636 Shares 6979 views

Zabawki domowej roboty. Jak zrobić telefon z papieru?

Telefon – jest to jedna z ulubionych zabawek dzieci. Obie dziewczynki i chłopców grać z nimi z wielką przyjemnością, więc ten atrybut jest noszona bardzo szybko. A jeśli to się stało, że dziecko dobrze, bardzo pilnie potrzebuje nowego telefonu, a także możliwość, aby przejść do sklepu z zabawkami nie, to spróbować zrobić to samemu. Aby to zrobić, trzeba prostych materiałów i trochę czasu. Jak zrobić telefon z papieru? To, co będziemy mówić w artykule. Można docenić dwa kursy mistrzowskie, które opisują, jak wykonać taki artykuł.

Telefony komórkowe wykonane z papieru. Ręce zrobić zabawki dla córki i sonnies

Powyższa metoda jest najprostsza wszystkim przedstawiony w artykule. Dziecko będzie w stanie zrobić to na własną rękę. Trzeba będzie tylko powiedzieć mu, co i jak robić. Więc wziąć zwykły karton prostokątnym kształcie jakichkolwiek produktów (tabletki, herbata, mydło) i tapetą go z kolorowego papieru. Planowana slugging miejsce, w którym będą zamontowane przyciski. Mogą być wycięte z tektury, skóry lub opcji kolorów. Wklej te przedmioty na podstawę, piszesz wszystkie numery i ikony. Ekran wykonane są z folii lub papieru błyszczącego. Produkt jest gotowy.

"Phone-clamshell" zabawka. master class dla dzieci i ich rodziców

Ten produkt nosimy w sztuce origami. Telefon z planem, aby małe dziecko nie może samodzielnie. Ale twój wierny towarzysz i natchnienie on jest pewny.

Telefonchik zabawka, która może otwierać i zamykać, jest wykonany z pojedynczego arkusza tektury, A4. Dla projektowania produktu muszą kredki lub kolorowe pióra.

Jak zrobić telefon z metodą origami papieru? Uczenie instrukcji.

  1. tekturowy arkusz składany od lewej do prawej, gładkie palce gięcia miejscu.
  2. Obrócić tak, że klapka jest po lewej stronie. Prawy górny kąt schylania się pod kątem prostym, bez dochodzenia do miejsca poprzedniego dodając 2 cm.
  3. Warstwa wierzchnia z naszych „małych książek” skręcić w 1 centymetra wewnątrz.
  4. Górna strona produktu owinąć sobie. Ten łuk powinien mieć tę samą szerokość jak poprzednio, od około 1 cm.
  5. Prawa i lewa strona wyrobu wewnątrz zakrętu (1 cm po każdej stronie). Okazuje się, prostokątny kawałek z „okna” w górnej części statku.
  6. Zakręt cały produkt w połowie od góry do dołu. Podstawa wykonana zabawki.

Dokonywanie karton telefon z klapką. Przeprowadzamy drobne szczegóły

Jak zrobić telefon z papieru, już nauczyli. Ale nadal nie ma przyciski i symbole. Mogą narysować lub wkleić. Z kartonu wycięte części kształcie kwadratu o wymiarach 1×1 cm i dołączyć do odpowiednich miejscach. Zapisz je na numery i ikony. Zewnętrzna strona artykułu mogą być ozdobione naklejki, aplikacja, malowanie.

Mamy nadzieję, że warsztaty, które zostały przedstawione w tym artykule będzie przydatna. Skupiając się na nich, będzie można pokazać i powiedzieć swoim dzieciom, jak zrobić papier z telefonu i wspólnie wykonać takie rzemiosła z nimi. Jesteś kreatywny duch i dobre wyniki w robótek!