269 Shares 8577 views

Co można dać facet na 14 lutego? Niespodzianka dla bliskiej osoby

Dobrze znane i ulubione święto – 14 lutego Walentynki. Ponieważ wiąże się wiele nadziei, miłości i wspomnień. Ale nie zawsze jest pytanie – że można dać faceta do 14 lutego? I pożądane byłoby nie tylko obecne, i coś, co zostanie zapamiętany na długo. Tak, i tak, że moloodoy ludzie rozumieją, co czujesz do niego. Tylko dziewczyna lub kochającą żoną będzie mógł wybrać dokładnie to, co wpisuje się w dniu 14 lutego ulubionym facetem. Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę wszystkie preferencje i interesy swoich połówek. I aby łatwiej oferować kilka opcji.


Smaczne i jadalne prezenty

Jak powszechnie wiadomo, droga do serca przez żołądek. Dlatego możemy spróbować zrobić niespodziankę w dniu 14 lutego facetem i ugotować kulinarne arcydzieło. Byłoby bardzo właściwe upiec ciasto lub ciastko w kształcie serca. Jeśli nie świecą szczególnie kulinarne talenty, można po prostu kupić cukierki w kształcie serca.

Możesz być również oszczędny. Przygotować deser i na karcie można napisać – „You – jak ciasto. Formularz jest zawsze taka sama, ale nigdy nie wiadomo, z jakimś nadzieniem. "

Oprócz słodyczy, mężczyźni bardzo lubią mięso. Dlatego też, w porze lunchu, przygotować pyszne duży stek, i sprawiają, że wyglądają bardziej romantyczny sos narysować serca na nim.

Romantyczny wieczór można zorganizować bardzo szybko. Aby to zrobić musimy sushi, ciasteczka lub kanapki. Mogą to być na tacy lub talerzu umieścić serce – i śmiało zaprosić faworyta przy stole.

Jeśli mieszkasz razem zaskoczyć ukochaną śniadanie. To może być elementarną jaja, ale na tabliczce z majonezu i ketchupu może wyciągnąć cały obraz i deklarację miłości. I kanapki, oczywiście, w formie serca.

intymne prezenty

To ustawia cały dzień na erotyczny dotyk. Dlatego jest możliwe, aby „romantyczny” w dniu 14 lutego, facet z nowymi zabawkami. I właśnie w tej sytuacji, intymny prezent będzie najbardziej na miejscu. On da trochę przyprawy do wieczora. Najprostszym i najbardziej użyteczny prezent – to bielizna z deklaracją miłości i ciekawy wzór. A produkty te są teraz oznaczone z dużą liczbą. Ale jeśli masz specjalne życzenia – wystarczy kupić bieliznę osobistą i zrobić odcisk. Można to zrobić w każdym sklepie fotograficznym.

Nawet jeśli czujesz się nieśmiały, aby przejść do sex-shopu – nie problem: istnieje wiele sklepów internetowych, które dostarczają żadnych towarów w domu. Dać taki prezent jest najlepszy ukochany z erotycznym tańcem.

Zaskocz młody człowiek może i piżamy dla dwóch osób.

Jest to specjalna grupa prezentów, nie można przejść do szczegółów. Oni nie oferują i nie pokazać znajomym. Co oni kupić w specjalistycznych sklepach, jest przeznaczony wyłącznie dla dwóch kochanków. Tak, zrezygnować nieśmiałość, zamknij sypialni, a potem piękny dzień powoli iść do namiętnej nocy dla dwóch osób w miłości.

Uwaga na prezenty

Jeśli pytanie, które można dać faceta do 14 lutego, torturowani, i nie ma pojęcia, po prostu zaprezentować swoją miłość i uwagę. Po przyjemnych emocji i uwagi jest bardzo potrzebne dla wszystkich, a ludzie nie są wyjątkiem. W związku z tym trzeba kupować drogie prezenty, najbardziej ważne i cenne jest to po prostu niemożliwe do oszacowania pieniądze.

Jeśli masz dobrze rozwiniętą wyobraźnię i wyczucie stylu – napisać wiersz. Jest możliwe, aby opisać, jak, kiedy i gdzie było twoje pierwsze spotkanie, randka, pierwszy pocałunek. Najbardziej podstawowym – wystarczy kupić „walentynkę”, że produkt jest oferowany we wszystkich sklepach i kioskach. Jednak najbardziej cenne jest jeden zrobić własnymi rękami. Ona będzie nosić specjalną energię.

