815 Shares 1755 views

Mozaika obraz własnymi rękami

Każdy z nas musi słyszeliście o unikalnych dzieł sztuki, które zostały wykorzystane do dekoracji wnętrz pałacu w odległej przeszłości. Nowoczesny obraz mozaiki, podobna do klasycznych kreacji, ewoluowały do domu poziomie rzemiosła, dostępne dla każdego. Płacenie zawody mają trochę wolnego czasu, będzie w stanie stworzyć piękne dzieło własnymi rękami.

Do pracy na takim produkcie niekoniecznie mają niezwykły talent i geniusz być artystą lub projektantem. Wiele mozaikowe obrazy mogą być produkowane za pomocą zbiorów specjalnych, które posiadają wszystkie niezbędne materiały i instrukcje.

Co to zestaw?

Na przykład, pod nazwą „Snow White” marka produkuje takie zestawy w wygodnych probówek. Ich powierzchnia pokryta jest folią ochronną, a waga ułatwia transport pakiet domu.

Każda paczka jest pokazany szczególności mozaiki, narzędzia i części do produkcji, z których można dostać. W tym pudełku znajdziesz:

– podstawa, na której schemat jest stosowany znaczników (dla niej można łatwo odtworzyć żądany obraz);

– zbiór cząstek mozaiki kolorze chcesz;

– specjalne pęsety do pracy;

– plastikowe pojemniki do sortowania „zagadki”, aby łatwiej znaleźć niezbędne;

– zaświadczenie, że będą koordynować swoje działania.

Base – głównie

„Snow White” – mozaika zdjęć, które mają uprawnienia do zbierania nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci od 12 lat. Dogodnym i zrozumiałe wykres sporządzony OPARTE znacznie ułatwia pracę. Jest on podzielony na wiele małych kolorowych sektorach. Każdy z nich pokazuje znak oznaczający kolor elementów, które należy umieścić w nim.

Oznakowanie to jest o wiele wygodniejsze niż cyfrowy. Fakt, że mozaika obraz własnymi rękami tworzy się z wielu odcieni. Jeśli każdy z nich został wyznaczony oddzielny numer, liczby te byłyby duże i źle byłoby umieścić w małym placu. Z kompaktowych ikon takie problemy nie wynikają.

Ich interpretacja jest w ramach Programu. Jego lokalizacja ułatwia proces twórczy, ponieważ końcówka pozostaje zawsze widoczny. I na zakończenie tej części sieci mogą być po prostu odciąć.

ważne cechy

Powierzchnia podłoża smarowane specjalnym klejem i folią ochronną. Ponieważ ustalenie część substancja bardzo szybko wysycha, dodatkowy zasięg nie musi być całkowicie usunięty. Za każdym razem, wychodząc do pracy, usunąć małe kawałki folii i zastosowanie części, aby pozbyć się wylądować.

Aby łatwiej zebrać mozaiki zdjęć, nie skakać z jednego skrzydła do innego obszaru. Lepiej płynnego przejścia pomiędzy przeciwległymi krawędziami. Nawet jeśli blokada na powierzchni nieleczonej przedwcześnie wyschnie, można zastąpić go specjalnym klejem do plastiku. Chociaż ta wersja pracy będzie wymagało więcej czasu i wysiłku.

Szczegóły mozaiki jest bardzo mała. Ale one ułożone według koloru w małych worków i pojemników, co znacznie ułatwia pracę z tym materiałem.

Od czego zacząć?

Mozaika obraz z ich rąk są następujące. Po pierwsze, to podstawa do bezpośredniego powierzchni ciała stałego (stołowy lub podłogowy). Następnie, głównym zadaniem – jest wypełnić każdą komórkę na kamieniach płótnie dopasowywania kolorów. Przelewa je stopniowo do pojemników i wyodrębnić jeden po drugim z pęsetą. Jeden po drugim umieścić szczegóły w malowanych kwadratów.

Szczegóły, które mozaika obraz jest zbudowany, bardzo dobrze obliczach. Bo często te presety są nazywane diament. Po pewna część podstawy zostaną całkowicie pokryte przez nich, widać jak słońce odgrywa w twarzach każdego elementu. Pomimo faktu, że są one wykonane z tworzywa sztucznego, promienie świetlne są załamane w nich i stworzyć niepowtarzalny blask.

