258 Shares 8028 views

Najlepszy prezent na 23 lutego. Mąż prezent na 23 lutego

Wybierając prezent w przeddzień święta samca staje się kobiety po prostu ślepy zaułek. Rzeczywiście, wielu uważa, że świat jest tylko dla pięknej połowy ludzkości, i nie potrzebują dużo facetów. Ale to jest bardzo mylące. Najlepszy prezent dla lutego, 23 – Oczywiście, uwaga, troska, miłość i szacunek. Jednakże tylko ograniczona przez nich nie jest konieczne, wszystko to samo będzie bardziej przyjemny, jeśli dać im jakąś małą nieoczekiwany prezent. I pokazać swoją ukochaną, że dla ciebie jest bardzo ważne, aby zadowolić swojego prezent powitalny.


akcesoria mody

Przede wszystkim radzę zajrzeć do sklepu z odzieżą męską. Można tam znaleźć wiele szaliki, paski, spinki do mankietów, teczki oraz inne akcesoria. Nie ma potrzeby rozwodzić się nad tym, ponieważ wszystkie najważniejsze – fantazji.

Jeśli jest to prezent na 23 lutego z mężem, warto zwrócić uwagę na samych ubraniach. Przez wiele lat małżeństwa z pewnością mógłby zbadać preferencje smakowe w tym zakresie.

Najważniejsze – nie przeliczyć wielkości i pory roku. Ponieważ święto jest bezpośrednio nadaje się na wiosnę, jest zbyt ciepłe swetry i dzianiny czapki szaliki aby kupić wszystko jedno, to nie jest konieczne. Należy zwrócić uwagę na drutach koszule z długimi rękawami, swetry i kurtki wiosenne mody.

To wszystko jest warte rozważenia, jeśli jesteś z pewnością pewni swoich upodobań i wielkości.

zapalonym rybakiem

Najlepszy prezent na 23 lutego dla tych, którzy nie mogą żyć bez łodzi rybackich i pręty – jest, oczywiście, rozwiązania. Według statystyk, co dziesiąty mężczyzna lubi połowów i przyjemności może poświęcić się źródeł swojej weekend.

Oczywiście, ci, którzy lubią dziewczyny i żony nie podoba takie podejście, ale byłoby znacznie ładniejsze jeśli druga połowa będzie traktować to z wielkim zrozumieniem, a tym bardziej dać prezent związany z ulubionym hobby.

Wszystkie akcesoria do wędkowania można znaleźć w sklepach. Najważniejszą rzeczą jest najpierw sprawdzić, co dokładnie brakuje człowieka, który planowany taki prezent. Być może on sam wyrazić swoje życzenia przez cały rok, być czujnym.

Rozchwytywanych dar w tej chwili są błystki wtyczkę. Zazwyczaj są one wykonane z wysokiej jakości materiałów. A cena jest do zaakceptowania – od 500 rubli.

Jeśli to możliwe przez takiego dostosowania powinien kupić cewkę, jego cena zaczyna się od 1300 rubli. Jest to dobry prezent na 23 lutego. Co do przedstawienia w dniu 23 lutego z tej samej kategorii? W tym numerze pomożecie sami mężczyźni: wielki doradca może być kolegi, brata lub męża siebie, którzy lubią wędkowania. W przypadku braku takich rzemieślników, zasięgnąć profesjonalnej porady w sklepie.

Gra dla prawdziwych mężczyzn

Ci, którzy są w ciemności i zastanawiasz się, co do przedstawienia w dniu 23 lutego, dzień mężczyzny, wskazane jest, aby zwrócić uwagę na różnych gier planszowych.

Może to być: backgammon, warcaby, szachy, monopol, mafijnego Scrabble i innych. Tego rodzaju prezenty lepiej kupić zabytkowe lub specjalne sklepem, w którym te akcesoria są wykonane z wysokiej jakości materiałów i mają piękne pudełko.

