188 Shares 8501 views

Ylang-ylang (olejek eteryczny): Właściwości i zastosowanie w kosmetyce. Sekrety młodości i piękna

Naturalne oleje roślinne ludzie używają od czasów starożytnych. Są one wymienione w tybetańskich tekstach medycznych, Biblii. Ayurveda przypisuje wielu z nich możliwość nie tylko poprawy zdrowia, ale także do zmiany samego życia, z udziałem miłość mężczyzna, bogactwo, uznanie i dobre samopoczucie. To nie przypadek.


Naturalne olejki eteryczne

Naturalny olej – można powiedzieć, rośliny chłonnych, który jest najważniejszą częścią, zawierający wszystkie korzystne właściwości przypisane do niego. Szczególną pozycję wśród olejów odbywa wyciąg z ylang-ylang. Skład mikrobiologiczny oleju – jest stały. To zależy od warunków klimatycznych i warunków pogodowych, w którym roślina jest rozwinięty. Ze względu na to, że rozwija się w miejscach najbardziej stabilny klimat. Olej wyciska z jej kwiatów w tym samym miejscu i zbierać rośliny. Z tego powodu, właściwości olejków eterycznych różnią się tylko liczbą sekwencji trwania wirowania.

Obszar być karmione z treści informacji z drzewa miłości, młodości i urody

Roślina pochodzi z Azji. W Indonezji, Filipin i Polinezji wszechobecne piękne drzewa z dużych pierzastych liści, które przypominają gałęzie sumaka. W warunkach tropikalnych, kwitnie przez cały rok. Aroma Dzieło żółte kwiaty melodie sublimować harmonię. Ylang-ylang – drzewo miłości i czułości.

Podróżujący raz na Filipinach, zwrócił uwagę, że nawet w najtrudniejszych z nich pod wpływem lokalnego powietrza staje się lżejszy i bardziej romantyczny. Powrót w zgiełku wielkich miast z ich pragmatyzmu pośpiechu, nerwowości i braku zaufania ludzi do siebie, nadal utrzymać spokojną postawę i filozoficznie przyjazne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość.

Zapach miłości i zmysłowości

Psychologiczny wpływ zapachów na człowieka i jego podświadomości jest od dawna znana. Zdolność roślin do obudzić w ludziach poczucie delikatne powodzeniem stosowane narodami krajów tropikalnych ustanowić silne skojarzenia. Jagodlin należą do grupy zapachów afrodyzjak. Świeże kwiaty tej rośliny od dawna towarzyszy nowożeńców na noc poślubną. Przebudzenie miłości, słodki smak wzmaga pożądanie i namiętność. Więc to ma wpływ na uczucia ylang-ylang. Zapach (co zostanie opisane poniżej) otaczający osobowy apartament, ogarnia para miłości, jak welon, oddzielając od otaczającego świata. Jest więc znacznie różni się od codziennych i codziennych zapachów, że reszta jego życia stowarzyszenie z nim przechowuje małżonkom wspaniałe wspomnienia z pierwszej nocy miłości. Tak więc, zapach kwiatów tworzy nastrój na cały nadchodzących par życiowych.

Jaki smak odpowiedni dla wszystkich miłośników łóżku? Ten pieszcząc świeżość otaczającej słodycz, bogactwo, ciepło i pikantny posmak. To właśnie działanie olejku z ylang-ylang. Informacje zwrotne od tych, którzy stosowali ten zapach, podobny do siebie zarzuty, że to jest rzeczywiście silny afrodyzjak, który przyciąga miłość. Jego głównym uwaga, wielu związane z gardenii, jaśminu i lilii wodnej.

Aramalampy i uzupełniające oleje sprzęgające

Jak jeszcze można wykorzystać właściwości roślin aromatycznych Ylang Ylang? Zastosowanie oleju w palnik olejowy jest bardzo skuteczne w problemach z układem krążenia. Ma działanie uspokajające i relaksujące. W połączeniu z olejkiem cytryny, bergamotki, grejpfruta, limonki lub grzywny łagodzi stres i normalizuje ciśnienie krwi. Citrus neguje cloying słodycz ylang-ylang. Ten zapach jest harmonijne połączenie z aromatem róży, kuskus, mimozy i neroli.

