzieci.

Tulipany: zastosowanie papieru (papier)

Dla najprostszy sposób, aby wymagać szablony w kształcie kwiatów i liści. Blankiety działają lepiej z góry ciężkiego papieru lub tektury. Jeśli rzemiosło wykona bardzo małe dziecko, a potem dorosły musiałby natychmiast wyciąć wszystkie elementy z kolorowego papieru.

Gdy działalność jest prowadzona z dzieckiem, które będą się mogły kontur koło wzornika i cięcia obrabianego elementu, kolejność operacji jest następujący:

 1. Wziąć szablon kwiat i okrążać go na czerwonym, żółtym lub inny odcień blachy odpowiednią żądaną liczbę razy.
 2. Cięcie preformy.
 3. Upewnij się także zbieranie liści.
 4. Z zielonym papierze wyciąć cienkie paski. Będzie łodygi.
 5. Aby aplikacja „tulipany” wyglądały gustowny i kompletne, muszą w celu ustalenia płyty w ramie, tak zagotovte czterech pasm papieru lub kartonu, które po zakończonym wkleja się na powierzchni podstawy.
 6. Gdy wszystkie elementy rzeźbione rzemiosła, przejdź do „zespół”. Proces jest prosty. Klej tulipany preformy na wierzchu podłoża.
 7. Z każdego kwiatu łodyga kij na zejście.
 8. Na szczycie łodygi, umieść liści.

Zorganizować w ramce – i jest gotowy do włamania.

Sposób z papieru (średnie)

Bardziej skomplikowane, ale piękny aplikacja „Tulipany” może być wykonywana na podstawie lancetowate wzornik, który gra rolę liści i płatków na raz. Hack jest w następujący sposób:

 1. Przygotować szablon z tektury w kształcie liścia, ale nie zbyt wydłużone, narysować i wyciąć obrabiany przedmiot.
 2. Zrób wzór na kole kilka szczegółów na arkuszu zielony papier. Będzie to liście. Dla jednego tulipana tylko dwa kawałki.
 3. Wytnij wzdłuż elementów konturu.
 4. W razie potrzeby, wystarczająca ilość czasu i mogą być wykonywane na każdym liściu dla innego przedmiotu Większa papierze kolejne elementy cienią być przyklejony i przede wszystkim służyć ozdobnym liści pętli.
 5. Z zielonego papieru, aby wąskie paski o odpowiedniej długości na łodygach.
 6. Koło wykonane wcześniej szablonu na arkuszu czerwony (pomarańczowy, różowy, żółty) Papier trzy razy dla jednego kwiatka. Można złożyć arkusz, czy papier jest cienki, żądaną liczbę warstw, i wyciąć wokół szablonu raz.
 7. wykroje Cut kolorowych płatków.
 8. Wykonaj tę samą liczbę kawałków białego papieru. Z nich będą stanowić grzywkę dla każdego płatka. Frędzlami tulipany wyglądają bardzo imponująco na łóżku, a więc w postaci wyrobów wykonanych z papieru, też będą bardzo nietypowe.
 9. Teraz trzeba wyciąć grzywkę. Dla jednego tulipana dwoma białymi spacjami jest to cięcie na wewnętrznej, która zostanie wysłana do centrum, a trzecia z białymi spacjami potrzebują tylko ostry wierzchołek, w którym strony i przeciąć grzywkę.
 10. Gdy wszystkie elementy są przygotowane chwycić podstawy i przejście do procesu klejenia. Możliwe jest najpierw zastosować konspektu rysunku pokazano rozmieszczenie części.
 11. Klej jest pierwszy centralny biały puste.
 12. Druga warstwa kleju starannie kolorowe płatki na białym frędzlami.
 13. Klej skraju kilku skrajnych płatków, a następnie zrobić płatki.
 14. Trzymać łodyg i liści.

Ubiegać się rzemiosła w ramie lub użyć do dekoracji z przodu karty.

Tulipany z serwetek

Jeśli aplikacja „Tulipany” kolorowego papieru wydaje się trudne do kochanie, użyj prostą technikę, gdy dziecko będzie rozprzestrzeniać się na rzemiośle narysować kontur wstępnie zwinięte kępy cząstek kolorowych serwetek. Można również użyć bieli, ale będą one miały po zwinięciu w kulki zanurzone w gwaszem i suche.

Tulipany: aplikacja tkanina

Ta przeróbka może być używany tylko jako paneli dekoracyjnych lub jako element dekoracji niektórych akcesoriów, takich jak torby, poduszki obejmuje poduszkę. Tkanina jest właściwe, lecz lepiej jest stosować włókniny lub filcu. Nie wymagają one obróbki krawędzi elementów i pozwalają klejenia małych przedmiotów.

Wiesz już, jak wniosek „tulipany” z papieru kolorowego filcu łatwo zrobić dekoracje na podobnej technologii. Różnica jest tylko tym, że preformę, nie przykleja się i zszywane wzdłuż konturu igły i nici.

Tak więc, zastosowanie „tulipany” jest łatwe do wykonania, jak papier, w różny sposób i z tkaniny lub z innych materiałów. Wybierz żądane rzemiosła opcji. Postępuj zgodnie z paneli podrzędnych do dekoracji ścian lub motywu pocztówki sprężyny.