455 Shares 4914 views

Przedstawić swoje ręce, w dniu urodzin siostry – oryginalne pomysły i wskazówki

Siostra – rdzenni ludzie, których łączy nie tylko pokrewieństwo, ale często przetargu przyjaźń. Dlatego też najbliżsi krewni! A wybór prezentu do dnia jej narodzin – to jest dość poważna. Nie należy opóźniać problem na „później” prędzej zająć jej decyzję, tym bardziej istotny będzie wynik.

Wala wełna siostra prezent

Praktyka pokazuje, że najlepszym sposobem, aby zrobić prezent z rąk na urodziny siostry. Oczywiście, będzie musiał rozpocząć przygotowania na długo przed obchodami. I potrzeba, aby dokładnie przemyśleć, aby kupić pewne umiejętności. Na przykład, to dobry pomysł, aby nauczyć się grać z różnymi wełny modnych drobiazgów. Siostra, dziecko, można tworzyć śliczne małe zwierzęta – to będzie zabawa bawić się miękka i urocza wiedzieć, że zostały one wykonane specjalnie dla niej, i nikt inny nie ma takiego i nie może być! To może być obecny własnymi rękami na jego urodziny starsza siostra zmierzwione komfortowo miękkie pantofle lub powyżej czuł elegancką torebkę i kapelusz. A jak buty zimowe, z haftem lub nadrukami, z futerkiem i kwiatowy bukiet strony – będzie to również królewski dar!

Dar słonego ciasta

Jeśli dawca posiada umiejętności w modelowaniu, powinien zaangażować się w produkcji gadżetów słonego ciasta. Wtedy możliwe jest przedstawienie z rękami na urodziny siostry, aby słonego ciasta posudku zabawki i mebelki dla lalek, cute miniaturowe rzeźby do dekoracji stoczni zabawkę. Starsza siostra podejdzie oryginalne pudełko z Płaskorzeźby płyty ściennej z bankiem obraz świnką, biżuterię z „morzu kamienie.” Naturalnie, kamienie i muszle morskie powinny symulować wyroby z słonego ciasta. W procesie tym najważniejsze – aby wybrać odpowiedni kolor i kształt, prawie do „kamieni” różniły się od naturalnego.

Haft – najlepszy prezent na każdą zaklinacza wiekowej

Dziś jest modne do dekoracji wnętrza Twojego haftu. Dlatego, siostry urodziny można zrobić piękny mural lub płaszcz na krześle, obrus lub zasłon. Ale ta rada jest jeszcze bardziej korzystne dla sióstr dorosłych. Ale jest uniwersalny prezent opcja-haft. To jest – portret obdarzyć, czyli – bohater tej okazji. I dziewczynka, a dziewczyna, nastolatek, a pani w wieku potrafią docenić ten dar zasługi. Oczywiście, aby takie coś nie jest tak bardzo proste: Za pomocą specjalnego programu do przesyłania zdjęć do szablonu do haftowania, a następnie przenieść wzór na kalce technicznej, aby znaleźć odpowiedni kolor nici. I czas, aby zakończyć ten schedevra zajmuje dużo.

Dziane rzeczy nigdy nie wychodzą z mody!

I oczywiście, to prezent od jego siostry własnymi rękami, można szyć lub związać! Jeśli dziewczyna jest mały i lubi bawić się lalkami, można dokonać ubrania nie dla niej najbardziej, a na jej domowych. Dzianina i uszyć suknie, futra wykonane ze starych, zepsutych czapek i kołnierzy. Dziewczęta i kobiety są najlepsze przedstawienie rzeczy, które mogły się ubrać. Można, na przykład, dar własnymi rękami swojej siostry urodziny tie: poncho, sweter, sukienka, płaszcz, sweter, szalik, bolerko, spódnica. Jeżeli dawca nie jest na tyle cierpliwości, trzeba będzie wybierać mniejszego modelu: mitynka, Beret, czapka, szalik. Najważniejsze jest, aby wziąć pod uwagę styl dla elementów i wybrać kolor z prawa surowca (przędzy lub tkaniny).

Tips "Swifty"

I kilka rad dla zupełnie tak niespokojny i niecierpliwy:

  1. siostra prezent można piec – nie zajmie dużo czasu. Luksusowe ciasto z oryginalną dekoracją i zabawnym napisem może być „gwoździem” kawiarnią święto.
  2. Kartka w stylu scrapbooking z mentalnych słów gratulacji wewnątrz pozostawi ślad w pamięci przez długi czas nie tylko siostry, ale także dla wszystkich gości.
  3. Ze specjalnych zestawów instrukcji, można szybko zebrać dla dziewczynki naszyjnika lub bransoletki, kolczyki i naszyjniki zrobić.

Ale najważniejsze – to ma przyjść do swoich darów do dobrej gratulacje z dobrych, oryginalnych życzeń. Oraz przedstawienie wszystkich razem – i dar, i gratulacje – z całego serca.