Są to kombinacje olejów zwanych biostimulirovannymi. Oznacza to, że składniki takich spotkania wzajemnie się uzupełniają. Tak manifestować przed nami komplementarną mięta, werbena roślin, sosna, cynamon i pieprz. Na bezsenność, PMS, depresja i przewlekłe zmęczenie powinien wziąć kąpiel z kilkoma kroplami olejku z ylang-ylang, cyprysu i trawy cytrynowej. Ale należy pamiętać, że bez zmiękczający olejek z ylang-ylang może powodować zawroty głowy i nudności.

Olej klasy niskiej jakości

Zapach ylang-ylang jednym z głównych muzyki jest obecny w kultowej perfum „Puazon” Christian Dior i „Champs Elysées” od Gerleyn „Aqua di Gio” Armani i wsp. To daje również obraz perfum i kobiecej seksualności.

Produkujących olej wyłącznie z kwiatów przez destylację z parą wodną lub konwencjonalny, a następnie przez odparowanie. 50 litrów wody jest kierowany do 100 kg świeżego surowców. Pierwszy proces destylacji trwa godzinę. Rezultatem jest najbardziej skoncentrowany wydobywcze ropy „Ylang Ylang.” Jego cena jest dość wysoka, bo do wyprodukowania jednego kilograma oleju wymaga 100 kg kwiatów. Fiolka 15 ml w handlu detalicznym kosztuje około 100 rubli. Olej ten słodki, kwiatowy zapach, jak jaśmin czy lilii wodnej. Jest on powszechnie stosowany w przemyśle perfumeryjnym do produkcji luksusowych produktów.

Jeśli są oferowane ylang-ylang ze drzewny zapach, olej ten jest bardzo niskiej jakości, końcowe wirowanie. Nazywa kanangovym i jest znacznie tańsze ilangovogo.

Przenikliwy moc olejków eterycznych

Olejki eteryczne są znamienne tym, że wprowadza się do produktu w bardzo małej ilości, i ylang-ylang – olejku. Jego właściwości są pokazane najlepiej po zmieszaniu z olejami bazowymi, alkohol, miód, jogurtu i innych substancji działających jako nośnik. Faktem jest, że po nałożeniu na skórę olejek nie przepływa przez nią, a ona dostaje się do punktu przyłożenia. Ponadto, klasy „Ekstra” Olejki eteryczne są bardzo skoncentrowane i mogą powodować szkody dla nierozcieńczonego produktu. Dla równomiernego nasycenia całej powierzchni należy rozcieńczyć olejem. Ponieważ nie jest rozpuszczalny w wodzie, stosuje się alkohole i oleje.

Niewerbalne wpływ na smak zdrowia, nastroju i aurą

W postaci stężonej aromamasla (ylang-ylang w szczególności) są wykorzystywane do lamp aromatyczne. Zapach tej sali roślin deodorizes, uspokaja system nerwowy, poprawia nastrój i pomaga pozbyć się depresji, lęku i niepokoju. Nie jest tajemnicą, że aromaterapia jest nie tylko skutecznym sposobem leczenia problemów wewnętrznych organizmu. Wdychanie lotnych estrów i może zmienić życie człowieka. Przyciągnąć miłość, w celu poprawy obecnych stosunków będzie ylang-ylang.

Istotnymi olej zaczyna wykazywać natychmiast po inhalacji. Spróbuj przeprowadzić eksperyment. Złowione w złym nastroju, iść do sklepu, który sprzedaje zapachy, i poprosić, aby pokazać zapach ylang-ylang. Po pierwszej inhalacji, można zapomnieć o mękach masz wątpliwości, czy raczej zobaczyć go z innej perspektywy. Zniechęcenie cicho znikają, a krok na ścieżce, która przyniesie życie impasu. Tak, wprowadzanych przez drogi oddechowe do mózgu, zmienia naszą świadomość roślin tropikalnych ylang-ylang olejek eteryczny. Właściwości złożonych elementów, które sprawiają, że możliwe do zastosowania i do rozwiązywania problemów z wyglądem.

Środki do pielęgnacji skóry

Jeśli obecne na powierzchni zapalenia, plamy starcze, drobne linie siatki, a następnie dodać do codziennej pielęgnacji w domu środków trzech do pięciu kropel oleju ilangovogo pomóc wyeliminować takie problemy.

Pielęgnacja skóry suche

Jagodlin dla osób z sucha, zaczyna zanikać, skóra wykonana z hipoalergiczne mieszanka oliwy z oliwek pierwszego tłoczenia na zimno. Jedna łyżka oleju bazowego – 1-2 kropli istotne, ćwierć łyżeczki miodu. Przygotowany emulsji powinien być ogrzewany do temperatury 40 ° Celsjusza, moczyć miękkiej tkaniny frotte ze szczelinami dla nozdrzy i umieścić lekko naciska na oczyszczone i parze skóry. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, przykryć ściereczką i polietylenu o grubości ręcznikiem.

