258 Shares 4787 views

Jak zrobić więcej abonentów VKontakte: pięć skutecznych sposobów


Obecnie społecznościowy VKontakte jest na pierwszym miejscu na liście najczęściej odwiedzanych stron rosyjskojęzycznych. Dlatego też strona z wysokim poglądów na temat tego zasobu poziomu może być stosowany jako wysokiej jakości platformę reklamową na swojej stronie i stać się doskonałym narzędziem do jego promocji. Ruch do VKontakte, mogą przekroczyć zapytań w kilka razy, jedyną rzeczą, że trzeba – abonentów. Ilu abonentów VKontakte zrobić? Poniższe pięć porad i sposobów, aby pomóc osiągnąć pożądany rezultat.

Przyjaciele-subskrybentów

VKontakte niedawno nowa opcja przekształcić wniosek o dodanie przyjaciół w zwykłych abonentów. Jest to świetny sposób, w jaki sposób oszukać abonentów VKontakte bezpłatne. Kluczowym aspektem tej metody – duża ilość aplikacji do przyjaciół. Złożyć oświadczenie: zostawić swój wniosek w komentarzach stanowisk różnych grup, w każdy możliwy sposób, bądźmy świadomi swej chęci „zaprzyjaźnić”. Ponadto, w różnych grupach na podstawie Twoich zainteresowań, można wybrać kilka osób i wysłać do nich prośbę o dodanie do znajomych. Aplikacje tego typu mogą być wysyłane w dniu nie więcej niż 20. Przed wysłaniem wniosku, że ważne jest zbadanie strony tych ludzi, upewnij się, że pasuje ci z tych samych interesów, poglądów, a nie ma żadnego zdjęcia odpychająca i nic nie wzbudzić podejrzenia na swoich stronach.

Gry jako sposób zwiększenia abonentów

Ogromna liczba wniosków gromadzi tysiące i miliony graczy. Że gra – jedno z rozwiązań kwestii jak zrobić więcej abonentów VKontakte. Zainstalować najpopularniejszą aplikacją na ich stronie, przejść przez 10-20 poziomów z innymi graczami sobie sprawę, że – prawdziwą osobą. Dołącz do społeczności zastosowań, w których luz, komunikować się z innymi graczami. Po pewnym czasie, to można się spodziewać gwarantowana aplikacje do przyjaciół z nowych znajomości, a wniosek nie zostanie odrzucony. Nie zapomnij przesłać znajomi abonentów. Ta metoda, jak zrobić więcej abonentów VKontakte, powolny i czasochłonny, ale na pewno wygraną.

Rzeczywista temat grupa – klucz do sukcesu

Ten prosty trik, jak nazwa grupy, może być idealnym rozwiązaniem jak zrobić więcej abonentów VKontakte. grupa przedmiotem muszą być odpowiednie, na przykład, nazwy znanych filmów i seriali – idealne rozwiązanie. Obecnie wyszukiwarki pokazują wyniki w następujący sposób: najpierw filmu, a po nim – tę samą nazwę grupy. Dlatego, nawet jeśli grupa podpisała niewielką liczbę ludzi, to nadal będzie wyświetlany w wynikach wyszukiwania Yandex.com, Google.com i innych wyszukiwarkach. Oznacza to, że po pewnym czasie abonenci będzie więcej.

Śledzić grupie

Nie zostawiaj społeczności przypadkowi. Makijaż konkursy, komentarze, wywiady i publikują zorganizować ciekawe zdjęcia, filmy. Ważne jest, aby stale podgrzewać zainteresowanie istniejącej widowni, podczas gdy nowi abonenci nie będzie Cię czeka.

Programy i usługi

Istnieją specjalne programy, które pomogą rozwiązać problem, jak zrobić więcej abonentów VKontakte. Oryginalne oprogramowanie jest dość tanie, tani, ale dodawać nowe i aktualizować istniejące funkcje są zawsze płatne. Jednakże, jest to dobre rozwiązanie, aby przyciągnąć początkową publiczność.