620 Shares 8127 views

Skąd pan wie, kto napisał „” s odpowiedzi „, a robię to możliwe?

W internecie istnieje wiele ciekawych i oryginalnych miejsc, przez które użytkowników Internetu do komunikowania, uczyć się, dzielić się wiadomościami, zdjęć i filmów. „'S odpowiedzi” jest jednym z tych zasobów, stało się modne w ostatnim czasie i w krótkim czasie udało się wygrać miłość uczestników. Teraz strona jest coraz bardziej popularny, a liczba fanów rośnie z każdym dniem. Wszyscy byli bardzo zainteresowani w jaki sposób dowiedzieć się, kto napisał „” s odpowiedzi. "


opis

„'S odpowiedzi” został utworzony w 2010 roku. Każdy uczestnik podczas rejestracji otrzymuje osobistą stronę. Każdy może iść do nikogo i zadać pytanie na temat „” s odpowiedzi „o coś zapytać, nie trzeba zarejestrować się. Profil Właściciel widzi, że skierowane pytania i odpowiedzi lub usunąć. zapytać również o coś może być anonimowy, to znaczy, że właściciel strony nigdy nie wiadomo, kto zadał mu palące pytanie. Użytkownik może ujawnić informacje o sobie: dodaj zdjęcia, udostępniać informacje. Można dostosować tło strony, z udekoruj je ze standardowymi opcjami, również mają możliwość przesyłania własnych zdjęć. Nie można usunąć swój profil, ale może zawiesić funkcjonowanie strony, a następnie staje się niewidoczny dla innych użytkowników.

Pomoc anonimowość

Skąd wiesz, który pisał o „odpowiedzi” S „? Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu użytkowników. Ale Twórcy wymyślili odpowiedzialność za ten problem. Oczywiście, każda osoba będzie zadowolony wiedzieć, którzy są zainteresowani w nich, że odpowiedzi anonimowych'S „zainteresował się jego życie i czyny. Co zrobić, jeśli osoba, która Ci się podoba lub tajemniczego wielbiciela? Jednak rozważyć, czy ty sam zaczął zadawać pytania, byłoby miło, gdyby właściciel profilu może łatwo dowiedzieć się, kto go chce? Dlatego twórcy serwisu zadbali, aby dowiedzieć się, kto napisał ten zasób, to było niemożliwe.

przykłady cheaty

Wielu użytkowników kochać odpowiedzi „Życie„”s ze względu na łatwą dostępność i umiejętność porozumiewania się z obcymi. Jednak uczestnicy często starają się znaleźć odpowiedź na pytanie, skąd wiesz, który pisał o „odpowiedzi” S „? Jak już powiedzieliśmy, aby dowiedzieć się, kto prosi anonimowych pytań na stronie, jest to niemożliwe. Deweloperzy naprawdę starał się, aby ta funkcja nie była dostępna. Jednak w sieci, istnieje wiele miejsc, które mówią i filmy mogą rzekomo pomóc tym, którzy zastanawiają się, w jaki sposób dowiedzieć się, kto napisał „” s odpowiedzi. " To jest oszustwo! Oszuści przekonać użytkowników do włączenia swój numer telefonu i dokonać płatności – tylko 100 rubli. Wówczas maksymalna, że dana osoba może uzyskać – jest to lista adresów lewej, które nie stosują się anonimowy. Miejsca te znaleźć bez problemu, wystarczy otworzyć żadnego odniesienia do „Yandex”, wszystkie z nich zawierają fałszywe opinie i stworzony w celu oszustwa i defraudację pieniędzy od ludzi. Inne, bardziej zaawansowane oszuści obiecują nie tylko zdemaskować anonimowy, ale również daje dostęp do stron innych użytkowników hacking, oszustwo Laykov I T. D. Dla tych, którzy mają niewielką wiedzę na temat internetu i programów pracy, staje się od razu jasne, że jest to oszustwo.

wniosek

Strona internetowa „” s odpowiedzi „są coraz bardziej popularne z każdym rokiem coraz więcej użytkowników są zarejestrowane i zadać pytania do siebie, komunikować się i dzielić się informacjami. Jednak wszystko, oczywiście, interesujący i ciekawy, aby dowiedzieć się, kto jest zadawanie pytania: Wentylator, przyjaciel, bratnia dusza, prawdziwy przyjaciel czy wróg. Ale żeby dowiedzieć się, kto faktycznie pisze anonimowe pytania, nie jest możliwe, wszystkie programy, które obiecuje – kłamstwa i użytkowników oszustwo.