248 Shares 9962 views

Jak gotować w domu sernik amerykański

Wielu słyszało, a niektóre nawet w stanie wypróbować słynny amerykański deser sernik nazwie. W tłumaczeniu słowo to oznacza po prostu sernik, ale to jest jak nasz mały sernik. Z wyglądu przypomina ciasto, i smak – budyń Garnek. Można również zobaczyć w niej odległe pokrewieństwo z tiramisu (ponieważ obejmuje przygotowanie serem i ciastka). Czy to możliwe, aby odtworzyć klasyczny amerykański sernik w domu? Oczywiście, nie trzeba żadnych „egzotyczne” jedzenie dla niego.

Co to jest „klasyka gatunku”, jak zastosowane do sernika? Wszakże w różnych stanach tego deseru jest przygotowana na swój sposób, ale nie mniej, i Utah, i Illinois, Texas i że ich sernik najbardziej najbardziej poprawne. Ktoś używa śmietanę, nikomu – śmietanę, a ktoś – mleko skondensowane. Nie bój się eksperymentować, a wszystko trzeba odnieść sukces. Więc jak zrobić sernik w domu? Rezerwy na rozpoczęcie niezbędnych produktów.

Na podstawach, musimy 300 g krucha ciasteczka lub słodkie krakersy, 4 łyżki cukru i pół paczki masła. Farsz – to jest to, co odróżnia nas od jakiejkolwiek innej deser sernik. Dla niej, musimy zaopatrzyć się w prawie kilo sera miękkiego. Może to być ricotta, mascarpone, a także takie odmiany jak „buco” lub neutralnej „Filadelfia”. Potrzebne są również 5 jajek, mąka 4 szklanki, pół szklanki cukru, paczkę wanilii, cytryny i szczyptę soli. Najpopularniejsze artykuły powinny obejmować glazury: kupić jej litr tłuszczu śmietany, pół szklanki cukru i jedną paczkę wanilii. To wydaje się być. Produkty zakupione, a następnie gotować sernik.

Podstawą jest bardzo proste: Ciastka mielenia (maszynki do mielenia mięsa, mikser i moździerz i tłuczek). Wlać okruchy z roztopionym masłem, posypać cukrem i mash swoje ręce, aż będzie gładkie. Kładziemy go w formie dzielonej, w których pieczone ciasta. Najlepiej jest brać go o średnicy 20-25 cm. Oni staranował masę. Upiec sernik nasz dom w rozgrzanym do 180 ° C piekarniku przez około 10 minut. Ostudzić. Dolna warstwa może być uznany za gotowy.

W misce ubij z wysokimi stronach miksera przy niskich prędkościach ser, cukier, sok z cytryny ze skórką i wanilię i sól. Wlać mąkę i wprowadzić jedno jajo, nie przestając pracować mikser. Po odebraniu bujnej i wodnego jednorodnej masy, smaruje ściany podzielonej oleju formy i wlać z powrotem do napełniania. Pod określonym małej miski na ciasto z wody i tej skomplikowanej konstrukcji jest umieszczony w piecu przez około godzinę. Nasz sernik w domu będzie gotowy, kiedy zewnętrzne krawędzie czerwieniąc, a pośrodku, w lewo galaretowaty.

Teraz przygotowujemy glazury: W blenderze, wymieszać wszystkie składniki za nią, aż cukier się rozpuści. Jeśli górna produktu masz pęknięty podczas pieczenia, nie martw się – lukier będzie maskować żadnych wad. Druga strona łyżką rozmaz produkty najwyższej i piec 7 kolejnych minut Rozdzielono krawędzie nożowe z ciasta z bokami naczynia, ale nie usunięte. Kiedy sernik w domu całkowicie chłodzony, umieścić go jeszcze kilka godzin w lodówce. Podawać z syropem, polewa, świeże owoce.