516 Shares 8893 views

Rosół jako klasyczny pierwszych kursów

Rosół jest uważany niezaprzeczalne klasyki z pierwszych potraw. Jego kochany przez dzieci i dorosłych, ponieważ jest nie tylko smaczne, ale również pożywne i bardzo lekkie. W sprawie przygotowania rosołu, będziemy rozmawiać w tym artykule.

Uzdrawiająca moc rosół znany większości z nas. Świeżo przygotowanego kubka gorącego bulionu może zarówno ciepło w chłodne dni i dać siłę i energię podczas grypy i przeziębienia.

Że rosół otrzymuje każdego pacjenta po zabiegu. Jeśli bulion wzbogacony witamin, minerałów i innych składników odżywczych (dodawanie warzyw – ziemniaki, cebula, marchew), znajdzie możliwości potężny kompleks przeciwwirusowe. Już dawno udowodniono, że ta zupa pomaga łagodzić przekrwienie błony śluzowej nosa z przeziębienia, a także uspokojenie ból gardła.

Niewątpliwą zaletą jest fakt, że rosół jest dość łatwe i szybkie w przygotowaniu i ma wiele różnych receptur. Można go łączyć z niemal wszystkich warzyw, zbóż i różnego rodzaju makarony, aw każdym razie smak zupy okazuje się doskonała. Przed przystąpieniem do rozpowszechniania najbardziej popularnych przepisów na rosół, należy wziąć pod uwagę kilka wskazówek na co.

Po pierwsze, że smak rosołu był bardziej zatłoczone, kilka kostek bulionowych można dodawać do niego.

Po drugie, kości z kurczaka, piersi, podudzia i ud – idealne atrybuty bulionu.

Po trzecie, rosół, oprócz cebuli i marchwi, miłość i białych korzeni.

I po czwarte, cała cebula i marchew umieścić w bulionie gotowania wraz z kurczaka.

Teraz, faktycznie, że nadszedł czas, aby odkryć pierwszy przepis bulionu z kurczaka. Kurczak zupa z makaronem – klasyczny, więc przepis jest znany wszystkim, i jest niezwykle popularne.

składniki:

 • kurczak – 500 g;
 • Ziemniaki (duży rozmiar) – 3;
 • marchew i cebula – 2 kawałki;
 • makaron;
 • pieprz, sól;
 • Świeże (suche) zieleni.

Początkowo trzeba gotować rosół. Umyć kurczaka i pokroić na małe kawałki, zalać zimną wodą i umieścić zagotować. Jednocześnie włożyć do niego mięso na patelni oczyszczonej cebuli i marchwi, jest konieczne, aby zapewnić, że zupa było aromatyczne i przejrzyste.

Bulion powinien być doprowadzony do wrzenia, a następnie zmniejszyć ogień do minimum i pozostawić na piec w górę do pełnej gotowości. Po brzeczkę gotuje się, gotowane warzywa mogą być usunięte i demontowane na jeszcze mniejsze kawałki kurczaka.

Następnie trzeba przygotować lekką passirovku. Aby to zrobić, drobno posiekaną cebulę i marchewkę, następnie smażyć lub roślinnych lub masło do złotego koloru.

Dodaj pokrojone w kostkę ziemniaki rosołu i gotować przez 3-5 minut, a następnie można dodać i passirovku. Kiedy ziemniaki będą prawie gotowe do rosołu i mogą być dodawane makaron. Gotować swoje potrzeby tylko kilka minut, a następnie dodać sól i pieprz i zdjąć patelnię z ognia. Powstały dekorować danie z zieleni i bezpiecznie doprowadzić do stołu.

Nie mniej smaczne jest kurczak zupa z fasoli. Ta tradycyjna potrawa udało się złapać do gustu niemal każdej rodziny, a jego receptura jest bardzo prosta, a wynik jest doceniana przez wszystkich.

Tak więc, składniki:

 • kurczaka (pół) lub nogi kurczaka;
 • Ziemniaki (średni) – 3-4 sztuk;
 • – 2 sztuki cebuli;
 • marchew (duże) – 1 jednostka;
 • Puszki biała fasola – 1 słoik;
 • olej roślinny;
 • laurowy;
 • soli, pieprz.

Kurczak jest wymagane, aby umyć i umieścić w garnku z wodą i zagotować. Następnie szalki z usuwania ciepła usunąć mięso i bulion z kurczaka. Następnie dodać do niej sól, liść laurowy i postawić na małym ogniu.

W tym czasie, ziemniaki, marchew i cebulę należy oczyścić i pokroić na kawałki średnich. Wyślij ziemniaków w bulionie i gotować nie dłużej niż 15-20 minut (po ugotowaniu) i cebulę i marchew smażyć na patelni na złoty kolor. Kiedy ziemniaki są ugotowane, dodać go do konserw fasoli (oczywiście bez solanki), pasażowano cebula, marchew i gotować zupie zaledwie 10 minut.

Gotowy rosół z fasoli i warzywa mogą być ozdobione gorąco służyć.

Bon appetit!