157 Shares 3733 views

Oprawy runiczne. Co to jest? Za to, co z tego?

O wróżenia za pomocą run , wielu słyszało. Są nawet tacy, którzy boją się kamienie z dziwnymi znakami. Uważa się, że ich wpływ na los, który zawołał do nich, tak wielka, że nie da się oprzeć. Szczególnie przerażające podczas czytania ich znaczenie. Jest szeroki i niejasny, wydaje się dla niewtajemniczonych. Ale eksperci doceniają te znaki. Oprawy Runic stanie pomóc osobie na wiele sposobów. O nich i porozmawiać.

Co to jest runiczne Oprawy?

Dla niewtajemniczonych zupełnie konieczne, aby dać pewne wyjaśnienia. Runy są znaki specjalne, które wyrażają istotę pewną energię, która wpływa na cały świat dookoła. Jeśli miałoby to być blisko człowieka, w każdym razie, to zaczyna działać, aby zagłębić się w jego polu, aby przyciągnąć okoliczności i zdarzeń, co odpowiada jego istoty. Dlatego runa uchwycone w specjalnym etui, aby ukryć przed oczami, przestają komunikację z nimi. Ale zdarza się, że ich wpływ jest bardzo owocna. Następnie zrób Oprawy runiczne. Jest to zestaw znaków, który określa cel i kierunek uderzenia. Są one bardzo różne. Tylko istnieją pewne zasady rysowania. Pożądane jest, aby stosować się do wszystkich, którzy decydują się na samodzielną pracę.

Podstawą staje

Pierwsza zasada – nie szkodzić! W żadnym przypadku nie trzeba inwestować w magicznym zestaw negatywnych myśli. Nie możemy powiedzieć, że nie działa. Wręcz przeciwnie! Rune wpłynie na wydarzenia w wybranym kluczem. Ale wtedy kompilator pozwoli odpowiedzieć za swoje czyny. Oczywiście, istnieją sytuacje, gdzie trzeba, aby pozbyć się wrogów, aby ukarać sprawcę i tak dalej. W tym celu istnieją runiczny put inny kierunek. Ich główną treść jest stworzyć dobre samopoczucie efekty projektu. Jeśli robi atak, wróg zostanie pokonany. A jeśli jest on nieuzasadniony podejrzany w niecnych zamiarach, a potem zmienił zdanie. Okoliczności rozwijać się w taki sposób, że wszystko wyjaśni, że ujawnił tajemnicę, która została ukryta.

Nadal nie jest to zalecane, aby inwestować w coraz negatywne uczucia i intencje, związanych zarówno dla siebie i dla innych. Na przykład, pragnienie bogactwa – nie sądzę, że konieczne jest, aby wybrać sąsiada. Staje działa tak, jak powinno być, a nie tak, jak chcesz. Oznacza to, że musi on całkowicie zaufać, bez nalegając na rozwoju własnego harmonogramu.

Zasady dotyczące zestawiania

Po prostu wkłada runę składa się z trzech znaków. Jeden określa sytuację. Wyraża fakt, że istnieją w tej chwili, problemu lub aktora. Drugi – kierunek wydarzeń. Po trzecie – pożądany rezultat. Poniższe przykłady bardziej wyraźnie. Dokonać złego wyboru nie może runy. Cały proces, który określa Urządzeń runiczne, zharmonizowane. Kiedy miał napisane (ustanowione), to zmiana będzie trudne. Dla początkujących zaleca się wykorzystywać sprawdzoną runę stwarzają. Można je znaleźć w różnych źródłach, w tym w tym artykule. Ostrożnie radzić sobie z poczuciem kombinacjach. W zależności od okoliczności, można zastosować inną pozę, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę ich liczbę, Trends poczucie wpływu na wydarzenia i osobowości uczestników.

ochrona

Jednym z najczęstszych celów runa aplikacji jest ochrona przed zewnętrznym ujemny. Oto jeden z możliwych kombinacjach. Runic stając się „ochrona” składa się ze znaków: Thurisaz, Algiz, Isa. Pierwsza osoba będzie odgrodzić od negatywności skierowane na niego. Algiz – rodzaj poduszki powietrznej. To minimalizuje straty, jeśli w ogóle, musi nastąpić. Na przykład, spadek i po prostu rozbić kolano i wstrząs nie stanie. Isa chronić przed własną agresją. Neutralizuje te intencje, które mogą prowadzić do strat i tragedii. Jest to zalecane, aby ubiegać się ważne dokumenty, lub po prostu na kawałku papieru, który powinien być zawsze z wami.

Dla dobra pieniężnych

Istnieją specjalne wzory dla przyciągnięcia finansowania. Oto jeden z nich. Rune stała na pieniądze: połączenie Fehu, Inguz i Souilo. Każda z tych run związanych z dochodów. W celu następująco: pierwsza – sami pieniądze, drugi – potencjał rozwoju, trzeci – energia. Razem, kombinacja jest potężny strumień funduszy, a także ochrony przed nimi „nieuprawnione” strat. Jednak stało się to uważane podkręcania. Przyspiesza proces, kończący się napływ namacalny zysk. Ludzie, którzy próbują go powiedzieć o uzyskanie efektu w ciągu kilku godzin. Zaleca się stosować tylko staje do istniejących źródeł dochodu. Niezidentyfikowany zysk rozproszyć inny skład.

Jak aktywować staje

Ostatnią rzeczą, że trzeba wiedzieć – jak uruchomić praca jest wpisany kompozycję. Istnieje kilka metod. Niektórzy uważają, że odbywa się to z krwią. W rzeczywistości, można użyć ognia. Efekt jest taki sam. Skład kamieni – przyłączać każdy mecz. Proces rozpoczyna się. Jeżeli kamień nie run zapisać je. Zaleca się, aby skorzystać z tej fotografię mężczyzny, dla którego proces został uruchomiony. można narysować je na ciele (zazwyczaj w ramię). Jest również stosowany do aktywacji ogień. Sam proces jest dość symboliczny. można po prostu trzymać rękę nad płomieniem świecy. Kiedy runa zapisane na papierze, to jest spalony po uzyskaniu pożądanego efektu. Popiół ostrożnie zbiera się i zanurza się w płynącej wodzie.

Praca z runami potrzebnych szacunkiem. Oni – dobry asystent, w stanie przyciągnąć wszystkie siły przyrody, aby rozwiązać swoje problemy. naturalne materiały zalecane do zwiększenia efektu (kamienie, drewno, tkaniny i barwniki). Po ceremonii są albo usuwane lub czyszczone z ogniem. runy udarowe tak rozwiązana.