584 Shares 5440 views

Piękne palmy z plastikowych butelek do ogrodu

Nasza planeta jest stopniowo pełen śmieci, który nie ma czasu na przetworzenie. Można spojrzeć na to i nie ma nic, ale są ludzie, którzy zaczynają używać materiału odpadowego do przydatnych rzeczy. Robią piękne rzeczy niepotrzebnych butelek, zużytych opon, dętek wina i puszek. Kiedy widzisz piękno, wykonane z regularnych śmieci też chcieliby stworzyć z tego materiału niektóre oryginalne i niepowtarzalne rzeczy!

Jeśli obok Twojego domu nagle „palm” z plastikowych butelek, ale nikt – nie zdziw się! Oznacza to jedynie, że blisko ciebie żyć obojętny na czystych ludzi środowiskowych. Ale żeby się rozwijać „ogród”, trzeba sporo, a mianowicie chęć, materiały pod ręką, jak również swoje ręce. Wystarczy wyobrazić sobie, jak miło byłoby dla ciebie i inni patrzeć na pięknie zdobione rzeczy.

„Palma” butelek, klasa mistrz, dla którego my teraz trzymać, a będzie cię zachwyci i przechodniów. Zanim zaczniesz, musisz przygotować materiał. Musimy plastikowych butelek w dwóch kolorach. Wielkość butelki określi kształt przyszłej „palm”. Na ulicy drzewo lepiej jest użyć pojemności 2 litrów. Dla domu „palm” może być używane butelki 0,5 litra.

Średnio, drzewo musi być około 20 brązowe butelki na „pniu”, a także 8-12 sztuk – za „liści”. Ale oto kilka technik, a więc ostateczna liczba zależy od nich. „Palma” z plastikowych butelek dostać „puszysta” i trwały, jeśli korzystasz z internetu jako metalowego pręta. Ale garnitur i drewna. Znajdź odpowiednią gałąź – jędrna, elastyczna i gładka. To musi być przymocowana do drzewa nie spadnie. Może być stosowany dla tej opony. Piękny wygląd najbliższe dwa lub trzy beczki „dłoni”.

Butelka w przybliżeniu w połowie starannie wyciąć zygzakowatą linię. Konieczne jest, aby nas się obrócił narożniki, aby być trochę zginać. Jeżeli butelka nie jest bardzo dużo, używać obu stronach butelki. mogą być zmieniane, przy równoczesnym płyty podstawowej, szyi. Ale to jest całkiem odpowiedni dowolny jedna część, na przykład górna, gdzie nie ma już niezbędne otwory. Aby przygotować wstępną szczegóły „pnia” start spinając je na pręcie. I „palma” plastikowych butelek powoli „rośnie” w górę.

Kolejnym krokiem w przygotowaniu „listki”. Odetniemy dno zielonych butelek. Następnie należy dokonać 2 lub 3 wzdłuż nacięcia przed osiągnięciem szyję. stosowanie pokrywy w postaci elementu mocującego. Dla małego „drzewa” będzie wystarczająco 3-4 „palm” liście. W celu uzyskania wysokiej „dłoń” z plastikowych butelek, gałęzie mogą być wykonywane z 2 butelek połączonych ze sobą. Ale to będzie wymagało drutu i najpierw trzeba wywiercić otwór w pokrywie.

Ostrożnie łączący wszystkie elementy razem, mamy piękny ogród palmowy „”. Aby wzmocnić „drzewo”, należy wanna lub garnka, wlać do niego ziemię, piasek lub kamienie. Na szczycie „palm” można umieścić dziecka Zabawka małpa. Aby jej nie było nudne, można również powiesić sztuczne banany.

W ogólnym plastycznej „palm” może być używany butelek pięć-litrowych. Kolor, jednak będzie zielono, ale chęć do „drzewa” mogą być malowane. W celu „palm” butelki z rękami nie samodzielnym, blisko plastik roślina „kwiaty” i „zwierzęta”, wykonane z opon samochodowych. Więc będziemy mogli ozdobić swoje podwórko i użyć wyrzucić śmieci.