863 Shares 8660 views

Jak szybko oczyścić ściany w „VC”, a jest to możliwe?

Jak szybko wyczyścić ściany w „BK”? To pytanie interesy milionów użytkowników sieci społecznych na całym świecie. Po tym wszystkim, czasami jest to po prostu konieczne – wziąć i usunąć wszystkie posty, że kolejność ma namozolil oczy. Tak, niech dowiedzieć się, jak usunąć wszystkie rekordy od ściany „VC”.


Co to jest „ściana” i jaka jest jego zasada działania

Ten dziwny wyraz w sieci społecznych „VKontakte” nazywany jest częścią strony użytkownika, na którym każdy, czy wszyscy, którzy uzyskali dostęp może umieszczać posty, dodawanie notatek, zdjęć, muzyki i filmów, a także do opracowania tzw graffiti. Ściana ma swoje ustawienia prywatności. Użytkownik może określić, kto zobaczy jego rekord, obcych i, co najważniejsze, kto może je opuścić (domyślne „w kontakcie” kontaktu, nawet nie znajduje się w znajomych mieć dostęp do ściany). Można również całkowicie wyłączyć możliwość pozostawienia informacji. Funkcjonowanie ścianę następująco: świeże rekordy są zawsze wyświetlane na górze, a już nieaktualne krotnie w taśmie, to jest poniżej komunikat, że jest starsza. Udostępnia funkcję filtra i drugich posty.

Jak szybko oczyścić ścianę „BK”?

Jeśli chcesz pozbyć się wszystkich informacji znajduje się w tej części strony, a następnie trzeba ciężko pracować, ponieważ witryna nie przewiduje specjalna funkcja pomaga uczynić go w dwóch kliknięć. Nie mówimy o ściany, na której znajduje się pięć lub sześć rekordów. Tak, trzeba usunąć dymek wejścia nad nią kursorem myszy, a mianowicie w prawym górnym rogu i czekać aż małym krzyżem (analogowe zamykania okien na komputerze). A potem po prostu kliknij. Wykończenie – post został skasowany. Ostrożna deweloperzy pozwalają użytkownikom odzyskać nierozsądną rekord jeśli został usunięty przez przypadek. Oznacza to, że od razu po naciśnięciu krzyż aż do następnego odświeżeniu strony zobaczysz komunikat informacyjny w pustym miejscu „skasowaniu. Restore”. Ta sama zasada jest usuwana, a wszystkie inne stanowiska.

Jeśli jesteś zaskoczony przez pytanie, jak szybko oczyścić ściany w „VC”, to muszę cię rozczarować – nie działają szybko, pod warunkiem, że masz dużo rekordów. Pozbądź się zbędnych i nieaktualnych informacji, trzeba będzie krok po kroku. Także jeśli chcesz usuwać tylko swoje własne pozycje, problem jest nieco uproszczone – przed danymi wskazującymi liczbę wpisów jest odniesienie „do nagrywania / nazwa użytkownika /”. Klikając na niego, widać wszystkie posty pan pisał. Więc usunąć je będzie łatwiejsze.

Uwaga, oszuści! Jak szybko oczyścić ścianę „BK”?

Na pewno widzieliście wiele programów, aby usunąć wszystkie wpisy z muru w jednym kliknięciem. Nie wstrząsać takie aplikacje jak ten spyware narzędzi, które są wykorzystywane przez hakerów do phishing login i hasło od użytkownika. Pamiętaj, że strona „VKontakte” nie przewiduje oczyszczenie całej ściany.