752 Shares 5589 views

Chleb przepis w multivarka: etapy przygotowania

Bez chleba w Rosji nie robić żadnych jeden posiłek. Mamy śniadanie, obiad lub kolację w naszym chlebem stole jest zawsze obecny – jest to tradycja w naszym kraju, pochodzi z czasów starożytnych. Należy zauważyć, że nie ma nic złego, ponieważ produkt zbożowy jest bardzo dobre dla zdrowia, i jest idealnym miejscem na lunch. Niestety, chleb, który jest sprzedawany w sklepach jest dziś znacznie różni się od obecnego i użytecznego produktu. Co do zasady, inne niż mąki, wody i drożdży producenci nie mają nic innego do dodania. W związku z tym cała wartość produktu jest stracone i nabyte tylko pustych kalorii, nic oprócz dodatkowych kilogramów nie nosić.

W domu, oczywiście, możliwe jest, aby upiec naprawdę smaczne i zdrowe pieczywo. Na szczęście, wiele gospodyń domowych w kuchni pojawił Multivarki stanie zastąpić połowę sprzętu gospodarstwa domowego, w tym opiekacze.

Wszelkie przepis na chleb w multivarka nie wymaga szczególnych umiejętności ani żadnych specjalnych umiejętności. Do niczego i być kucharz z doświadczeniem. Upiec chleb w multivarka może nawet początkujący kulinarny rzemiosła. Otrzymał bujnej, światło, pachnący i przydatnych Z pomocą tego wspaniałego instrumentu. W tym przypadku wystarczy tylko zagnieść ciasto, reszta zrobi pan elektronicznego.

Rozważmy najprostszy przepis na chleb w multivarka. Do przygotowania musi mieć 1,5 łyżeczki suchych drożdży, 750 g mąki, 30 g cukru, sól (1,5 godz. Łyżeczki) 3 łyżki. łyżka oleju roślinnego i szklankę wody. Drożdże hodowane w ciepłej wodzie, nie dodaje się cukier, sól, olej roślinny, a następnie wlewa się do mąki małej porcji. Ciasto, po dokładnym ugniatanie, przykryć i zostawić na jakiś czas, aby podnieść (czasami konieczne jest naciśnięcie w dół). Po 1,5 godzinach, ciasto może być przeniesione do pojemnika i czekają na następny Multivarki jej odrywanie. Piec chleb jest zalecany w trybie „pieczenia” przez jedną godzinę.

Poniższy przepis na chleb multivarka nieco skomplikowane, ale tylko w kompozycji. Składniki pozostają takie same jak w poprzednim przykładzie wykonania, tylko mąka pszenna kolidować z kukurydzy. Wszystkie etapy gotowania chleb kukurydziany zbieżne z pierwszej receptury.

Kolejny przepis chleba w multivarka że wymaga większej uwagi i opieki.

Suchych drożdży (3H, łyżeczki) rozpuszcza się w niewielkiej ilości wody. Jedno jajko wymieszać w pół litra wody, dodając 2,5 do art. łyżki soli. Mąkę w ilości 800 g i przesiewa przez sito rozprowadzać równomiernie na powierzchnię jaja. Podnieść wlać drożdże w mące, a następnie będzie można zobaczyć, jak mąka przechodzi przez piankę drożdży. Gdy to nastąpi, możemy zacząć ugniatać ciasto, która jest uzyskiwana jest bardzo lepki. Pamiętaj, że nie powinna odchodzić od palca (są to zasady preparatu). Ale – dzięki tym manipulacji – masz niezwykle przewiewne chleb. Po procesie wyrabiania ciasta (około 5 minut), dodać olej do ciasta, a następnie przesłać go do multivarku. Piecz w „Bake” przez czterdzieści minut.

Można wymyślić receptury wytwarzania chleba, dodając na przykład całych ziaren lub nasion w nim. Dla pachnącego chleba jest mile widziany, aby dodać przyprawy do smaku. Bon appetit!