Jak to się robi?

Zestawy „mozaikowy” najlepiej zbierane wiersz po wierszu. Zaleca się zacząć od lewego górnego rogu placu i kwadratu, aby przejść do końca linii, a następnie przejść do następnego. Ale wielu fanów ręczna nie może oprzeć się pokusie, aby umieścić dane na przekątnej. Niezależnie od systemu jest bardziej wygodne do czynienia z wami – będziesz wiedzieć, kiedy, aby dostać się do pracy.

Picking up mozaiki trochę jak rysowanie obrazu na tablicach rejestracyjnych. Proces twórczy w obu przypadkach powinny być podzielone na kilka sesji. Każdy z nich powinien trwać nie dłużej niż trzy godziny. Za każdym razem, można zauważyć, że obraz mozaika będzie łatwiejsze.

Faktem jest, że umiejętności wymagane do tego rodzaju twórczości, to jest bardzo łatwe do pracy na zewnątrz. Będziesz szybko zapamiętać ikon, które reprezentują jeden lub inny kolor i potrzebę szpiegostwo w ściągawki spadnie z każdej sesji. Twoje ruchy stają się szybsze i bardziej skoordynowane. Dzięki temu każdy słońca będzie obejmować wszystkie szczegóły dużym oparciu o obszar.

Kończenie

„Snow White” – mozaiki zdjęcia, obrazy, które mogą być ozdobione dodatkowymi elementami na końcu pracy. Na przykład, wielu mistrzów jego obrazów są przyklejone do sklejki i oprawione im piękne bagietki. Ta operacja została przeprowadzona przez ekspertów w sklepach artystycznych. Jeśli chcesz wydać je na własną rękę, skonsultować się z ekspertem, niektóre wgniecenia na płótnie to lepiej, aby od krawędzi ramki. Zazwyczaj liczba ta wynosi około jednego centymetra lub połowy.

Na opakowaniach mozaikowy obraz nie jest wskazany poziom ich skomplikowania. To generalnie rośnie wprost proporcjonalnie do wielkości płótna. Oprócz powyższych podstawowych wytycznych do pracy, należy pamiętać jeszcze kilka możliwości.

Nie zapomnij!

Po pierwsze, jeśli się pomylisz w trakcie składania mozaikę, to będzie bardzo trudne do skorygowania. Ponieważ trzymanie części, trzeba uważnie obserwować, jakiego koloru jest potrzebna dla danego placu. Do swojego dzieła uważnie, spróbuj zrobić szeregach najbardziej gładki i jednorodny.

Po drugie, aby zacząć, należy być przygotowanym na to, co będzie wymagało wiele wysiłku, aby osiągnąć swój cel. Fakt, że szczegóły w mozaiki są bardzo małe, są bardzo w zestawie. Bo trzeba być spokojny i skoncentrowany, aby zrobić wszystko idealnie.

Po trzecie, nie odbiegała od planu, ponieważ schemat. Pokaż swoją kreatywność w tej lekcji, nie ma sensu, ponieważ pole jest dokładnie kwadraty o określonym kolorze, ponieważ został stworzony przez twórców zbioru. Jeśli chcesz, aby zastąpić jeden odcień innych, może po prostu nie mieć niezbędne materiały.

wyniki

Proces zbierania mozaiki jest prawie prosty. Ale to przyniesie Ci wiele przyjemności, gdy pierwsze wyniki prac zostaną pokazane na płótnie. Rozpatrywanie nowych gotowych elementów sprawi, że będziesz szczęśliwy i dumny. Błysk w częściach słonecznych doda jeszcze więcej uroku gotowego stworzenia.

Takie zestawy są zawsze bardzo wysokiej jakości i przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Można nawet zebrać je razem z dzieckiem, co ma pozytywny wpływ na jego umiejętności motorycznych, kreatywności i zdolności koncentracji. Innym ciekawym rozwiązaniem do pracy – mozaika obraz z dżetów. Błyszczy się nawet lepiej niż standardowe, i wygląda niesamowicie.