456 Shares 2264 views

Nazwa grupy „BK”: śmiać się i płakać

Social network „Vkontakte” jest najbardziej popularny wśród młodych ludzi w naszych czasach. W związku z tym ludzie tam idą dość niejednolity: to ludzie i inteligentny, a nie bardzo. Studenci, robotnicy, studenci, mama i tata, technicy i humanistycznych … lista nie ma końca. Ale nie mówimy o tym. W oparciu o powyższe, należy stwierdzić, że wszyscy użytkownicy tej sieci społecznej, aby komunikować się poprzez osobiste znajomości, albo przez wspólne interesy, i robią to w specjalnie utworzonej grupy. Ale większość użytkowników „Kontakt” i gości różnego rodzaju grup zjednoczonych prawdziwie nieokiełznanej wyobraźni wrodzonej w rosyjskich ludzi nie przeszkadza, aby głód wiedzy, stąd nazwa grupy „VC” może być wręcz głupie.


Są tak różne

Nazwa zespołu „VC” może być zabawne, ale częściej po prostu nie jest jasne, na przykład, „grupa fanów dmuchać w probówce, że nie uzyskano Bull Bull Bull”. Co łączy tych ludzi? Co oni robią w tym spotkaniu? Lub „grupa kolorowych miłośników truseley”. Nazwij tę grupę „RN” dziwne, ale co tam liczba ubitych zdjęć kobiecych i męskich majtek, majtki, rajstopy, szybów klapkami i innych rzeczy! A nawet odbywają się konkursy, jak ten, który jest bardziej strome tchórzami.

„Magowie i magessy” – wszystko niesamowite zbiegowisko. Idź do przerażające: co, jeśli poprzez uszkodzenie ekranu będzie prowokować? Jak Ci się podoba imię „VC” grupy? Zabawne i niepokojące poczucie świadomości w tym samym czasie!

Nazwa zespołu jak „Zobacz nowe filmy” lub „Czytaj książki do ochłodzenia”, nawiązując do faktu, że ludzie są dumni ze swojego hobby, mówiąc, że jesteśmy zainteresowani we wszystkim i zrobić ich rozwój intelektualny! Ale najfajniejsza nazwa grupy „VC” (chłodzenie) – znajduje się w społeczności na temat kotów. „Kocham głupie dowcipy o kotach”, gdzie można znaleźć to, czego dusza zapragnie film o uszczelek. „Mój pan jest idiotą, albo wygląd, który wie, jak sprawić, by mój kot”, „Koty, koty, koty, chomiki Košátky, kotek, kisulenki, kiselyatochki, koshenenochki, kisonki i stodoły” i podobnych nazwach prostu szalone zmniejszyć jego „oryginalność”.

miłość na zawsze

Nie zawsze ignorowane kochającą warstwy ludności, czyli grupę dziewcząt. Zespołu nazwę „VC” o miłości – to inna sprawa „Lyuboff, sirdechki, niemowląt Miękkie i OH”, „Dla tych, którzy zstępuje na niego z umysłu i nie rozumie, dlaczego nie umieścić Podobnie jak mój nowy łuk na awatarze?!” , Dla tych, którzy są w zbiorniku „nowy łuk” – nie jest kiełkującego żarówki cebuli na parapecie w kuchni, nowy obraz. Tylko słowo jest napisane w alfabecie łacińskim zamiast cyrylicą … Oto dobre imię „Lubię ulubiony przez siebie i swojej zerkalochku także miłość.” Dwa pytania: Po pierwsze – skąd wziąć pieniądze dla tych niezwykle drogich semiprofessional aparacie? A drugi – ktoś myśli, że ludzie są zainteresowani patrząc jak soczewka pochyla ofiary niezmiennie nogę na wszystkich zdjęciach, sprawia łuk wargi i przechyla głowę na bok? Odpowiedzieć uczciwie? To nie jest oryginalny.

Sita

Wracając do tematu „nazwa” VC „grupy, chcę dodać tylko jedno: nazwa przynajmniej niektóre muszą być zgodne z treścią i co się dzieje w grupie. Bo tam jest mnóstwo społeczności, której działalność można nazwać transfuzji od sito.