735 Shares 4611 views

Wkrótce 1 kwietnia, jak grać ze sobą?

W środku wiosny, kiedy szare zimowe dni tygodnia jest już za nami i przed nami słoneczne pogodne dni, chcę podnieść siebie i innych alkoholi. Tradycyjny Fools Day 1 kwietnia pozwala nam masowo zabawy z najbliższymi. Możemy myśleć tylko o jak grać przyjaciela, dziewczynę, rodziców i wszystkich innych?


Podczas wędrówki przez otwarte przestrzenie Internetu, znalazłem wiele ciekawych sztuczek żartów, a nawet rysuje scenariusze. Wiele z tych „brodaty” już się rozpoczęła, a nie produkować taki efekt jak poprzednio, inne są bardzo okrutne. Jako człowiek miłujący pokój, myślałem o tym, jak grać ze sobą tak, że to jest zabawa i to nie boli. W tym samym czasie, żart musi zawsze pamiętać.

Można odtwarzać inny, przekonując go, że masz dar medium lub psychiczny. To zajmie więcej niż jeden dzień, dlatego konieczne jest, aby przygotować z wyprzedzeniem żart. Gdy cel zostanie osiągnięty, przekonać swojego przyjaciela, który będzie w stanie nauczyć go chodzić na ścianie. Ale jak grać ze sobą, a nie po zebraniu w tym samym publiczności? Dbać o to. Kiedy jesteś gotowy na podbój nowego płaską przestrzeń, powiedzieć znajomym, że powtarza się dla was wszystkich „hipnotyczne” słowa i wykonać wszystkie zadania. musi najpierw nawiązać kontakt ze ścianą. Objąć ją, aby przekonać ją do poddania się nim, można sobie pozwolić na trochę czułości. Drugi etap – powtarzając za ciebie magiczne zdanie: „Jestem silny i zwinny!”, „Jestem przekonany”, „Mam zamiar osiągnąć mój cel”, „I żywopłoty nie boją”, „Moje zdolności umysłowe są podobne do wyższej inteligencji!”! „Mój mózg jest w stanie pokonać każdą przeszkodę!”, „nie byłem w stanie zrobić durnia!”, a wreszcie „Ale na ścianie, nadal osiągnął …”.

Niezależnie od tego jak blisko może być ze swoją dziewczyną, ale do zabawy, jak się czasami konieczne, aby utrzymać witalność. I powie Ci jak grać dziewczynę 1 kwietnia, tak, że na ciebie nie zbyt obrażony. Zachęć ją do wróżę po linii dłoni. W popiele. Papieros. Znajdź kogoś, kto pali i trzeba zrzucić popiół z papierosa na lewej ręce, „ofiary”. Następnie należy go kciukiem drugiej ręki w prawo rozmaz ręce. Spin potrzebują tyle czasu, ile ma lat. Po zakończeniu rytuału, spojrzeć na dzieło sztuki, myśleć, rysuje głową. Teraz możliwe jest nałożenie zdanie: „Co mogę powiedzieć? Popielniczka nie będzie!”. Po żart koniecznie twój związek staje się cieplejsza.

Cóż, w tym dniu zrobić bez żartów z najbliższych ludzi? Jak grać rodziców na 1 kwietnia, ale nadal dobre i słodkie dziecko w ich oczach? Ukryć cały wieczór kapcie lub buty wylot, wypełnić dno kubka na szczoteczki do zębów kleju, budzik tłumaczyć strzałki na godzinę. Te śliczne małe figle dadzą pozytywny nastrój na cały dzień.

Studenci mieszkający w schronisku, zaleca się przechowywać w magazynie kilka cegieł. Zapytaj, jak grać w drugiej po cegle? Kiedy jest gotowy wrócić do domu, trzymać parę ciężkich prezentów na dnie jego torby. Przy następnym spotkaniu, to każdy będzie bardzo ciepło przyjęty.

Ostatnio dużą rolę w życiu społeczeństwa zaczęły odgrywać sieci społecznych (VKontakte, odnoklassniki, Facebook, itd.). Twój numer konta przyjaciół i subskrybentów. A jak nie używać go na 1 kwietnia? Jedynie zmiana w kolumnie informacji o sobie datę urodzenia, a setki ciepłych listy gratulacyjne przyjdzie na twój adres. Nawiasem mówiąc, aby rozweselić i rozbawić próżność, żart może być powtórzone w innym dniu.

Przyjaciele mogą grać samemu lub partnerów spółki, aby przygotować z wyprzedzeniem, albo improwizować. Wszystko zależy wyłącznie od twojego nastroju, dowcip i poczucie humoru. Istnienie powitanie i przedmiotem nadużyć.