Jeśli człowiek jest duża ilość czasu na drodze, można kupić mini zestawy gier planszowych, będą doskonałym asystent na drodze dla biznesu lub na piknik z przyjaciółmi.

Kupon na usługi

Czystość dla mężczyzn są również ważnym czynnikiem. To może wydawać się na pierwszy rzut oka, że to nie jest, ale opinia jest błędna, szczególnie jeśli chodzi o kabinie jego „Iron Horse”.

Certyfikat do prania – to najlepszy prezent na 23 lutego dla kierowców. Nie będzie także sposób kupony na tankowanie lub służby technicznej.

Ale to nie powinno być ograniczone, jeśli przylega człowiek stylowe ubrania lub kochanka smaczny posiłek, należy podać kartę do nowo otwartej restauracji lub mody butiku.

Świat drogie napoje

Na szczycie najlepszych prezentów na 23 lutego to „stały” alkoholu. Jeśli budżet pozwala, należy zatrzymać się na napoje, które mają długi czas otwarcia migawki i przechowywane w specjalnych piwnicach.

Byłby najlepszy dobrze wieku koniaku lub whisky, wino jest bardziej charakterystyczne dla kobiet. Ale w każdym przypadku, czy wszystko jest przedstawiane jako solidnego pakietu iz duszy, można powiedzieć, że dar był sukcesem dla wszystkich stu procentach.

Ale to nie jest konieczne przedstawienie akcesoria do napojów alkoholowych, na przykład, antyczne karafki i kieliszki.

Dla zdrowego stylu życia

Dla kogoś, kto sprzeciwia się wszelkiego rodzaju alkoholu i zaangażowany w sport, doskonałym rozwiązaniem na prezent będzie sprzęt i przedmioty do różnych gier. Tutaj, w każdym przypadku, dokładna znajomość tematu, który jest obecny. Jeśli interesuje się piłką nożną, to można dać piękną piłkę, nakolanniki, specjalne buty albo ładny T-shirt.

Dla tych, którzy preferują sporty zimowe, najlepszy prezent na 23 lutego – kombinezon narciarski i gogle. Dobry sprzęt – nie jest tanie przyjemności. Na przykład, w kategorii cena nart zaczynają się od 6000 tys. RUB.

W każdym razie, z możliwością wyboru tego rodzaju dar pomożecie konsultantów specjalizujących sportowego sklepu. Najważniejsze – dowiedzieć się, co dokładnie jesteś.

przyjaciel

Jestem pewien, że wiele kobiet myśli o tym, co do przedstawienia swojego kolegi w takim wypoczynku i będzie wyglądać godny prezent na 23 lutego. Prezenty na 23 lutego, w tym przypadku, uważamy poniżej.

Aby stworzyć drużynę męską w świątecznym nastroju, konieczne jest, aby skupić się na celu samej celebracji, to perspektywa wojskowy powinny przeważać. Pojemniki, paski, okulary, stylizowane, metalowe sejfy skarbonki, kubki – będzie to najlepsze prezenty dla kolegów w dniu 23 lutego.

wszystkie powyższe uruchomiliśmy w szczególności elita alkohol będzie również działać dobrze. Jeśli mężczyźni w drużynie dużo, a budżet nie jest tak wielka, możemy ograniczyć mini zestawy, które będą wystarczająco szeroki wybór przy najniższych kosztach.

Niniejszy z niespodzianką

W celu odróżnienia oryginalny prezent dla mężczyzny, nie trzeba biegać po mieście i szukać prawo. Kompletny zbiór niezwykłych rzeczy są specjalistyczne sklepy, gdzie można wybrać prawie żadnych oryginalnych rzeczy.

Śmieszne prezenty na 23 lutego, będzie urozmaicić szarych dniach silniejszej płci. Uwaga humoru w niniejszym zostanie naładowany pozytywną energią przed nadchodzącym dniu roboczym lub zwalczyć zmęczenie po ogromnej liczbie przypadków.

