196 Shares 3785 views

Koktajl „Armored”: Tylko dla odważnych!

Nie wierzę w to teraz, ale był czas, kiedy nikt nawet nie słyszał o koktajli alkoholowych, nie wspominając o tym, aby je wypróbować. Zawód „barman” nie był sam – alkohol przelewa lub Barman lub restauracji klienci sami.


barmani Arsenal

Przed pierestrojki ludzie używali najczęstsze alkohol: wódka, wódka, szampan, wino i oczywiście – piwo. Nie było wielkiego wyboru i niewiele osób może próbować ług lub wermut – te napoje są wielką rzadkością, a importowane z zagranicy.

Teraz każdy menu mniej lub bardziej przyzwoitych barów tylko pełne tych niezwykłych nazwach takich jak „Sex on the beach”, „Green Meksykańska”, „Pina Colada”, „B-52”. Wszystko to bogactwo stało się rzeczywistością po rynek był wypełniony innowacjami alkoholowych pochodzących z innych krajów.

Sambuca, Absynt likier „Blue Curacao”, „Chardonnay” i inne odmiany napojów alkoholowych wywołał wielkie zainteresowanie dawnych ludzi radzieckich. Były barmani – i ten zawód jest teraz porównywalny do tego rodzaju sztuki. Koktajle są coraz bardziej popularne, a zainteresowanie nimi nie słabnie do dziś.

diabelska fantazja

Koktail – napój otrzymany z smeshivniya kilku składników. Z reguły większość koktajle ma miękką efekt: jak widać, to dlaczego kobiety często młodzi ludzie wolą tych napojów.

Oczywiście, nie jest to „twarde” napoje, które dosłownie „znokautowany” w ciągu kilku minut po spożyciu. Jednym z nich jest koktajl „Armored”.

Skład i efekt ten koktajl na organizm jest w pełni uzasadnia swoją nazwę – bardzo niewielu ludzi pozostały na trzeźwego umysłu po degustacji to diabelskie pomysły barmanów. Głównym punktem piekielnej alkoholu według wynalazku jest to, że w 25 małych okularów słodkich (zwana „shot glass”) wlano w określonej kolejności różnych napojów alkoholowych fortecę i różnych soków. Celem – wypić całą zawartość 25 strzałów z pierwszej a kończąc na 25! Wreszcie wszystko to można popić szklanką piwa.

Jeśli opanujesz cały koktajl „Armored” – może przetrwać, ale rano jest mało prawdopodobne, aby być dobrym.

ściśle receptę

„Pancerna” – koktajl, którego skład jest ograniczony ścisłymi ramami. Alkohol, który jest częścią – jest koniecznie absynt jakości, wódka i dobra naturalne suche wermut.

Napoje, które zostało rozcieńczone mieszaniny wybuchowej, – pomidor i sok pomarańczowy i ikonki.

Przygotowuje koktajl „Armored” w następujący sposób:

  1. Najpierw trzeba umieścić w serii 25 likierowych okularów.
  2. Do każdej 1, 7, 14 i 20 konieczności Wlać szyby 40 ml suchego wermutowi.
  3. Następnie, 2, 8, 15 i 21, wypełniając okularów 40 ml soku pomarańczowego.
  4. Wlać 40 ml wódki, 3, 9, 16 i 22 szkła.
  5. Obserwowany wypełnić sok pomidorowy, 4, 10, 17 i 23 szkła.
  6. Po lom absyntu 5, 11, 18 i 24 szkła.
  7. I wreszcie – ikonki, który wlewa się do 6, 12, 19 i w górę, 25 szkła.

Priorytetyzacja powinna pojawić następujący: wermut, sok pomarańczowy, wódka, sok pomidorowy, absyntu, sprite. I powtórz 4 razy.

Co jest siłą, brat?

Dlaczego koktajl „Armored” jest najmocniejszy? Fakt, że napoje alkoholowe mają różne stopnie i Forteca, jak wiemy, nie zaleca się niższe. W tym samym koktajl otrzymanego oryginalny „Swing” z wermutu – do absyntu, a następnie przez absyntu – do wermutu. I tak – kilka razy. Ponadto, słodki sok pomarańczowy i ikonki musujące reagować z alkoholem i zatrucie następuje znacznie szybciej.

Barmani są zalecane dla początkujących, aby pić ten koktajl w klubie. Lepiej eksperymentować w domu – przynajmniej tam bezpiecznie. Ci, którzy już próbowali tę piekielną fantazji alkoholu i chcą więcej emocji, można zwiększyć średnia koktajl „Armored” 25 okulary – nie ma limitu. Najważniejsze – aby myśleć głową, a nie przesadzić, tak aby nie być później w innym świecie.