883 Shares 5532 views

Jak przejść do „Kontakt” jeśli zakazane lub zablokowany?


Jeśli – fanem sieci społecznych i aktywnej komunikacji, to na pewno przynajmniej raz zastanawiał się, jak przejść do „Kontakt”, jeżeli odmowa dostępu. W tym artykule powiemy, dlaczego Twoje konto jest zablokowane i jak się w tej sytuacji.

Główne powody blokowania / zamrażanie i ograniczenie dostępu do profilu

 1. Obecność wirusa. Przejawia się to w następujący sposób: przejść do strony w witrynie i pojawi się komunikat o to łamanie, a wniosek, aby przywrócić dostęp poprzez wysłanie wiadomości SMS. Chciałbym ostrzec, że takie raporty nie powinny ignorować. Korzystanie z serwisu „VKontakte” za darmo. numer telefonu, do którego jest przywiązany do swojego konta mogą być wykorzystywane wyłącznie do przyjmowania przychodzących wiadomości od administracji serwisu i kiedy zapomniane hasło.
 2. Manekin strona. Jest to kolejny sztuczki oszustów. Po wpisaniu w przeglądarce adresu www przekierowuje na inną stronę, która wygląda jak Twoja. Zewnętrznie odróżnić prawdziwe i fikcyjne profile jest trudne, są one bardzo podobne. Strony te są tworzone, aby zachęcić identyfikatorów użytkowników i haseł.
 3. 404.
 4. Spamowanie. Dla wielu powtarzających się wiadomości wysyłanych do innych użytkowników, konto jest zablokowane.
 5. Wejście w wielu grupach, Publiczne, społeczności w ciągu krótkiego okresu czasu.
 6. Niepoprawna nazwa użytkownika i hasło.
 7. Ograniczenia nałożone przez pracy.

Poniżej wyjaśniamy, jak udać się do „Kontakt”, jeśli odmówiono dostępu

Co muszę zrobić, aby odzyskać dostęp?

Mamy teraz zastanowić się, jak zachowywać się w sytuacjach opisanych powyżej. Jak przejść do „Kontakt”, jeśli odmówiono dostępu?

 1. W obecności wirusa na komputerze, należy go usunąć. Można to zrobić za pomocą antywirusa i narzędzi leczniczych. Jeśli obecny obrońca na komputerze nie zauważył program szpiegowski, to najlepiej, aby pobrać i zainstalować inny.
 2. Jeśli zauważysz, że przeglądarka jest przekierowany na fałszywą stronę, zaleca się, aby wyczyścić pamięć cache w przeglądarce i przeskanować komputer w poszukiwaniu wirusów.
 3. Sprawdź, czy masz dostęp do innych stron, może być po prostu nie działa w Internecie. Jeśli inne zasoby są otwarte, konieczne jest, aby spojrzeć ustawienia przeglądarki lub skontaktuj się z dostawcą usług internetowych.
 4. W tej sytuacji, jeśli nie zrobić e-mail, a podejrzewa się, że pod dane są oszuści działający natychmiast dokonać zmiany hasła.
 5. Nie przesadzaj z wejściem w grupie, to lepiej zrobić to w dawkach.
 6. Jak przejść na „WE”, jeśli dostęp jest zamknięty z powodu zapomnianego hasła? Użyć linku „Zapomniałem hasła”. Na telefonie komórkowym numeru telefonu przypisanego do strony, pójdzie wiadomość z przypomnieniem.
 7. Jak przejść do „Kontakt”, jeśli dostęp jest zamknięty w pracy? Porozmawiaj ze swoim kierownictwem na otwarcie strony internetowej lub użyć proxy CGI, która pozwala zobaczyć, co blokuje dostęp.

Są to główne zalecenia UNESCO. Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu, będziesz się jasne, jak przejść do sekcji „Kontakt” w razie odmowy dostępu.