414 Shares 8457 views

Profesjonalne święto – Dzień ubezpieczyciela

Nikt nie twierdzi, że nasze życie – najcenniejszą rzeczą, którą musimy. Wszystkie problemy z majątku ruchomego i nieruchomego pójść w zapomnienie, gdy istnieją problemy z życiem i zdrowiem. Dlatego jest to dość zrozumiałe pragnienie ubezpieczyć nasze życie. W tym jesteśmy wspomagany przez osoby ważnego zawodu. Ma dumną nazwę – ubezpieczyciel. Każdego roku, 6 października, ci ludzie świętują zdarzenie zawodowej. To – Dzień ubezpieczyciel.

Jeśli spojrzeć na historię, to sprawia, że pierwsza próba stworzenia instytucji bezpieczeństwa w przedrewolucyjnej Rosji. W 18 wieku caryca Katarzyna II wydał dekret, uporządkowaną w taki sposób, aby chronić przed domami ryzyka kamień i fabrykach. Po tym wszystkim, byli ramach gwarancji Państwowego Banku Ziemi. Pod cesarza Pawła I, były programy bankowe, ubezpieczenia pewne rodzaje towarów. Aw 1826 roku po raz pierwszy Rada Państwa powstała pierwsza wspólnota ochrony przeciwpożarowej. Ale od 1921 roku rozpoczęto prace nad organu państwowego o nazwie Gosstrakh. 06 października został przyjęty prawa ubezpieczeniowego. To właśnie z tego dnia jest oficjalnie obchodzony wielkie święto zawodowe. W Rosji sowieckiej, wszystkie działania w ramach ubezpieczenia jest wyłącznym przywilejem państwa. Globalne zmiany w tym przypadku miało miejsce w 1988 roku. Wtedy po raz pierwszy przyjął ustawę o spółdzielniach. Od tego czasu małe instytucje muszą wykupić ubezpieczenie. Rok później pojawił się pierwszy spółdzielni.

Możemy powiedzieć na pewno, dzień rosyjskiego ubezpieczyciela – jasny zdarzenie liczby świąt zawodowych. Nowoczesne ultra-szybki tempo życia tworzy inną kulturę, aby chronić swoje mienie i zdrowie. Jest oczywiste, że kilka wieków temu, na początku jego powstania, tradycja ubezpieczenie miały dla większości ludzi naprawdę znaczenia. Wielu nawet nie mógł zrozumieć, co jest istotą tej procedury. Stopniowo, producenci i handlowcy realizowany rentowność dla siebie, która oferuje ubezpieczenia. Marzyli, aby chronić swoją produkcję i ich produkty ze wszystkich rodzajów nieprzewidywalnych czynników i innych elementów. Dziś, dzięki specjalnej organizacji, możemy czuć się bezpiecznie. Dlatego Dzień Rosyjskiej ubezpieczyciela – to nie tylko święto specjalistów pracujących w tej dziedzinie, to święto każdego, kto chce patrzeć śmiało w przyszłość.

Pracy pracowników firmy ubezpieczeniowe nie są wyłącznie odpowiedzialny. On jest często bardzo ciężkie. Ponadto takie działania mogą być nawet na ryzyko życia. Nieraz zdarzało się, gdy nagle zadzwonił telefon. Był to specjalista, który zaoferował swoje usługi na ubezpieczenie domu, samochodu i innych rzeczy. Czasami możemy porzucić go, stawiając ważne kwestie na bok. Ale czasami trzeba go żałować. Dzień ubezpieczyciel – jest to okazja, aby podziękować tym ludziom za ich trudną i wysoce wykwalifikowanej pracy, co daje nam wiarę w przyszłość, mimo różnego rodzaju czynników losowych.

Dziś nowa firma kieruje działalnością ubezpieczeń w Rosji. To Rosgosstrakh, która zawiera wyspecjalizowane jednostki. Są one zaangażowane w medycznych i ubezpieczeń emerytalnych. W murach firmy stworzyliśmy unikalny mechanizm finansowania. To pozwala na wykonanie wszystkich zobowiązań finansowych wynikających z umów ubezpieczeniowych. Unia jest w stanie ciągłego rozwoju i doskonalenia. Na przykład, w 90. rocznicę jego powstania, firma wdrożyła program „90 zobowiązań”. W 2011 roku program został w pełni i skutecznie wdrożone. Z biegiem lat, firmy ubezpieczeniowe zrobił ogromną pracę, która zapewnia naszym spokojne i wygodne życie. Więc możemy założyć, że Dzień ubezpieczyciela – nie jest to wysoce wyspecjalizowane święto, a teraz ogólnopolska uroczystość.