772 Shares 5541 views

Kim są abonenci „In Touch”? Jak go zdobyć?

Każdego roku popularny rosyjski serwis społecznościowy VKontakte jest aktualizowana i daje swoim użytkownikom wiele nowych funkcji. W tym artykule będziemy mówić o tym, kto abonenci są „w kontakcie”, jak je naprawić i jak z nich wyjść.


Początkowo użytkownicy, którzy mogą zobaczyć stronę wiadomości z konkretnej osoby i nie są ujęte na liście przyjaciół, fanów nazywa. Później, nowa definicja tej kategorii osób – abonentów.

Kim oni są?

Tak więc, którzy są abonentami „In Touch”? Załóżmy, że użytkownik zdecyduje się dodać do listy znajomych użytkownika. Jednak to, na przykład, jest z sieci. Natychmiast po wysłaniu żądania, automatycznie stajesz się abonent. Co to robi? Dokładna odpowiedź, nie możemy dać. Prawdopodobnie, aby nie stracić kontaktu z tą osobą po sesji internetowej. Taka sama sytuacja będzie się działo, gdy użytkownik do którego wysłał prośbę o dodanie do listy kontaktów, anulować ofertę. Oznacza to, że znajdziesz się z powrotem w liczbie abonentów. Tak więc, bez przyjaciół, można śledzić aktualności, dane dodane przez użytkownika.

Jak odejść od abonentów?

Jeżeli dana osoba nie zaakceptuje żądanie „przyjazne” i pozostać w abonentów nie zamierzają, aby wycofać się z tej listy, trzeba robić dalej.

  1. Przejdź do strony w sekcji „Moi przyjaciele”. Następnie wybierz „Aplikacje znajomym.”
  2. Kliknij na zakładkę „Aplikacje wychodzące”.
  3. Oto lista osób, do których wysłał wniosek do dodania, a obok każdego z nich Knop „Usuń aplikację i wypisać”. I klikamy na niego. Gotowe!

Jak usunąć z abonentów?

Kim są abonenci „In Touch”, wiemy, a teraz można się dowiedzieć, jak się ich pozbyć. Na swoim koncie głównej link do strony tekst „My abonentów.” W oknie, które zostanie otwarte, wyświetlając wszystkie te osoby, które nie zostały zaakceptowane przyjaciela lub kogoś, które zostały usunięte z listy kontaktów. Po najechaniu na swoim obrazie pojawia się w rogu krzyża. Kliknij na nią. Następnie otworzy się okno, w którym proponuje, aby umieścić użytkownika na czarnej liście. W związku z powyższym, jeśli walidacji, kontakt abonenta zostaje wysłany czarną listę, a w przeciwnym razie pozostaje w tej samej kategorii.

Jak zatrudnić dużą liczbę „fanów”?

Pewnie zauważyłeś, że wielu abonentów, „VKontakte” dla niektórych użytkowników. Jest to korzystne w tym przypadku, jeśli jesteś osobą, z wyświetlaczem przekroczyła maksymalną dopuszczalną liczbę znajomych (10 000 osób); Jeśli jesteś promowanie coś na swojej stronie; jeśli masz swoją społeczność, chcesz, aby przyciągnąć jak najwięcej czytelników, jak to możliwe. Tak więc, w jaki sposób zdobyć abonentów, „In Touch”?

  1. Jeśli chodzi o zwykłej stronie, że niektóre z ich przyjaciół mogą być usunięte, a oni pójdą do kategorii „abonentów”. Ponadto, istnieje wiele grup w życiu społecznym. Sieć, która przyczynia się do zwiększenia liczby znajomych.
  2. Jeśli mówimy o wspólnocie, konieczne jest, aby aktywnie angażują się w reklamie, lub korzystać z usług wyspecjalizowanych agencji, aby przyciągnąć abonentów.

Teraz, gdy wiesz, kto abonenci są „w kontakcie” i jak się ich pozbyć lub odwrotnie, do zakupu.