516 Shares 5638 views

Tutaj ludzie są zainteresowani: z liczbą karnawału?

Na pytanie „Jaki jest numer Mardi Gras?” To zaczyna brzmieć wszechobecne niemal natychmiast po wakacjach styczniu. Święto, w rzeczywistości, to był prawdziwy dzień jedności narodowej, gdy widział cały szereg zwyczajów ludowych i tradycji, gdzie zagra preferencje narodowe i religijne. A wszystko dlatego, że to święto jest wchłaniany i pogański i prawosławny komponenty i jest powszechnie obchodzone przez wszystkich mieszkańców Rosji prawie bez wyjątku.

Ludzie wierzyli, że im bardziej ekstrawagancko zabawy i uroczystości odbędzie się, tym bardziej satysfakcjonujące następnie zakolosyatsya pole. Dlatego pod koniec tygodnia na pytanie, czy niektóre z Carnival odpowiedź nie mogła mieć tylko: każdy dzień ma swój własny, bardzo bogaty program. W dawnych czasach było provozhaniya czas (lub raczej vyprovazhivaniya) oczekiwania zima ciepła, radości i wiosny upraw gatunków.

Wyjaśnić szereg ostatki, zapusty przetrwały Niedziela – „niedożywieniem owce” – oraz spotkanie poniedziałek chętnych „ludzie widzieć i być widzianym”? Otplyasali vtornichny „zaigrysh” i respektowanie Teschin słynne naleśniki na środę? Nawet najbardziej trwałe nie są przechowywane na nogach rakietą czwartek. Nie ma gdzie się zwrócić prawdziwych mężczyzn: jazda na nartach z góry na sankach, biegi szybko potraja wyścigu, oblężenia i chwytania miasta śniegu, a który walczy „ściany do ściany”! Dziewczyny nie stać oprócz zabawy: w całym hrabstwie być rozpatrywane jako ograniczenie i Mummers (ryadilis zresztą nie tylko „Książę”, ale nawet jego ogiery udało się wyciągnąć spodnie!).

A jak my uraczył siebie! Nic dziwnego, że ludzie nazywany obeduhoy Pancake następnie razoritelnitsey następnie blinoedkoy następnie shirokorozhey oszukać. spotkania Kompletne Teschin Vechorko tak Zolovkina – wolność dla smakoszy! Nie ma znaczenia co dzień! Mardi Gras wydawało nieograniczone. Jednak wszystkie tego tygodnia obchodów pewnością wlewa się apoteozy – Przebaczenie niedzielę.

Ogromna ognisko spalone Carnival – kukłę symbolizującą zimę zimno, nie spalone resztki uczty i zmęczony wszystkich do zabawy. Słabnie i niedzielę, stopniowo uspokaja lekkomyślnego Rampage i pogodzenia nawet najbardziej wrogami.

Tak, jest to miły spacer! I to pomimo faktu, że Kościół prawosławny nie niestrudzenie powtarza się nam, że Mardi Gras, liczba nie miała początek, musi odbywać się w ciszy. W tym czasie trzeba spróbować zbliżyć się do myśli Pana. Tydzień Maslenitsa – jasny predputie abstynencja, początek emocji i skruchy … To niedopuszczalne tracić czas w rozpuście, ponieważ tzw Cheesefare (naleśnik) Tydzień poprzedza Wielki Post. I do czyszczenia Postu oraz potrzebę przygotowania psychicznie i fizycznie: idź do świątyni, módlcie się wiele, pogodzić się z okolicznościami i ze swoimi bliskimi, aby myśleć o pokucie, bo wszyscy jesteśmy grzesznikami.

Oczywiście, każdy powinien wiedzieć co dzień zaczyna się z Mardi Gras i jaki numer kończy. Jest za to zamknięty w tym artykule odpowiedniej tabeli.

Co dzień Carnival
2014 24.02-02.03
2015 16.02-22.02
2016 07.03-13.03
2017 20.02-26.02
2018 12.02-18-02

Każdy musi wybrać, jak go spędzić ten wspaniały tydzień: ktoś podporządkowuje się łasce tradycji, podczas gdy inne pozostają wierne nauczaniu chrześcijańskim. światło święto, jasny święto! To oczywiście świętować nie tylko możliwe, ale konieczne!