631 Shares 6710 views

Porady, jak rozkręcić grupa „VKontakte”

Mówią, że jeśli nie masz Internecie, to wkrótce nie będzie w ogóle. Wiele ponieść z tematem promocji swoich usług i produktów w sieci społecznych, ale jest to trudne do wykonania bez specjalnej wiedzy i umiejętności.


Dzisiaj patrzymy na uczciwych i nieuczciwych metod promocji, należy zdecydować, jak kręcić grupę „kontakt” jest w Twoim przypadku. Powiedzmy od razu, że zaleca się stosowanie tylko „białe” metod promocji, bo jak praktyka wykazała się być najbardziej skuteczne i bezpieczne.

Jak kręcić grupę „In Touch”?

Udana promocja grupy w sieci społecznej zaczyna się od jego nazwy. Musisz dowiedzieć się, jakie są najbardziej popularne żądania z wyszukiwarek, i aby wymienić jeden z tych słów kluczowych swoją grupę.

Znaleźć najbardziej popularne słowa kluczowe mogą być w Yandex (vordstate). Tutaj, w polu wyszukiwania, można wprowadzić nazwę grupy i zobaczyć, jak często zapytanie zostało wpisane przez użytkownika. Aby uzyskać dokładne statystyki dla danego słowa kluczowego, powinno być napisane w cudzysłowie i wykrzyknikiem na początku, takich jak „! Nazwa grupy ".

Jak kręcić grupę „VKontakte” dla pieniędzy

Dziś wielu „ekspertów” oferują swoje usługi na zaproszenie osób w grupie dużo pieniędzy. Do 1000 rubli obiecasz zaprosić około 2-5 tysięcy osób dziennie, ale zapomnij wspomnieć o możliwych konsekwencjach.

Fakt, że istnieją specjalne programy, które nie dodają nic niczego nie podejrzewających użytkowników „w kontakcie” w swojej grupie. Dla takiego „podejrzanej aktywności” rachunków tych niewinnych ludzi są zamrożone systemu.

Można zaprosić grupę własną rękę kupując jedną z płatnych wersji tych programów, jeśli nie przeszkadza porządnych obywateli, których strony będą zamrażać swoje winy. W tym przypadku, że grupa nie została włączona do zakazu, to będzie konieczne, aby sprawdzić codziennie listę uczestników i usunąć te z zablokowanych kont.

Jak promować grupę „In Touch”: Program do dystrybucji zaproszeń

Nie są agresywne programu. Oni tylko pomóc automatycznie zaprosić pewną liczbę znajomych do swojej strony, a następnie w grupie. Ich stosowanie jest, aby wprowadzić żądane kryteria i naciska przycisk. Kilka minut później 50 lub 40 znajomych w przyjaciół zostaną zaproszeni do grupy.

I tak codziennie. Ustaw w grupie nie będzie tak szybki jak poprzez bardziej agresywnych programów, ale wspólnota jest wypełniona właśnie ci, którym to jest interesujące.

Jedna wada – captcha! będzie musiał być podawany kilka razy w ciągu zaproszeń lub kupić „antikapchu” – specjalny kod, który umożliwia wysyłanie żądań bez Twojego udziału.

Jak kręcić grupę „In Touch”: tajemnice administratorów sieci

W rzeczywistości, promocja sieci społecznych są szkoleni na specjalnych kursach. Koszt szkolenia wynosi około 8000 rubli, ale pozwala zarobić od 5 do 15 000 rubli miesięcznie.

System Administrator Praca – kulminacja profesjonalizmu oraz ich wysiłkach, usuwamy kapelusz. Dzięki pracy tych specjalistów, „VKontakte” byli bardzo popularna grupa, bez sztucznych gości i uczestników nakrutok. W takich społecznościach, wszystkie wykonane na najwyższym poziomie, a oni zarobić dla swoich twórców.

Najbardziej promowany zespół „kontakt” mają nazwy:

  • "Girls".

  • "Cinema".

  • „Sarkazm”.

  • „Miłość”.

  • „Przepisy”.

Zalecamy począwszy od promocji grup są takie nazwiska, a gdy liczba uczestników przekroczy kilka tysięcy, może być dodawany do nazwy innego słowa lub napisać zupełnie jedną pierwotnie wybrał. Teraz twoja grupa będzie w pierwszej linii od liczby uczestników, chociaż nie całkiem popularna nazwa!

Promowanie społeczności „VKontakte” – jest to bardzo ekscytujące i zyskowne zajęcie, jeśli jesteś właścicielem administratorów systemu tajemnic. Nie skąpy raz płacić za wiedzę, że reszta jego życia, aby móc zarabiać pieniądze bez wychodzenia z domu.