Do kategorii „fajne prezenty na 23 lutego” obejmują:

 • piłkarzyki;
 • zestaw pokera;
 • Organizator dla kierowców;
 • kostki kubek z mosiądzu;
 • Book-bezpieczny;
 • Naprawiać oryginalną formę;
 • pokrywę z prawej lub paszportu;
 • akcesoria podróży;
 • Mini browar;
 • Oryginalny kij;
 • nadzwyczajne pamiętniki i długopisy.

Lista ciągnie się od dłuższego czasu, najważniejsze – do wzięcia pod uwagę, że wielu ludzi biznesu może już dosyć niektóre pozycje z listy.

Należy dowiedzieć się wcześniej, co jest naprawdę potrzebne, aby obdarzyć. Ponadto, nie dać się ponieść z prezentów z kategorii materiałów biurowych, tego typu rzeczy może dać czas i nie więcej. Bo to pokaże swoją skromną wyobraźnię i nieznajomość potrzeb człowieka.

Stop-listy

Oprócz pięknych i ciekawych prezentów, kobiety w większości przypadków prezentowane banalny prezent, takie jak żel pod prysznic, szampon lub żyletki.

Jeśli wybierzesz prezent na 23 lutego męża, a następnie potraktować to poważnie i odpowiedzialnie. Ponieważ może on mieć wiele różnych wizytowniki, pamiętniki, długopisy i pięknej torebce.

Ponadto, nie dają człowiekowi najnowsze innowacje w technologii, takich jak telefony komórkowe czy aparaty fotograficzne. Bo to jest po prostu nie mogą potrzebować.

Zatem uważamy taką samą „czarnej” listy prezentów do 23 lutego:

 • figurki w postaci znaków i zwierząt rocznie;
 • ramki zdjęcia i obrazy;
 • różne pamiątki z miejsca na wakacje;
 • błyskotki z elementami hazard;
 • przedmioty higieny;
 • skarpety i bielizna;
 • Noże lustra;
 • Opaski;
 • pluszowe zabawki.

Dzięki wyeliminowaniu tych niepotrzebnych rzeczy z mojego Przykładowa lista prezentów w dniu 23 lutego, można założyć, że wszystko inne odpowiedniego kursu, najważniejsze – nie zapominać o indywidualnych preferencjach mężczyzn.

Najważniejsze cechy

Podsumowując można powiedzieć, że najważniejszą rzeczą przy wyborze prezentu dla drogich mężczyzn – nie ogranicza się do banalnych i prostych rzeczy. Oczywiście, gdy istnieje obawa, że nie będzie zrozumieć i docenić wysiłki źle, ale nadal zagrożenie – szlachetną przyczynę.

Jeśli prezent jest dyrektorem lub starszy oficer, wtedy, oczywiście, nadmierne bezwstyd i śmiałość może kolidować reputację. W takich przypadkach należy rozważyć dary, które są przeznaczone wyłącznie dla osób podróżujących służbowo.

W odniesieniu do „swoich” ludzi, uczyć je przez cały rok, uważnie słuchać tego, co mówią ci. Być może będziesz słyszeć to, co chcą kupić, ale to nie działa (nie ma możliwości finansowych lub czas szukać pożądanych przedmiotów, czy jest to po prostu odnosi się do tych, którzy „nigdy sobie kupić”).

Również zapytać się więcej o ich preferencji i zainteresowań. Być może to będzie głównym czynnikiem przy wyborze prezentu.

Według licznych sondażach o silniejszej płci, to z pewnością 5 głównych prezenty dla mężczyzn na 23 lutego:

 • bilet na koncert ulubionego zespołu;
 • romantyczna kolacja przy świecach ;
 • rzadkich wydań książek;
 • ulubione kolekcje filmowe;
 • akcesoria dla komputera.

Takie oceny i listy może być nieograniczona liczba. Tylko intuicja, opiekuńczy i twórcze rozwiązania, które pomogą przekonać prawdziwego mężczyznę, więc idź do niego! Ale pamiętaj tę prostą Secret – Najważniejsze, aby zrobić wszystko z miłości.