Promocja witryny w Trafficgen.ru

W tym artykule chcę ci powiedzieć, jak promocja witryny przy użyciu systemu TRAFFICGEN.RU. Każdy właściciel strony internetowej staje przed problemem obecności. Portal na wczesnym etapie, nie idź do użytkowników, dzięki czemu jest nieatrakcyjne. Tylko ten problemma i decyduje usługę TRAFFICGEN – zwiększa ruch na stronie. Ale frekwencja nie zwiększy rzeczywistych użytkowników i robotów – zautomatyzowane programy odwiedzić.


Ponieważ stosowanie TRAFFICGEN?

Najpierw trzeba przejść przez standardową procedurę rejestracji i logowania. Po wprowadzeniu zwracać uwagę na równowagę (menu po lewej stronie) – będzie ona równa 20rub. – prezent przy rejestracji. Jest też link „Pobierz robota” w menu po lewej stronie. Pobierz oprogramowanie pod tym linkiem i instalując go, otrzymasz zniżkę 80% na wszystkie usługi świadczone przez serwis. Jeśli planujesz korzystać z systemu w dłuższej perspektywie, zaleca się zainstalowanie robota, to podstawowe narzędzia sekonomit na stronie promocji. Po zainstalowaniu robota jest konieczne, aby zarejestrować swój numer w systemie trafficgen – konieczne jest, aby wziąć pod uwagę pracę systemu robota na swoją korzyść i narosłych zniżki. liczba robotów można znaleźć w menu Start -> trafficgen -> ID Robot. Liczba określona w ustawieniach swojego konta na stronie (link „Ustawienia” w menu po lewej stronie). Po zainstalowaniu robota, można dodać witrynę do systemu. Aby to zrobić, w menu po lewej stronie, należy kliknąć na link – „Create Account” tworzą .Poyavitsya dodanie strony do systemu. Konieczne jest, aby wypełnić następujące pola:

1. Gospodarze – liczba unikalnych użytkowników;

2. Hits – odsłon na użytkownika;

3. Poczekaj – średni czas na widoku strony;

4. Overclocking – liczba nowych użytkowników dziennie; Ta opcja pozwala zwiększyć ruch sprawnie, bez zbędnych wybuchów;

5. Strony serwisu – tutaj należy wejść na stronę, na której robota spadnie na pierwszej pozycji;

6. Odsyłacz – ma miejsce – źródło przejścia – z kotorgo robota spadnie na odpowiednim stranitsu.Refery może zostać pominięty.

Na stronach serwisu wystarczy podać adres strony głównej i to będzie na tyle, aby rozpocząć zwiedzanie roboty witryn. Następnie kliknij na przycisk „Zapisz”. Na stronie pojawi się na liście. Następnie kliknij na „status” Link (nieaktywna), „Stan” będzie „Run”. Od tej chwili stronę pójdzie do roboty. Budują się stopniowo poseschaemot (w zależności od parametru „Acceleration”) i będzie odwiedzić witrynę, w zależności od pory dnia dokładnie emitując akcje użytkowników. Geografia zwiedzających – głównie w Rosji. Podczas wizyt statystyki mogą być przeglądane przez link „Statystyka” (znajduje się w menu po lewej stronie).

Rozkręcić strona TRAFFICGEN, jest to dobre rozwiązanie, aby zwiększyć frekwencję.