568 Shares 4663 views

Jak utworzyć kanał na YouTube 20 minut

Prawie każdy użytkownik posiada konto na popularnych sieci społecznych, społeczności, kanałów wideo. Najbardziej popularne wśród internautów – kanał YouTube. Jak utworzyć kanał na youtube, wykonanie i rozkręcić swoje filmy wideo, spojrzeć na ten artykuł.


Dlaczego musisz swój kanał na YouTube?

Utworzyć kanał na YouTube dla różnych celów:

 • promować swój blog i kierowania ruchu do zasobu;
 • promowanie swojej marki, biznesu;
 • dochód z reklam;
 • promocja w górę ze względu na masę referencyjną.

Ze względu na ciekawe filmy lub informacyjnych może otrzymać miesięczną przyzwoity ruch z youtube. Najważniejsze, aby znać pewne cechy umieszczania filmów i jej promocji w pierwszym dniu.

Jeśli sprawnie uruchomić swój kanał, można rozkręcić markę, ale ze względu na zwiększenie sprzedaży drogowych. Możesz zarabiać poprzez reklamy Google AdSense lub programy partnerskie YouTube, ale trzeba dokonać kanał popularne.

Nawiasem mówiąc, jeśli na YouTube, aby dodawać linki do swoich zasobów, można promować swoją stronę w górę, a tym samym zwiększenie ruchu i sprzedaży. Jednak aby osiągnąć te cele, aby stworzyć mały kanał. Dokonywanie kanał na youtube i promować wideo wymaga szczególnej uwagi, ale te niuanse mówić trochę niższa.

Przed utworzeniem kanału na youtube, decydują o swoich poddanych. Natomiast wydzielają 5 obszarów YouTube: filmy dla rozrywki (muzyka i reżyserię), w celu humorystyczny film (komedia), do celów naukowych, edukacyjnych (edukacja) i rolkami społecznych (dziennikarz). W tym ostatnim przypadku podkreśla nie tylko dobrze znanych zdarzeń lub popularną życia ludzi, ale także forów.

Jak utworzyć kanał na youtube

 1. System gmayl w Google (www.google.com) skrzynki korbowej.
 2. Odwiedź stronę YouTube (www.youtube.com).
 3. Avtoriruetes przez gmayl e-mail, to w kolejnych godzinach będzie musiał zalogować się za pomocą ikony w prawym górnym rogu.
 4. Załóż swój kanał.

Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

 • kliknij „Mój kanał” do przechowywania wyników dane (automatycznie wszystkie dane mogą być przeniesione do gmayl, jeśli chcesz zmienić dane, a następnie kliknąć na linii przed zdjęć „ze swojego profilu Google, aby zmienić”);
 • zorganizować kanał (tworzenie pożądanego tła z palety kolorów w ustawieniach lub przesłać zdjęcia z komputera, opisujący główny cel swojej stronie);
 • przesyłać filmy.

Należy pamiętać, że wszystkie ustawienia są dokonywane w Panelu sterowania (zakładka ta znajdzie górę kanału, gdzie przycisku „Dodaj video” (trójkąt)). Jak widać, aby utworzyć kanał na youtube.com jest bardzo prosta. Jest również łatwo dodać filmy.

Jednak w ciągu klipów trzeba pamiętać o dwóch rzeczach:

 • Odebrać klucz kwerend tematycznych, które użytkownicy będą szukać wideo;
 • w ciągu pierwszych 24 godzin, aby uzyskać maksymalną liczbę wyświetleń Twojego filmu, aby dostać się do wiodącej pozycji.

I kolejny ważny punkt – konieczność opracowania kanału stale: dodaj film, odpowiadać na komentarze, kierowania ruchu do swoich filmów. Jest to szczególnie ważne w przypadku korzystania z YouTube, aby promować swój biznes, więc zanim utworzyć kanał na youtube, wykonać badania analityczne do zbierania informacji o konkurencji. Pomoże to uniknąć błędów w projektowaniu kanału i inteligentnie planować swoje działania.