465 Shares 4362 views

Zabawa konkursy dla małej firmy

Jak wielka jest, aby spotkać się z przyjaciółmi, aby uciec od problemów życia codziennego i organizując głośne przyjęcie! Byłoby pożądane, że opłaty odbyło się w świątecznej atmosferze i niezapomniany pobyt. Jednak w nocy jest banalne, nieciekawe i nudne.

Do zabawy, trzeba przygotować zabawną rozrywkę. Jakie są konkursy dla małej firmy? Jak przygotować najlepszą imprezę?

Rozrywka „Krokodyl”

Ta gra jest idealna dla małej firmy, i mimo, że pochodzi od dzieciństwa każdej dorosłej szczęśliwym wygłupiać. Aby to zrobić, trzeba zrobić słowo przyjaciel i poprosić go, aby przedstawić za pomocą pantomimy. Monitowania szepty lub zaburzenie warg nie może. Kto odgadnie, biorąc pod uwagę prawo, aby nowe słowo i wybierz artystę.

Gra „Surprise”

Ta gra wymaga trochę przygotowań. Jeśli planujesz konkursy dla małej firmy, w sklepie, można kupić kilka akcesoriów komicznych. Może to być okulary z nosa, śmieszne duże uszy, duża czapka lub spodnie. Te elementy muszą być złożone w zamkniętym kartonie.

Na początku gry do muzyki wszyscy goście muszą przejść pole, a gdy melodia zatrzymuje, trzeba szybko wydostać się z niego pierwszy dostępny rzecz i umieścić na. Ta gra ma miejsce jest bardzo głośny i zabawy, bo każdy chce się pozbyć z pudełka, a nowy obiekt i jego szybkiego przyczyny sięgania wybuch śmiechu.

Konkurs „Najszybsza”

Do tej gry będzie wymagać stolec i banany. Dwaj członkowie są wybierani, których ręce są związane za plecami. Następnie trzeba klęczeć przed stołku, który jest brązowy banana. Ręce pomóc wydobyć ciało i jeść go całkowicie. Stracić kogoś, trzeba wymyślić „kary” jako spełnienia życzenia.

„Phantom” gra

Zabawa konkursy dla małej firmy nie jest trudne do przygotowania. Dla gry fantów trzeba napisać małych liścia śmieszne pragnienia. Na przykład, taniec „Macarena”, stanowią kangura lub szaloną muchę. Pragnienie muszą być oryginalne i lekkie, czy goście mogą zrezygnować z ich wykonania. Na każdym liściu niezbędne jest określenie celów działania.

Cele i czas ich wykonywania powinny być utrzymywane w tajemnicy. Okazuje się bardzo zabawne, gdy sąsiad Wasia po tosty zaczyna kręcić się bez słów, co stanowi latać w powietrzu, albo wiatry Aborygenów tańca. Najważniejsze, że goście pamiętać swój czas i chcą być uwzględnione w konkursie.

Rozrywka „znaleźć parę”

Co można zrobić, aby podnieść nastrój na imprezie? Oczywiście, aby wymyślić oryginalnych i zabawnych konkursach. Dla małej firmy 4-6 osób jest zabawa – win-win.

Na małych liści są napisane imiona zwierząt na parze. Przygotowany czapka lub płyty muszą sumować wszystkie napisane i dobrze wymieszać. Uczestnicy są zachęcani do wzięcia na liściu, cicho przeczytać jakie zwierzę to mobilizować i znaleźć swoją parę, wśród innych gości. Aby wyszukać może korzystać tylko dźwięki, które publikuje tę bestię lub jego ruchy.

Że konkurencja była bardziej komiczny, powinien napisać nazwy rzadkich gatunków zwierząt, takich jak koali, świstak, suseł. To mylić uczestników i będzie komplikować poszukiwania jego kolegi.

Gra „Myśl tosty”

Konkursy dla małej firmy może być aktywne nie tylko. Niektóre z nich mogą być wykonywane bez opuszczania stołu.

Goście mogą mówić z kolei tosty, tylko zacząć swoje potrzeby z pewnym litery alfabetu.

Na przykład, pierwszy uczestnik rozpoczyna swoje przemówienie z literami „A”, następny gość musi coś powiedzieć, ale wychodząc z literą „B”. I tak dalej aż do końca alfabetu. Po prostu zabawniejszy kiedy grzanki rozpocznie niezwykły sposób, na przykład litery „W” lub „S”.

Rozrywka „Quick ogórek”

Biorąc pod uwagę wielką nastroju i będzie się komunikować ze sobą goście ochłodzenia konkursy dla małej firmy. Taka rozrywka spowodować wiele śmiechu i przyczyniają się do sytuacji komicznych.

Ta gra jest dobra, ponieważ może uczestniczyć raz wszystkich gości, niezależnie od wieku i płci. Najpierw trzeba stać w ciasnym kręgu, ramię w ramię, pożądane jest, a ręce zaczynają z powrotem. W środku pierścienia jest uczestnika.

To zajmuje dużo ogórek, umożliwiają odtwarzanie kontynuować tak długo, jak to możliwe. Uczestnicy muszą przekazać ją z ręki do ręki, bardzo zręcznie i niewidzialnie. Gość wewnątrz koła musi odgadnąć, kto jest tego warzywa. Zadaniem gracza – szybko dać ogórek obok, odgryza kawałek niego.

Musimy działać bardzo ostrożnie, aby centralna partia nie widział proces przenoszenia lub żucia jeden z gości. Gra kończy się, gdy wszystkie ogórek zostaną zjedzone.

Gra „Krzesła”

konkursy taneczne dla małej firmy dorosłych urządzić imprezę i ożywić nudne atmosferę. Rozrywka i krzesła są bardzo lubiący dzieci prowadzonych w kółko. Jednakże, jeśli ludzie umieścić krzesła wokół której panie będą działać, gra zmieniła się w „dorosłej”.

Podczas porywające muzyki dziewczyna tańczy, a gdy melodia urywa, szybko usiąść na kolanach dla mężczyzn. Członek ustępujący, która nie miała miejsca. Równocześnie usuwane i krzesło z mężczyzną.

Najzabawniejsze momenty w konkursie nastąpić gdy panie pchnąć siebie aby dostać mężczyznę na kolana. Takie sytuacje powodują wybuch śmiechu i zabawy dać uczestnikom dobry nastrój.

Zabawa „części ciała”

Do konkursu na wybór lidera. Kieruje krąg wokół stołu. Ołów trwa ucho, ręka, nos, lub innego bliźniego swego część ciała. Wszyscy goście z kolei musiał powtórzyć swój ruch. Gdy koło osiągnie koniec, wiodący przedstawia w innej części ciała. Celem tego konkursu – aby nie stracić, prawo do powtarzania ruchu i nie śmiać.

Gra „Pass pierścień”

Wszyscy goście muszą siedzieć w rzędzie i zaciśnięty pomiędzy meczu zębów. Na jego końcu wisiał pierścień. Podczas gry trzeba przekazać do uczestnika, który jest obok, bez pomocy rąk. Pierścień musi dotrzeć do ostatniego uczestnika, a nie spadnie na ziemię. Ten, który spadł musi spełnić pragnienie śmieszne.

Strony – to zabawa i śmiech

Tak, że goście nie nudzić i długo pamiętany posiłek należy przygotować przetargi. Dla małej firmy mogą one pochodzić z ogromnej ilości. Najważniejsze, że gra nie powinna obrażać lub kalać uczestników i być bezpieczne. Następnie wszyscy goście duszy bawić się i być szczęśliwym, aby pamiętać, twoja partia zapalającymi.