445 Shares 3598 views

Gry dla pijanego firmy, która będzie pamiętał na zawsze

Napój jest dostępny na każde wakacje. Oczywiście, najlepiej jest, jeżeli wszyscy uczestnicy znają ich środka, podczas gdy spotkanie zamienia się w bardzo ciekawym wydarzeniu, pełen pozytywnych emocji, a nie może być zredukowana do zwykłej gorzały.


Ale co do zasady, nie wiedząc, co robić, ludzie nadal mówić o życiu i „wyleczyć rany.” Proponujemy alternatywę: że jeśli dasz wątroba przerwę, a jednocześnie trochę dip do dzieciństwa, tworzących gry zabawy dla pijanego firmy?

Na przykład, bardzo popularny znane wielu z lat szkolnych i uniwersyteckich moich gra „Krokodyl”. Jego istotą jest prosta: wszystko podzielone na dwa zespoły. Jedna grupa uważa, że słowa lub pojęcia i wybiera spośród swoich „przeciwników” gracza, który go wywołuje. To z kolei powinno, bez dźwięku, aby wyjaśnić „jego”, co myśleć. Po prawidłowa odpowiedź zostanie znaleziony, drużyny zamieniają się miejscami.

Kolejna zabawa rozrywka – taniec na gazecie. Konkluzja jest prosta: wybierz kilka par, zaczynają tańczyć. Tak szybko, jak uczestnicy będą mniejsze (aby wyjść poza „parkiecie” nie może być, że jest pijany, nie tak łatwe do wykonania), składany papier. Zwycięzcą jest para, która potrwa do końca.

Gry dla pijanych firm związanych z tańcem, cieszą się dużą popularnością. Na kolejnym przedsięwzięciu, trzeba balony i … miłujących pokój sąsiadów. Wybrano kilka par do kostki każdego dziewczyna lub kobieta związana balon. Zadaniem partnera – pęknie niewłaściwych piłki i nie pozwalając ktoś inny zrobi to samo ze swoim partnerem.

Oczywiście, nie można sobie wyobrazić gra dla pijanego firmy bez wszystkich słynnego Twister. Istotą gry, wierzę, każdy wie: szlak na podłodze ceraty z kolorowych kół. Następnie, co prowadzi z kolei do każdego z uczestników mówi, jaka część ciała (ręki lub nogi, prawej lub lewej), i gdzie musi się poruszać. Zwycięzcą jest ten, kto może stanąć nawet w najbardziej niewyobrażalnych pozycjach.

Zabawa gry dla pijanego firmie można wymyślić na własną rękę. Szczególnie dlatego, że w stanie „pod Shafei” prawie każdy człowiek odkrywa swój wielki filozof i wynalazca.

Jednak jest to rozrywka dla pijanych firmy, oczywiście, nie koniec. Nie zapominajmy o różnych zawodach.

Na przykład, bardzo śmieszne za pierwszym razem konkurencja będzie „Egg” (choć jeśli ktoś odgadnie tajemnicę, interes nie będzie). Gra daje łyżkę z surowym jajkiem, i powinien galopować na jednej nodze pewien dystans bez łamania go. W rzeczywistości, jajko gotowane, ale oglądać przerażenie w jej oczach za każdym razem toczy się na krawędzi łyżki, bardzo zabawny!

Mówiąc o grze dla pijanego firmie, chciałbym dodać trochę przypraw.

Dobry pomysł – aby zorganizować kolejny konkurs z balonami. Mężczyźni siedzą na krzesłach, trzymając między kolanami kulek. Zadaniem pięknej połowie firmie – usiąść tak, że piłka pęknie. Zwłaszcza zabawy w tym miejscu zauważyć wieczną „skromnyazhkami”.