480 Shares 4005 views

Jak zorganizować grupę z menu Kontakty. Wskazówki i zasady

Sieć społeczna Vkontakte podoba użytkownikom wiele ciekawych grup projektowych. Wiele z nich najwyraźniej nie przyznają się do pełnej strony. Efekt ten zapewnia właściwy projekt grupy, aw szczególności menu i awatarów. Doświadczeni użytkownicy mogą z łatwością poradzić sobie z tym zadaniem, jeśli jesteś początkujący, artykuł będzie przydatna.


Jak zorganizować grupę w kontaktach

Tworzenie banerów

Podczas przeglądania grupę użytkowników pierwszy zwrócił uwagę na awatarze i menu. Poniżej dowiesz się, jak tworzyć dwa obrazy w Photoshopie, prawidłowa jeden z nich wyciąć i napisać specjalny kod wskazujący linków zewnętrznych.

etap 1

Otwarte Photoshop, należy utworzyć nowy dokument o wymiarach 630h725 pikseli. Wypełnić go z białym. Wytnij w warstwie dwoma oknami. Przez te okna będą wyglądać projekt graficzny kontakt. Początkowo wybrać rozmiar 200h710 prostokątny obszar pikseli, naciśnij przycisk „Usuń”. Następnie należy zaznaczyć prostokątny obszar o wielkości 382h442 pikseli, połączyć wynikających prostokątów po dnie, a następnie naciśnij przycisk „Del”.

krok 2

Pod warstwą otrzymano zorganizować graficzny grupy konstrukcyjnej. Najlepszą rzeczą w zdjęcie z podstawowego tle wcześniej napisać odpowiedni tekst, a ponadto stworzyć żądaną liczbę elementów menu.

etap 3,

Ponadto, prawo prostokątny obszar wielkości 200h710 pikseli. zapisywane jako osobny obraz. Wynik był całkowicie gotowy do grupy dekoracji rysunku. To musi być załadowany do jednostki, która znajduje się w prawym górnym rogu strony. Aby to zrobić, kliknij na przycisk „Załaduj zdjęcie”.

Co pozostało obraz? Tniemy go na kilka części (w zależności od liczby elementów menu). Na przykład, mamy menu ma 5 punktów, a następnie wyjście włączy 5 zdjęć 382h50 pikseli.

Krok 4

Otrzymał pięć zdjęć, które chcesz pobrać w albumie. Następnie udajemy się na stronie grupy i wybrać jednostkę „news”, zmień jego nazwę na „Menu Group”, a następnie kliknąć przycisk „Edytuj”.

Krok 5

Tu dochodzimy do ostatecznej po kroku „Jak zorganizować grupę w kontakcie.” Otwórz zakładkę z nazwą „Source Code”. Kod, który znajduje się w dolnym oknie, które chcesz skopiować, a następnie wkleić „kod źródłowy”. W tekście kodu zastąpiono nazwami plików na zdjęcie i zapisz plik (wysokość 382 pikseli). Teraz włóż adres łącza menu. Nazwa pliku jest pobierana z albumu.

Krok 6

Dla idealnej kombinacji obrazów trzeba spełnić kilka warunków:

– Nazwa grupy musi zmieścić się na jednej linii;

– adres strony – ta sama jedna linia.

– opis powinien zawierać 10 wierszy.

Wiki-markup Vkontakte

Aby zrozumieć, w jaki sposób zorganizować grupę kontaktu powinien być również zaznajomieni z pojęciem wiki znaczników.

Co to jest?

Więc Wiki CE – system przeznaczony do edycji stron podobnych do HTML. Przed rozpoczęciem rejestracji grupowej Vkontakte, decyduje o jego poglądów. Ozdoba jest graficznym i tekstowym.

Dokonywanie menu tekstowe

Kod menu będzie wyglądać następująco:

[[Photo-4599955_138645590]] [http://vkontakte.ru/write18759169|Обращение ADM]

Początek i koniec kodu oznaczony tagami. Każda ikona ma postać [[foto-albumu №_v]], a następnie opisu.

menu graficzne

Kod z menu zostanie przygotowany zgodnie z tą zasadą:

! [Http: //yoursite.ru | Menu] !! [Http: //yoursite.ru | Menu] !! [Http: //yoursite.ru | menu]

Oczywiście, ta informacja jest tylko powierzchownie o temacie Wiki znaczników. Dowiedz się więcej o tym, odwiedzając oficjalną grupę VKontakte. Nie przedstawił wiele informacji przydatnych tutoriali i wideo o tym, jak zorganizować grupę z menu Kontakty.