237 Shares 9297 views

Proste i skuteczne wskazówki, jak przywrócić stronę i kolegów

Rosja na wiosnę 2006 roku uruchomił pierwszą sieć społeczną – „odnoklassniki”, który znajduje się zaledwie kilka miesięcy stał się najbardziej popularnym miejscem rozrywki i wyszukiwania znajomych i szybko osiągnął wystarczająco wysokie wskaźniki frekwencji – około 10 milionów użytkowników. Taka popularność jest wyjaśnione dość łatwo – każdy chce znaleźć zagubiony kiedyś przyjaciół, znajomych, kolegów, uniwersyteckich i szkolnych kolegów. Jest to okazja i że podparcia, na której spoczywał twórca serwisu, Albert Popkov.


Jednak wraz z popularnością i sławą, witryna stała się dobrym miejscem, aby zdobyć oszustw, które są łatwe do złamania na stronie, a następnie poprosić, aby przywrócić je, wysyłając pieniądze na konto w sieci Web-mani, lub telefonu komórkowego. Takie oszustwa rosną, więc wielu użytkowników do czynienia z problemem, jak przywrócić stronę do kolegów, aby móc kontynuować do komunikowania się z przyjaciółmi. Należy stwierdzić, że problem jest, najczęściej, musi zająć jego użytkowników, jest to bardzo przykre, biorąc pod uwagę wielkość i popularność serwisu.

Jednym z najczęstszych oszustw internetowych sztuczek proszony jest o wysłanie wiadomości SMS na krótki numer, aby rzekomo zmniejszyć możliwość spam ze swojej strony. Nie społecznościowy, w tym kolegów, nie pobiera dopuszczenia do swojej strony. Dlatego też działania te wyraźnie wskazują na ich nielegalność. Hacked strona i koledzy, w tym przypadku, jest bardzo prosta. Należy skontaktować się z administracją, która rozwiąże wszystkie problemy i pozwala zalogować się z nowym loginem i hasłem.

Najciekawsze w tej sytuacji jest to, że ludzie rozumieją, że jest to rozwód, to nadal wysyłać wiadomości do określonej liczby, z nadzieją, że kod będzie jeszcze wysłane. Ale, oczywiście, żaden kod nie jest w zasięgu wzroku, więc – pieniądze szły napastnikowi, ale problem pozostał nierozwiązany. Częściej niż nie, znaleźć się na tej stronie nie jest to sieć społeczną, a jej dokładna kopia, który został ustanowiony przez oszustów w celu uzyskania pieniędzy. Jak przywrócić stronę do kolegów i przejść do tej strony? To nie jest tak trudne jak się wydaje. Trzeba znaleźć wirusa, który został wysłany do komputera za pomocą kodu nierealnym miejscu. Aby to zrobić, przejdź do dysku C w folderze Windows -> System 32 -> sterowniki -> itd. To jest miejsce, gdzie można zobaczyć plik „hosts”, gdzie i zapisane wszystkie zmiany. Aby usunąć wszystkie zbędne, otworzyć go poprzez notes, gdzie i usunąć niepotrzebne wpisy.

Bardzo często zdarza się, że użytkownicy sami hakerzy lub przypadkowo usunąć stronę na miejscu. Aby przywrócić usuniętą stronę do kolegów, należy przede wszystkim zwrócić się do administracji serwisu. Jeśli po prostu nie pamiętam hasła do serwisu, a następnie trzeba nacisnąć odpowiedni przycisk menu na e-mail otrzymasz wiadomość e-mail z nowym hasłem, które można zmienić po zalogowaniu się na stronie. Najczęściej, to przywraca usunięte strony i kolegów niemożliwe. Jest to możliwe tylko, aby utworzyć nową.

Wielu ludzi dzisiaj dbają o jeszcze jedno pytanie. Oni nie starają się zrozumieć , jak przywrócić stronę i kolegów, ale wręcz przeciwnie, chcą go usunąć. To nie zajmie dużo czasu i energii. Aby usunąć konto, wystarczy przejść do „Edycja danych osobowych” i wybierz „Usuń swój profil ze strony.”

Tworzenie dobrobytu i sieci społecznych, które pomoże znaleźć stracił znowu kiedyś przyjaciele i znajomi doprowadziła do coraz większej liczby intruzów, które starają się wykorzystać ich współobywateli. Jak przywrócić stronę i kolegów – aby stać się jednym z najbardziej popularnych pytań na forach i czatach, który pokazuje, że nielegalny biznes oszustwo jest nadal kwitnie. Nie daj się nabrać na sztuczki i wtedy nigdy nie będziesz miał tego problemu.