640 Shares 4227 views

scenariusz wiano

Ślub zwykle przynosi wiele niespodzianek i nieoczekiwanych sytuacjach. Rozważmy niektóre z nich. Tradycja wiano już od wieków. Każdy naród ma swoje zwyczaje i tradycje, charakterystyczne cechy, ale zasada jest taka sama dla wszystkich. Narzeczony z jego przyjaciół musi zdać test, aby zobaczyć swoją przyszłą żonę. Jak pan młody powinien mieć darów, napoje, słodycze jako okup. Zbyt wiele wesela starają się przestrzegać tradycji starego rosyjskiego stylu, okup wypełniona ditties, piosenki, konkursy. Jednak wiele konkursy stały się bardzo przewidywalne, a goście się nudzić zrobić je. Wszyscy przeszli do zabawy i łatwe, trzeba zastanowić się nad wiano scenariusz fajne i nowoczesne. Istnieje wiele pomysłów, dzięki którym wydarzenie to będzie „wielki sukces!”

Jednakże, jeśli połączyć wyobraźnię i być kreatywnym, można wymyślić z niezwykłym scenariuszem wiano. Na przykład, konkursy mogą być uruchamiane bezpośrednio z domu pana młodego. Świadek powinien przygotować mapę, na której przyszły mąż musi znaleźć żonę. Po drodze będzie też czekał na konkursy, na przykład w parku przyjaciele muszą przejść kilka testów. Dopiero po przejściu tych testów, świadek otwiera następny waypoint i powie gdzie znaleźć żonę. scenariusz wiano powinna obejmować nie tylko takie zawody, w których panna młoda mogła pokazać swoją sprawność i pomysłowość, ale także wyrazić uczucia młodej. Jest to kolejny bardzo trudny test: kilka kroków do narzeczonej pana młodego zacząć uwodzić żonę lub dziewczynę orientalne piękno, grając wspaniały taniec. Do przeprowadzenia takiego badania jest dość ryzykowne ze względu oczyszczenie może być podzielona, a jeżeli przechodzi test narzeczona można mieć pewność co do wytrzymałości i uczucie wierności wybrana. Inną opcją jest oparta na tradycyjnych zawodach, ale w zwykłym narzeczonej scenariusza cen dodane elementy, takie jak różne stroje, które uczynią spłaty w obecnym składania! Na przykład, rodzice panny młodej może zmienić się w króla i królowej i przyjaciół młodej – w areszcie. Pan młody musi wykonać zadania strażników, aby zbliżyć się do bramki. Oczywiście, strażnik musi być venal, a jeśli pan młody nie poradzić sobie z zadaniem, przyjmować prezentów dla ustępstw.

Co może być konkurs na zakup skryptu panny młodej? Istnieje wiele różnych zadań. Na przykład, pan młody musi pokazać swoje umiejętności potyczki. Nadano mu konia, który może stać się rower, a na nim pana młodego jest zobowiązany przekazać na trasie z przeszkodami. Świadkowie mogą testować dokładność przy pomocy domowej dziobowej i dziecka celu. Zamiast mieczy i włóczni, można użyć mopa lub długi kij.

scenariusz wiano może być zupełnie inna za sposób ta młoda para. Na przykład, jeżeli spełnione w miejscu randki internetowe, cały scenariusz może być oparte na grafice komputerowej. Narysować buźkę, przygotować problemów elektronicznych. Postacie są teraz – nie król i królowa, a moderator, wirusy, wyszukiwarka Google i obsługi klienta. W procesie wykluczenia pana młodego powinien wypełnić kwestionariusz, odpowiedzi na najczęściej pokrywa się z odpowiedzią na drugą połowę. Ostateczna konkurencja takiego umorzenia będzie następujący: pan młody powinien wpisać swój login i hasło do „skrzynki” panny młodej. Zaloguj się – to jest to, co jednoczy młode serce, składa się z sześciu znaków (miłość), a hasło jest – co będzie młoda po ślubie (Rodzina).

I nie zapominaj, że ślub – to najpiękniejszy dzień w życiu dwojga kochanków! Niech nie będzie tylko najsmaczniejsze, niesamowite i wspaniałe wspomnienia!