601 Shares 6043 views

Co można zrobić z korków szampana: home-made własnymi rękami

Po Nowym Roku uroczystości są zwykle korki szampana, które są uwalniane natychmiast. I nie bez powodu. Okazuje się, że można zrobić kilka różnych rzeczy. Jeśli rozwinęły wyobraźnię, a także właściciel „zręcznych uchwyty”, wtedy na pewno będzie interesujące dowiedzieć się, co można zrobić z korków szampana. Mam nadzieję, że artykuł będzie interesujący i pouczający.

Co można zrobić z korków szampana: Interior pomysłów

Korek jest unikalny materiał do tworzenia różnych rzemiosł. Łatwo jest się kruszyć, przebite, cięte, klejone i malowane. Rękodzieło wykonane z tego materiału może stać wnętrz, przedmioty codziennego użytku lub unikatowych pamiątek i dekoracji. Dlaczego więc zignorować taki dobry materiał? Użyjmy go, aby utworzyć nowy arcydzieło. Zadajesz pytanie – i co można zrobić z korków szampana – przydatne i interesujące? Na przykład, aby produkować maty w łazience pokoju. Aby to zrobić, trzeba będzie od 200 do 400 caps. Kwota zależy od wielkości chcesz, aby produkt. Trzeba inną starą matę gumową, nóż i klej wodoodporny.

Jak zrobić oryginalną matę w wannie

Przeciąć na pół korka. Zapoznaj się z podłoża i zacząć trzymać jej korek. Można ustawić je w pionie i poziomie. Gdy wszystkie wtyki są przyklejone, wziąć nóż i wyciąć nadmiar substratu. Oczywiście, aby realizować ten projekt w życiu trzeba opróżnić więcej niż jedną butelkę szampana. Poprosić o pomoc od rodziny i przyjaciół, aby zebrać odpowiednią ilość materiału.

I co można zrobić z korków szampana jeszcze? Na przykład, deski do krojenia, klosza otomana, podstawki na gorąco, skrzynki pierwotnych płyt, świecznika i więcej.

Oferujemy więcej zrobić krzesło z korków szampana. Taki element dekoracyjny dość harmonijnie dopasować do wnętrza swojego miniaturowego ogrodu kwiatowego.

Jak zrobić krzesełko

Aby dokonać tej sztuczki, trzeba będzie: używany korek lub raczej żelaza z jej kosz i szczypce do skręcania drutu. Więc zaczynamy produkcji wysokiej krzesło.

Wytnij obcęgami dolna część kosza, który łączy cztery skrętkę. Wyciągnij go i wyprostować. Drut na tyle silna, należy zachować ostrożność. Twist następnie z jej powrotem do jej krzesła. Następnie należy usunąć skręcony drut aluminiowej rury. To będzie „Siedzenia”. Stopki do krzesła będą cztery skręcony drut. Powiązać je z tyłu. Następnie umieścić „sidushku” na wierzchu konstrukcji. Zginać nogi, aby uniknąć spadając z krzesła. Ta przeróbka będzie również oryginalny i spojrzeć na choince.

Zabawki wykonane z korków szampana

Uzyskane z tego materiału również wspaniałe rzemiosło dla dzieci: samochody, bajeczne i Boże znaki, domy, łodzie i tak dalej. Proponujemy, aby ulubiony noworoczne wszystkich dzieci – snegovichka.

Ten siekać mogą razem ze swoimi dziećmi. Taki pomysł z pewnością będą cieszyć się. Zadzwoń do nich i szybko dostać się do pracy. Aby to zrobić, trzeba będzie:

– barwniki (biały, czarny, niebieski, czerwony, pomarańczowy);

– wykałaczki (dwóch);

– satynowa taśmy;

– Brush;

– pióra;

– szydło;

– Beads czerwone i czarne (dwa fragmenty);

– cienki drut;

– parę nożyc;

– rzeczywistą korka;

– przezroczysty klej "Moment".

Jak nietypowe wytwarzania snegovichka materiału konwencjonalnego

Wyjąć wtyczkę. Kolor biały. Najlepiej jest użyć farb akrylowych. Następnie farba górna część diy czerwony. Będzie cap. Nożyczki cięcia krawędzi wykałaczki i kolor pomarańczowy. Okazało nos w postaci marchewki. Otwory w rurze zrobić szydło a następnie przykleić z powrotem wykałaczkę. Teraz utworzyć snegovichka twarz. Start z oczu. Poświęć czarne koraliki i przyklej przyszłą twarz. Następnie zanurzyć pędzel w niebieskiej farby i delikatnie wyciągnąć zgrubienie wokół oczu. Narysuj policzki czerwoną farbą i usta – czarny. Weź satynową wstążkę wokół głowy i povyazhite. Wynik był szalik. Przystąpić teraz do uchwytów. Weź cały wykałaczkę i złamać go, jest podzielony na trzy części. Dwa skrajne koniec zostaną wykorzystane do produkcji broni. Środkowa część wyrzucić. Wyciąć małe skrawki wstążek atłasowych. Owinąć im tępy koniec wykałaczki, drut blokady. Toczone rękawice. AWL zrobić otwory i votki Nita uchwyt. Klej na tum snegovichku dwie czerwone korale. Zapoznaj się z drutu, a następnie skleić go z piórkiem. Dokręcić struktury wokół rzemiosła głowy i łączyć na tylnej krawędzi drutu. To takie wspaniałe snegovichok odwrócił.

Flash-korek: Drugie życie starych rzeczy

Dzięki tego materiału co korka może dać nowe życie starych rzeczy. Na przykład, jeśli ciało kij nie wygląda reprezentacyjny, lub po prostu złamał, nie spiesz się, aby rzucić. Skorzystaj z poniższych wskazówek. Więc złamać starego budynku kija. Wyjąć wtyczkę i zrobić dziurę w nim za pomocą śrubokręta. Następnie ustaw opłaty na dysk flash. I gotowe! Ten dysk flash wygląda bardzo oryginalne i nietypowe.

Otrzymuje się je z produktu z korków szampana. Powodzenia w pracy!