436 Shares 9199 views

Jak uszyć sprzęgło ręce

Elegancka mała torebka bez uchwytów, które elegancko i naturalnie trzeba trzymać w ręku, weszła w modzie od dawna. Pamiętam w zagranicznych filmach wojennych i pierwszych lat powojennych słodkie dziewczyny dżinsy takie torby. W drugiej połowie ubiegłego szponów wieku „w lewo” w tło, stając się jedynie dodatek strój wieczorowy, ale w życiu codziennym kobiet preferowane dużą torbę pojemność na mocnej taśmy, które można złożyć masę wszystkim powiesić na ramieniu, nie wiedząc, zmęczenie. Ale w miarę upływu czasu, moda powrócił kobiecość, łatwości, wolność i bezczynność, a tu znowu wąską elegancką torebkę, sprzęgło, które umieścić niektóre mogą tylko puderniczka, szminka, torebkę tak, u szczytu popularności.

Sprzęgło jest tak prosta i zwięzła forma, to jest łatwe do wykonania najbardziej. Najważniejsze, aby wziąć pod uwagę niektóre niuanse stylu. Tak więc, na prostym eleganckim kolorze sukni z drogich skóry sprzęgła stonowanej kolorystyce, bez wyszukanych ozdób. Torba udział w takiej formie haftowane cekiny, koraliki i nitka złota, może być bardzo elegancki wykonany z aksamitu lub koronki brokaty. sprzęgło zimowy powinien być wykonany z grubej wełny, skóry lub futra, to musi być radykalnie różni się od letniej akcesorium, wykonane z jedwabiu, koloru jasnego dekoracyjne tkaniny lub cienkiej skóry. Wreszcie, sprzęgło – atrybut określonego stylu, klasyczny i romantyczny, ale nie sportowym.

Jak uszyć sprzęgło ręce

1. Najpierw trzeba zdefiniować wymiary i narysować wzór na tekturze. zawiera on z przednią i tylną częścią, która przecina się ze sobą, zawór, który może być kontynuacja tylnych połówek lub oddzielnego elementu, dwóch panelach bocznych w celu nadania objętości torebki. Zgodnie z wymiarami pożądane zakupu ilość pierwotnego podkładu tkaniny i gęstą wykładziny (warstwy kleju lub dla konwencjonalnego).

2. Przed szyć sprzęgło, przeniesienie wzór wykonany na tkaninie bazowej i przeciąć go, pozostawiając naddatek szwu. Dokładnie te same elementy zostały wycięte z tkaniny podszewka i podszewki. Gorący klej żelazo pasek kleju na spodniej stronie tkaniny bazowej. Jeśli warstwa kleju nie występuje, to wtedy przyczepność na krawędzi na całym obwodzie głównych części, a także zaworu i bokovushek.

3. Jak uszyć sprzęgła na maszynie do szycia? Umieścić element wyciągający, składając je kleistości wzór koperta, panele boczne, które powinny znajdować się w postaci kropli (na okrągły i rozszerzać się w dół i mieć ostry koniec na górze) i zastrachivaem wzdłuż szwów bocznych. Potem ten sam wykonać z danymi materiału wykładzinowego.

4. Przed sprzęgła podczas szycia dalsze szwy wykładziny wygładza części, zaś szwy boczne na górze elementów nie jest dotykana (mogą one na większą ściegu relief na powierzchni przedniej w pobliżu krawędzi). Gut wstrząsających spodem tkanki na powierzchni, umieścić w ściankach worka i przyczepność na górnej krawędzi i jednym zaworem zwrotnym na ścinanie, podwijając krawędzie wewnątrz wartości dodatku. Dokładne płaskie szwy szyte przez górnej części torby i zaworów.

5. Jak uszyć sprzęgło z klapką w formie odrębnych części? Ta część sprzężenia wyłożona, zszyte z trzech stron, gut-kątnym, a następnie wyginanie czwartą krawędź boczną, nieco fazowania narożników przyczepność do części tylnej i torebki zszywane z dwóch linii. Po tym, szyć sprzęgło panele boczne.

6. Czy możliwe jest uproszczenie modelu i uczynić go całkowicie płaskie bez paneli bocznych. Jak uszyć torbę sprzęgła w postaci koperty? Podobnie jak w modelu trójwymiarowym, tylko bocznymi szwami gryzmoląc prawo, bez dodatkowych rozszerzających wkładek.

7. Gdy sprzęgło jest w pełni przygotowany do podjęcia opieki nad zapięciem. To może być duże przyciski dekoracyjny, wtedy gdy zastrachivanii krawędź zaworu w jego vershinku trzeba wstawić pętlę sprzężenia skręconej kręgowego. Lub jako zamek błyskawiczny, można użyć taśmy klejącej.

Przed szyć sprzęgło poprawnie odebrać tkaniny. Nie każdy tekstury i kolory odpowiednie dla tego modelu. Pięknie będzie wyglądać żakardowe tkaniny z jasnym wzorem, tkaniny, grubej satyny, futra z małą drzemkę, jakiejkolwiek sztucznej i naturalnej skóry.