Innym pomysłem – dokonać plastelina kaktus, ale zamiast igieł, umieść szaszłyki z serca. Na środku tego całego wyciągów budowlanych udostępnionych zdjęć. Oryginalne, piękne i niedrogie.

Ten dar jest dla tych, którzy mają nazwę Światosław. Weź słoik i umieścić wiele, wiele kije żarowych. Bank może być owinięty w piękny papier, aby wyglądał bardziej reprezentacyjny. Konieczne jest, aby dać te słowa – „Ty jesteś moją gwiazdą, jesteś moim Svetik!” To wygląda bardzo ładne i oryginalne.

Prezent dla maniaków komputerowych

Ostatnio coraz częściej faceci programistów, lub po prostu tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez komputera. W przypadku tej kategorii specjalnych prezentów są potrzebne. Może to być po prostu komputer rzeczy, które ułatwiają ich codzienne życie. Główną rzeczą, należy pamiętać o jednej rzeczy – nie ma serca i różowe odcienie, wszystko powinno być w ścisłej stylu klasycznym. Świetnym rozwiązaniem – dysk flash z większą ilością pamięci lub nowej myszy. Początkowo daje wsparcie pod stołem herbaty lub klimatyzacji. Wierz mi, wybierając prezenty faceta 14 lutego najważniejsze – być świadomi jego zainteresowania. I nawet najmniejszy dysk flash przyniesie mu wiele radości.

Prezenty dla chłopców sportowych

XXI wiek charakteryzuje się tym, że ludzie są w drodze do odpowiedniej diety i zacząć masowo zaangażowane w zdrowiu i sporcie. Dlatego istnieją pomysły na 14 lutego faceta, który interesuje się sportem. Prezent dla młodej osoby powinny dalej stymulować go do pozostania i nadal w dobrej formie fizycznej, a w każdym razie nie do opuszczenia sportu. Byłoby wspaniale, gdyby zaangażowane w hali, facet będzie patrzeć na prezent, i pamiętam. Więc dobrym pomysłem jest przedstawienie mu piłki, hantle, ekspander, hantle, lub innego sprzętu sportowego. Dar, którego człowiek nigdy nie zapomnę – poziomy pasek, który można zainstalować w domu sam i wspólnie poprawić.

Jeżeli rodzaj facet rzeczy już można po prostu kupić mundur sportowy lub koszulkę z oryginalnym napisem. Więcej niż budżet opcja – morskiej kąpieli solnej, relaksujący żel pod prysznic.

Inne opcje na interesy

Jeśli masz dalsze pytania, które można dać facetowi na 14 lutego, niech podzielić młodych ludzi na różne kategorie zainteresowań. Są faceci, którzy są zadowoleni z jakiegokolwiek daru i generalnie lubią małe niespodzianki. Następnie cieszyć wstępne wyszukiwanie i lokalizowanie wizytowniki, torebkę (oczywiście w obrębie stawu powinien być obraz), pokrycie paszport. Wygląda na to, bagatela, a czasami te rzeczy nie są wystarczające dla wygody. Można również napisać wiersz powitania faceta 14 lutego.

Papierosy młodym ludziom wybrać prezent, który jest znacznie łatwiejsze. Może to być przypadek drogiego papierosów lub zapalniczki. Również możliwe jest wygrawerować swoje inicjały lub datę datowania. Jeśli młody człowiek pali cygara, może to być paczka z jego ulubionych.

Dla ludzi, którzy kochają adrenalinę i nie mogą żyć bez gór – latarka, kompas, śpiwór lub nóż z napisem (deklaracją miłości lub romantyczną cytatem o lojalności).

Miłośnicy samochodów może dać zapach powietrza, CD z ulubionej muzyki lub kubek kawy samochód.

Pasek skórzany i nigdy dla nikogo nie być zbędny. Tak, że jest to wspaniały prezent w te wakacje.

Jeśli młoda osoba interesuje się twórczością artystyczną, dać mu zestaw ołówków. Ale nie tak po prostu, na każdej z nich napisać oryginalne wyznanie miłości. Dlaczego? Tylko dlatego, że miłość jest jak jasne i kolorowe jak tęcza.

prezenty autora

To miło zrobić prezent na 14 lutego faceta z rękami. Ale ta sekcja jest dla tych, którzy mają wolny czas, chęci i trochę wyobraźni.

Dla miłośników haftu. Zamiast kupować zwykłą kartkę z życzeniami w sklepie, po prostu przyszyć.

