646 Shares 8455 views

Jak promować grupy VKontakte

Jak promować grupę VKontakte? Rozważmy kilka skutecznych sposobów, aby rozwiązać ten problem.


Wskazówka 1

Ustanawiająca grupę VKontakte za pomocą znaczników wiki. Jest to język programowania, który pozwala zorganizować grupę do gustu przy użyciu różnych wzorów i stylów.

Kilka lat temu było to rzeczywiście prawda, ale dziś grupa z wielu wodotryski spowodować nieświadome odrzucenie. Dlatego lepiej nie nadużywać autora projektu i rysować używając tylko menu znaczników wiki.

Wskazówka 2

Aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób promować grupę Vkontakte, trzeba pamiętać, że użytkownicy portali społecznościowych nie wejdzie do niego ze względu na dołączenie do grupy, a nie na zakupy. Celem tych ludzi – czas na zabawę, to znaczy, oglądać filmy, czytać ciekawe teksty, wiadomości, rozmawiać, słuchać muzyki, dokonać spisu, jak, itp

I tak w celu przyciągnięcia potencjalnych klientów o swojej grupie, należy traktować ten proces jako kreatywnie. Grupa musi być duża liczba osób, musi być aktywny, z dużą ilością ciekawych spisu, konkursy, wiadomości.

Wskazówka 3

Nie tak dawno temu, grupa w rankingu ogólnym wyszukiwania zależy od liczby użytkowników w nim. Z tego powodu właściciele kupił ogromną liczbę botów (nie istniejących użytkowników), i że pomógł im z powodzeniem grupy promocyjnych. Teraz ranking grup odbywa się poprzez wpisanie słów kluczowych. Innymi słowy, trzeba wybrać 5-6 słów, które są kluczowe dla swojej grupy. Powinny one w jak największym stopniu, aby ujawnić swój cel i charakter. Dwa najważniejsze przedstawić w tytule, a reszta – opis grupy.

Porada 4

Rozważmy teraz bardziej szczegółowo, jak promować grupę uczestników w formacie. Jako takie, tylko żyjący ludzie powinni działać. Użytkownicy mogą zapraszać siebie, ale jest to bardzo czasochłonne i nieefektywne.

Najlepiej jest, aby utworzyć zadanie dla Exchange copywriting. Zapłacisz artyście trochę pieniędzy dla zaproszonych uczestników, czyli będzie on zaprosić do swojej grupy 40 osób, po prostu trzeba to sprawdzić, i zapłacić mu skromną opłatę. Ponadto wymiana praca pomoże utrzymać aktywność Grupa: pisarza umieścić Huskies, komentarze, itd.

Porada 5

Jeśli twoim celem – sprzedaż towarów, niech jego obraz w grupie będzie realne. Jeśli oferujesz usługę, a następnie zadbać o obecność opinii sekcji.

wniosek

Podsumowując to, co zostało powiedziane na temat jak promować grupę FaceBook, chciałbym porozmawiać trochę o niektórych posunięć marketingowych. Kto jest najbardziej popularne, a także darmowe sposoby, aby przyciągnąć użytkowników jest przeprowadzenie konkursów, w których ludzie mają do spisu informacji o grupie obecnie na ścianie, lub wpisać w grupie większej liczby lubi. Jako nagroda służy cenne nagrody, takie jak netbook. Wśród oczekiwania publiczności to działa dobrze, a już zapłacił za siebie Wiele razy grup promocyjnych. Wolny, to nie znaczy nieefektywny.