278 Shares 2132 views

Jak zrobić notatki z notebooka z własnymi rękami

To może być trudne, aby znaleźć pamiętnik, które będą w pełni zgodne ze wszystkimi wymogami dotyczącymi projektowania i konserwacji. W tym przypadku nie jest trudno zrobić notatnik własnymi rękami, zwłaszcza, że może to być wspaniały i ekskluzywny prezent.

tylko materiały pod ręką, bez wydawania pieniędzy na zakup może być używany do notebooka. Istnieje wiele wskazówek opowiada jak zrobić notatki z notebookiem, działalność ta może przekształcić hobby i przynieść zabawy i nowych doświadczeń.

Notatki z arkuszy notebook: krok po kroku instrukcje dotyczące dokonywania

Aby zrozumieć, jak zrobić notatki z arkuszy notebook, należy zapoznać się z klasy nadrzędnej. Oprócz arkuszu notebooka, trzeba będzie kolorowy papier, gruby karton, Zestaw do szycia, klipy piśmienne, taśmy, Silikonowe (klej „moment”) oraz szereg elementów dekoracyjnych.

  1. Musimy wziąć notebooka, ich liczba zależy od pożądanej grubości notebooka, zdjąć pokrywę i umieścić je na płaskiej stos.
  2. Następnie należy wykonać układ blisko korzenia przyszłego notebooka, oznaczający sześć punktów w równych odległościach od siebie. Prowadzony przez otwór za pomocą pliku lub innego odpowiedniego narzędzia.
  3. Konieczne jest, aby umieścić taśmę i przyszyć ją do pierwszej książki o otworach. Nić nie jest cięte i nadal szyć na wierzchu innych notebooków otworów. Podsumowując, trzeba naprawić gwint z węzłem.
  4. Zauważa ponadto, naciśnięty przez zacisk papierniczych i wielkości paska uszczelniającego. Muszą wypełnić wszelkie pęknięcia i jeszcze mocniej zablokować klipów.
  5. Podczas gdy większość wyschnięciu podkładki, może to być wyklejki (arkusze, łączące pokrywę i arkusze) z wykorzystaniem kolorowego kartonu lub papieru do scrapbookingu.
  6. Teraz pozostaje na okładce, jest wykonany z kartonu i ozdobić zgodnie z własnymi preferencjami.

Jak zrobić notatki z notebooka z twoich rąk: projekt okładki

Istnieje wiele sposobów, jak zrobić okładkę na zwykłym notebooku wykluczają. I bardzo często na to nie potrzeba, z wyjątkiem materiałów i narzędzi złomu.

Pokrywa może być malowany ręcznie za pomocą pióra, atramentu i tak dalej. D. zauważa Ponadto można dekorować tkaniny, hafty i aplikacje. Kolejna łatwa i interesująca opcja – kolaż z magazynu na okładce. Tak więc możliwe jest, aby nawet mapę pragnień.

Inicjowanie i wypełnienie notebook

Myśląc o tym, jak robić notatki z notebooka, nie zapominaj o akt osobowych. Ale jak go wypełnić, aby zaprojektować był oryginalny i odzwierciedla osobowość jego właściciela. W tym przypadku, istnieje wiele opcji.

Pierwszym krokiem jest, aby wybrać jasną wstęgę, która zostanie zakładką. Na pierwszej stronie można podać opis ikon, które nadal będą stosowane podczas wypełniania notebooka.

Pod koniec dziennika może zająć kilka stron pomocnych wskazówek. I oczywiście, nikt nie anulował różne wzory tematyczne, naklejek, które można umieścić na stronach.

Jeśli jesteś zainteresowany jak zrobić notatnik w kolejności alfabetycznej z notebooka, to nie jest tak trudne. Aby to zrobić, po prostu trzeba ręcznie wprowadzać alfabetycznego cięcie, więc pamiętnik będzie bardziej praktyczny.

Notebook stylu Moleskine Cahiers

„Moleskine Kaye” stanowią cienkie notebooki z okładki kolorowego kartonu. Takie elastyczne i dogodne zeszyty są wspaniałą alternatywą dla konwencjonalnych notebooków.

Piękny klasyczny pad analogowy można zrobić w ciągu zaledwie jednej godziny. Aby to zrobić, trzeba notebook, przedmioty dekoracyjne na okładkę. Od narzędzi poręczne nożyczki i linijki.

Jeśli myślisz o tym, jak robić notatki z notebookiem, 12 arkusze będą wystarczające. Arkusze TETRAD należy przyciąć do wymaganej wielkości, osłona może być wzmocniona przy użyciu gęstego kolorowego kartonu lub arkuszy scrapbooking. Teraz stylu notatnik Moleskin gotowy.

Notatnik z jednostek wymiennych

Bardzo często w notatniku pozostaje puste arkusze mogą być cięte i zrobić mały notes. Ta klasa mistrz powie jak zrobić notatki z notebookiem lub wykonywać książkę własnymi rękami. Jego główną cechą jest to, że arkusze są zdejmowane i jest bardzo praktyczny.

Z materiałów potrzebnych Tektura, wykonywać książki lub notebook, PVA kleju lub taśmy dwustronnej, nawlec igłę i shnurochek. Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić cover grubej tektury, w razie potrzeby, mogą być tapicerowane. Pokrywa potrzeby, aby niektóre otwory i przykręcić koronkę, na której zamontowane są arkuszu notebooka.

Funkcjonalny i praktyczny notebook gotowy. W tym przypadku można niezależnie regulować grubość terminarza, a pokrywa może pełnić więcej niż jedną semestru.

Jak zużywają się prześcieradła na notebooka w klasycznym stylu

Vintage style dzisiaj bardzo popularne, odnosi się to również do notebooków. Ale jak zrobić domowy Ezhednevnik postarzenia? W tym celu, arkusze mogą być stosowane ze skutkiem od starożytności.

Aby dokonać takiego papieru nie jest trudne, wystarczy zanurzyć je w roztworze herbaty. Im większa jest stosowanie spawania, papier jest bardziej żółty. Arkusz Tetrad zanurzono w roztworze przez kilka minut, a następnie suszenia i prasowania żelaza.

Oryginalny notatnik, wykonane z materiałów złomu własnymi rękami, będzie wielki pomocnik w codziennym życiu. Szczegółowe instrukcje i wskazówki wam jak zrobić papier notebook, aby wyglądać pięknie i oryginalnie.