Sprzedam komplet świec, każdy wstążkę opasania i dołączyć ulotkę. Na każdym napisać coś, co daje kochasz. To może być zaufanie, komunikacji, ciepło, bezpieczeństwo, radość, pokój, i tak dalej. To wszystko indywidualnie, wiesz.

Poza tym, ten pomysł może zostać zrealizowany, i owoce. Na każdy kij na dwustronnej samoprzylepnej kartce papieru i napisać na niej, że daje kochasz, albo po prostu to, co kojarzy się swoimi młodych ludzi. Po tym, pokroić owoce na sałatkę na romantyczną kolację.

Podnieść lub zorganizować Gent w dniu 14 lutego nie zawsze jest łatwe. Dlatego jednym trudniejsze ideą, ale jest to bardzo niezwykłe. Napis „I love you” to zrobić za pomocą gwintu i paznokci. Ponieważ konieczne jest, oczywiście, majsterkować, ale warto.

Romantyczne i delikatne prezenty

Można by pomyśleć, że świeca – to banalne, ale po włączeniu się światła oraz z korytarza do sypialni to utwór z nich wygląda bardzo romantycznie. A będzie jeszcze lepiej, jeśli w sypialni zostaną pokryte tabeli z kieliszki do wina i owoców. W łazience, zbyt wiele świec, pianki i przyjemnej muzyki. Taki prezent człowiek zapamięta na długo. Jeśli trzeba być romantyczny i delikatny w 100%, wówczas nawet rozprowadzać płatków róży lub zrobić z nich napis na podłodze.

Są chwile, kiedy taki dzień para nie mogą być razem. Następnie wziąć zestaw świec i wysyłać je przez wysłanie wiadomości. Tekst może być – „Kiedy robi się ciemno, zapal świece i wyłączyć światło, wybrać wannę i obejmują ten dysk.” CD można nagrać swoje potwierdzenie oraz wybór ulubionych piosenek i melodii.

Na płycie, można napisać oświadczenie o miłości w kilku językach i zrobić zdjęcie z ukochaną osobą z nim. Wtedy powiedzieć te słowa: „Te inskrypcje można wycierać z alkoholem, ale nasza miłość do niej nigdzie się nie wybiera, to dlatego nie piszę te słowa na karcie, które mogą być zapisywane To nie ma sensu, bo twoja miłość nie jest!. powietrze, aw naszych sercach. nie ma znaczenia, niewidoczne, ale wielki jak ocean, a nawet całego wszechświata. i, oczywiście, nie może być wyrażona w dowolnym języku świata. "

nieoczekiwany prezent

Jeśli nigdy nie dał facetowi grono, to święto – na wszelki wypadek. Myślę, że młodzi ludzie będą bardzo zaskoczeni. Ale jeśli nadal jesteś zwolennikiem ustalonych reguł, a następnie po prostu przedstawić bukiet owoców lub słodyczy. To oryginalne i smaczne.

Prezenty na każdą okazję

Wszyscy wiemy, że chłopcy nie dorastają. Są bardzo lubił jako dziecko grać w konstruktorze i nie zmieniają się wraz z wiekiem. Faceci z wielką czułością odnosi się do faktu, że jest to możliwe do montażu i demontażu. Najbardziej doskonałym rozwiązaniem – szwajcarski nóż. W nim człowiek znajdzie absolutnie wszystko – otwieracz do puszek, nożyczki, linijki, śrubokręt i tak dalej. Powiedzmy, że ten dar będzie przyjść z pomocą w każdej sytuacji.

Jeśli nadal słabo znasz faceta i nie mógł definitywnie wiedzieć o jego hobby, dać mu pole do wypoczynku. Nie może inwestować lekcje kręgle, bilard, lot ze spadochronem, jazda kursów. Z taki dar nie jest dokładnie pomylić z zainteresowaniem spędzać czas razem.

Więc, co mamy?

Myślę, że po przeczytaniu tego artykułu można określić dokładnie, co można dać faceta do 14 lutego. To wszystko jest bardzo proste. Najpierw musimy zająć się interesami młodej osoby i zrobić prezent z jego hobby. Jeśli tak nie jest, można napisać wiersz, haftowane pocztówki lub zorganizować piękny romantyczny wieczór we dwoje. Dla fanów sportów ekstremalnych i sportów – własnej kategorii prezentów. Zasady SDA, skoków spadochronowych z lekcji, etc. Najważniejsze – należy pamiętać, że prezent musi być wykonana z serca i z dobrymi intencjami. Dlatego pragnie w dniu 14 lutego faceta: cenią swoją dziewczynę, ona stara i przechodzi przy wyborze prezentu dla ciebie.