229 Shares 5043 views

Jak promować konto na Twitterze – zalety i wady różnych metod

Jeśli chcesz, aby pieniądze z konta Twitter lub dostosowanie witryny popularne za pośrednictwem sieci społecznej, to trzeba wiedzieć, w jaki sposób promować Twitter, aby uzyskać maksymalną liczbę „naśladowców” (subskrybentów) z Twojej strony. Abonenci – sieć użytkowników, którzy są stale czytanie „tweety” (uwagi). Następny będzie opisane kilka sposobów, w którym zwykle przeprowadzane Twitter promocji:


1) Płaci sposób:

W metodzie tej dla subskrybentów używać popularnego wymianę Internet, który za opłatą są w stanie połączyć do 10 000 abonentów. Ta metoda – najszybsza i najbezpieczniejsza. Najbardziej znanym wymiana, praca z takiej usługi jak promocja na Twitterze: TWITE i Prospero. Te miejsca są tworzone przez długi czas, ale udowodniły swoją niezawodność. Ta metoda promocji konta Twitter jest najszybszy, ale wymaga znacznych inwestycji.

2) Darmowy sposób:

Ludzie, którzy myślą o tym, jak promować Twitter, stworzony Najprostszą metodą popularyzacji konta – „massfolloving”. Istotą tej metody jest to, że jesteś w krótkim okresie czasu, zapisz się do dużej liczby stron, a ich właściciele z kolei stają się czytelnicy konta. Ta metoda ma swoje wady: nie można być pewnym, że subskrypcja będzie wzajemna. Ponadto, nawet ci ludzie, którzy teraz czytają aktualizacji strony po pewnym czasie może zrezygnować z tego.

Aby zrozumieć, co stanowi trzeba będzie „Fallaway”, można użyć hashtag. Wielu użytkowników wskazują, że są słowa takie jak „folloving”, „wzajemnego subskrypcji”, etc. – jest oczywiste, że są one gotowe do wzajemnego subskrypcji. Ponadto Internet można znaleźć listę botów rachunków przeznaczonych specjalnie dla promocji na Twitterze. Rachunki te są zawsze zapisać się do tych, których „Fallaway”.

Jednak wszystkie te metody wymagają pewnej czasochłonne i zautomatyzować proces rekrutacji zwolenników, zostały utworzone specjalne programy do tego, jak promować stronę Twitter i napełnić go tweets. Do tej pory niekwestionowanym liderem wśród tych programów – Twidium.

Program Twidium pozwala użytkownikom zapisać się do niektórych kont z listy, wytwarza „anfolloving” (awaria czytanie) tych, którzy nie mają ci dodanej. Ponadto, program ten jest w stanie jednocześnie kręcić wielu kont i wypełnić je z przydatnych treści, które mogą być interesujące dla potencjalnych czytelników. Przed rozwałkować konto na Twitterze, trzeba zapoznać się z problemami, które będą utrudniać szybką rekrutację abonentów:

1) Jeśli abonament rachunki ponad 2000, ale trzeba będzie mieć co najmniej 2,000 obserwuje administracja może wziąć cię za spamera i zakaz dalszego zestawu użytkowników. W celu pokonania tej bariery, trzeba użyć płatną wymianę lub program Twidium.

2) W dniu można „Fallaway” nie więcej niż 200 osób. Jeśli będzie dzień, aby dodać kilka tysięcy abonentów, a Twoje konto może zostać zablokowane przez administrację.

Jak promować Twitter konta pokonywania przeszkód?

1) Użytkownik Twidium natychmiast po dokonaniu zakupu płatnej wersji programu opublikowała listę kont 2000, które są zawsze wzajemnie subskrybować. Tak więc postęp strony nie będzie utrudnione ze względu na bariery w 2000 zwolenników.

2) Konieczne jest ograniczenie dziennego zestaw „wyznawców” i podać Twitter interesujących informacji.