245 Shares 7726 views

Jak stworzyć „Kontakt”? Jak „In Touch” zapisać się na osobę?

Do tej pory sieć społeczną „VKontakte” jest niezastąpionym środkiem komunikacji dla młodych ludzi, a dla starszego pokolenia. Prawie 9 lat istnienia, projekt nie tylko zyskał ogromną popularność, ale także poniósł szereg zmian technicznych i wizualnych. Nie społecznościowy w Rosji nie stało się tak znane jak „Kontakt”. Zapisz się do osoby, dodaj je jako znajomego, aby znaleźć interesującą społeczność – w jaki sposób to zrobić, dowiesz się w artykule na temat najczęściej odwiedzanych zasobów Runiet.


Jak utworzyć konto „VKontakte”?

Aby się zarejestrować, „VKontakte” wystarczy mieć dostęp do Internetu i telefonów komórkowych. Przejdź do strony głównej oficjalnej stronie społecznościowej, należy nacisnąć przycisk „Zarejestruj”, a następnie zostaniesz przekierowany do wypełnienia kwestionariusza profilu.

Pożądane Wprowadź poprawne dane. Jest to szczególnie prawdziwe imię i nazwisko, bo wtedy nie można zmienić. Poprawnie wprowadzone informacje o miejscu zamieszkania, nauki i pracy pozwoli przyjaciół i rodziny, aby znaleźć cię szybciej.

numer telefonu komórkowego jest wymagane do identyfikacji. W ten sposób system jest chroniony przed robotami i robotów komputerowych, które mogą tworzyć ogromne stron internetowych phishing. Zasób nie przekazuje danych osobowych osobom trzecim, więc nie ma niepokojące wprowadzić numer telefonu komórkowego i zacząć korzystać z sieci społecznej.

Jak wypełnić swój profil „VKontakte”?

Aby przejść do następnego kroku, a mianowicie, aby dowiedzieć się, jak „Kontakt”, aby zapisać się do człowieka, powinno być możliwe, aby wypełnić swój własny profil. Aby to zrobić:

  • Dodaj zdjęcia profilowe (avatara). Dobrze, jeśli jest to osobisty zdjęcie, na którym ludzie mogą łatwo rozpoznać.
  • Wypełnij dane o miejscu i czasie studiów (szkoła, uczelnia, uniwersytet). Jest to możliwe, aby znaleźć kolegów i kolegów studentów, z którymi być może nie widzieli siebie w prawdziwym życiu.
  • Wypełnić sekcję „O mnie” profili, opisując swoje działania i hobby.
  • Tworzenie albumu fotograficznego i przesłać swoje zdjęcia.
  • Dodaj ulubioną płytę i filmów.

Jak w „VKontakte” znak na osobę i dodać go jako przyjaciela?

Aby znaleźć znajomych lub krewnych „VKontakte”, można skorzystać z prostego formularza wyszukiwarki w górnym menu, wpisać imię i nazwisko danej osoby. Spowoduje to wyświetlenie strony, gdzie można wprowadzić dane w sposób bardziej szczegółowy: miasto, datę urodzenia, miejsce i rok studiów.

Jeżeli wezwana osoba nie zostanie znaleziony, można spróbować spojrzeć na stronach swoich przyjaciół w powszechne. Biorąc pod uwagę, że ponad 70% ludności Rosji w wieku od 14 do 50 lat użytkowania sieci społecznych, aby znaleźć odpowiednich ludzi w piwnicy.

Aby dodać osobę jako znajomego, należy kliknąć na przycisk „Dodaj do znajomych” pod swoim zdjęciem profilowym. Gdy użytkownik zaakceptuje wniosek, link do jego konta pojawi się w „My Friends”.

Jako „VKontakte” zapisać się na osoby bez dodawania ich jako znajomego?

istnieje funkcja „fan” przed pojawieniem się „VKontakte” okresu subskrypcji. W ten sposób, każdy może stać się fanem znanego użytkownika, którego ocena jest nie mniejsza niż 200. Jednak funkcja ta nie trwała długo i wkrótce został zastąpiony przez „abonentów”. Innymi słowy, możliwe stało się zapisać się do każdego, niezależnie od ich rankingu lub status. Zaktualizowany funkcja pozwala zrozumieć, jak „VKontakte” zapisać się na osoby bez dodawania znajomych, ale tylko patrząc na jego nowości i aktualizacji.

Aby zapisać się do osoby, trzeba przejść do jego strony „VKontakte”, a pod zdjęciem wybrać „Dodaj do znajomych”. Tak więc, są automatycznie subskrybowane do aktualizacji użytkownika, niezależnie od tego, czy jest, czy nie aplikacja zajmie. Wyrejestrowanie z człowieka może być w zakładce „Moi przyjaciele”, usunąć żądania subskrypcji.

Jak usunąć abonenta?

Jeśli dana osoba jest zarejestrowany „Kontakt” na swojej stronie, że informacja jest natychmiast wyświetlany pod zdjęciem profilowym. Jednakże, jeśli nie chcesz, aby dany użytkownik czytać aktualizacje, czy oglądanie albumów fotograficznych, można usunąć z czarnej listy.

Aby to zrobić, kliknij na zakładkę „Moje Abonentów” i doprowadzić kursor na zdjęcie osoby, którą chcesz usunąć. W prawym górnym rogu będzie krzyż, klikając na którym przesunąć mężczyznę w czarnej listy użytkowników, którzy nie mogą przeglądać swoje konto, czytać, aktualizacji i pisania wiadomości.

Nie społecznościowy Runet nie myślał tak poprawnie jak „Kontakt”. Zapisz się do osoby, z którą niedawno wysłał do czarnej listy można bukvalno migiem. Aby to zrobić w ustawieniach konta, przejdź do zakładki „czarnej listy”, a przed usunąć zaznaczenie ze zdalnego użytkownika. W ten sposób jest on ponownie stanie odczytać aktualizacje i wyświetlić stronę, można wysłać prośbę o ponowne dodać znajomego.

Jak zapisać się do społeczeństwa „VKontakte”?

Sieć społeczna – to nie tylko komunikacja, ale również ciekawą rozrywką. Przy tym celu powstała licznych grup interesów, publicznych i społecznych. Dodaj ciekawą stronę może być ktoś w ten sam sposób jako „kontakt” osoby subskrybować.

Aby dowiedzieć publicznie na swoich tematów procentowych (samochody, rzemiosła, piękne cudzysłowów), wpisać słowo kluczowe w polu wyszukiwania w menu głównym. Co do zasady, na każdy temat, użytkownicy oferowane są tysiące różnych stronach codziennie aktualizowane wiadomości. JAK publiczny może zakładka lub zapisz się do jego aktualizacji klikając na przycisk „Subskrybuj” pod zdjęciem społeczności.