292 Shares 6754 views

Crap przekąska. przepis na

Przepis gówniany przekąski do mięsa jest prosta i może pomóc przygotować to pikantne przyprawy z jasnym smaku w celu przedstawienia go na świątecznym stole. Zacznijmy, a następnie zrobić kilka dań z dodatkiem tej rośliny.

Crap przekąska. przepis

To jest, oczywiście, można kupić w sklepie lub na rynku. Ale jeszcze lepiej gotować własne ręce. Więc masz gwarancję, aby uchronić się od jedzenia nieświeży i nienaturalnych składników. Crap przystawka z pomidorów – bardzo prosty zbioru. Trzeba będzie kilo dojrzałych pomidorów gruntowych. Od tego składnika i jego jakość jest bardzo uzależnione od smaku gotowego dania. I używa go, można ustawić ostrość, która będzie bezwartościowy przekąska. Przepis pozwala trwać do dwóch kilogramów pomidorów – wtedy smak będzie bardzo miękki. Należy jednak pamiętać, że pomidory szklarniowe zimowe, które są praktycznie bez smaku, nie będzie pasował.

Tych, którzy lubią ekstremalną ostrość, można wziąć więcej chrzan i czosnek, niż podano w tym przepisie. Ponadto, może być wskazane, w celu przeprowadzenia eksperymentu i przygotowania kilku garnki o różnych proporcjach chrzanu i pomidorów. Zalać wrzątkiem przeszłości i zdjąć skórkę. Chłodny i odciąć łodygi, a następnie podzielić każdy na cztery kawałki ostrym nożem. Umyć korzeń chrzanu około dwustu gramów wagi. Moczyć przez dwie godziny, kruszenie jarzma. Oczyścić nożem lub za pomocą specjalnego urządzenia. Mielone. można zetrzeć, ale w procesie szlifowania stoiska chrzanu nim zawarte olejki dość nieprzyjemnym zapachu i żrących błonę śluzową oczu i dróg oddechowych. Dlatego, jeśli wciąż masz do trzeć chrzan, należy być przygotowanym na to, że wszystko, co trzeba szybko zrobić i być ostrożnym.

300 gramów ząbki świeżego czosnku skórka i mielone, zbyt, wraz z pomidorów, obrane. Następnie dodać szczyptę soli i trzy łyżki cukru. Top każdy słoik wlać 50 g nierafinowanym oleju słonecznikowego i taką samą ilość octu jabłkowego. Przykryć i przechowywać w lodówce.

Magazynowanie i dostawa

Można użyć następnego dnia, po przystawka bzdura (przepis pozwala również toczyć ją w słoikach na zimę) staną się trochę, a jego smak będzie bardziej zrównoważony. Konieczne jest, aby zawsze zachować pokrywę szczelnie zamknięte, tak że nie jest wyczerpany i nie stracić ostrość (może to być spowodowane odparowania olejków eterycznych pod wpływem tlenu). Crap przepis przekąska które opisaliśmy, doskonale nadaje się do dań na ciepło mięso, ryby, galaretki. Wielu ludzi lubi jeść ot tak, rozłożone na tosty. Konieczne jest, aby wspomnieć o korzystnych właściwości chrzanu. Korzeń tej rośliny – skuteczny immunomodulator, który pomoże zachować zdrowie podczas przeziębienia. Mieszanie gotową przekąskę chrzan z gotowanych i posiekane jajka na twardo, plasterkami seler, papryka i pieczonym boczkiem, można dostać pyszne i oryginalne sałatki. Jego najlepszy służył dobrze schłodzone i posypane ziołami.