Moczyć jak dwadzieścia minut. Następnie wyjąć szmatki i młotek z ręki do skóry nietłusty krem odżywczy z podnoszenia efekt. Tę procedurę można wykonać tylko wtedy, gdy skóra nie jest podatna na couperose i nie uczulony na miód. Jeśli zrobisz taką maskę oleju dwa razy w tygodniu, skóra staje się miękka i gładka, a jej kolor jest wyrównany i nabyć naturalny zdrowy blask.

Oily Skin Care

Jagodlin dla osoby o tłustej lub mieszanej typu skóry, skłonnej do stanów zapalnych, pasuje idealnie. Ten rodzaj skóry osobliwego młodym wieku. Tłuszczowe oleje bazowe w tym przypadku jest nie do przyjęcia. Od ylang ylang – olejek eteryczny, którego właściwości – Stress Relief, uspokojenie i dezodorantów, a także nadając indywidualny seksualność, powinno stać się integralnym składnikiem kosmetyku ustawiony młode niezamężne panie.

Dodanie go w opiece, czyszczenia i antymaskingu poprawi właściwości odpornościowe naskórka i poprawić ogólny nastrój i ton. Suchej gliny kosmetycznych rozcieńczonego bulionu pokrzywy, werbeny, rumianku, nagietka lub czerwony popiołu i gliny rozmowny dodać 2/1 krople ylang.

Emulsja do kąpieli

Olejek ylang-ylang dla wszystkich rodzajów skóry może być stosowany w emulsjach do kąpieli mydła. Oznacza to, że można przygotować samemu. Zmieszać 250 g morskiej kąpieli solnej, 250 g mączki lnianej i 15 kropli ylang. 30 g koncentratu sosny wlać kubka wrzącej wody i gotuje w niskiej temperaturze przez 20 minut. Odstawić w ciepłe miejsce na 1-2 godziny. Szczep połączyć z mieszaniną soli, mąki i oleju. Dodać 250 g naturalnej mydła. Dobrze wymieszać i używać wanny – 2-3 łyżki według procedury. Czas trwania kąpieli odbioru – 20 minut. Temperatura wody – 37-38 stopni.

Pielęgnacja włosów

Przydatne właściwości olejów włosów z ylang-ylang jest stosowany w celu zwiększenia ich wygląd, aby wzmocnić korzenie i eliminuje łupież. Od wschodu przyszła moda na włosy owinąć awokado z dodatkiem parę kropli ylang. Jest to naprawdę dobra maska, po których włos staje się łatwiejsze, lśniące i zdrowe. Olej ylang-ylang można mieszać z soku z cytryny lub octu jabłkowego, koncentrat do rozcieńczenia w wodzie do stanu słabo kwaśnym i do płukania włosów po myciu. Jest to doskonała odżywka. Włosy, gdy jest on używany nie jest zelektryfikowana, mniejszy spadek i są cięte na końcach. Jagodlin włosy powinny być dodawane do oleju przeciw rozdwajaniu i balsamy, które nie wymagają spłukiwania.

niezbędne środki ostrożności

Tak jak w przypadku jakiegokolwiek naturalnego oleju roślinnego, ekstraktu ylang-ylang może wywołać reakcje alergiczne. Dlatego przed użyciem należy sprawdzić reakcję organizmu. Kroplę oleju na wewnętrznej kolanka ramienia, gdzie skóra jest szczególnie cienki i poczekać przez 12 godzin. Jeśli zaczerwienienie lub świąd nie występuje, a następnie można bezpiecznie dodać go do swoich środków pielęgnacyjnych.

Zapach ylang-ylang, jest bardzo bogate w energię, wymaga odpowiedniego podejścia do jego wykorzystania. Jako silny afrodyzjak, to nie każda sytuacja jest właściwe. Zamiar odwiedzić przyjaciela rodziny, niezamężna dziewczyna jego przesadną seksualności może zepsuć przyjazne spotkanie, a nawet stracić przyjaciela. Pierwsze zadanie i należy ostrożnie podchodzić do wyboru smaku, które staną się pętlę, lub jak mówią, drugi ubrania.

Nie należy stosować przez długi czas tylko jeden i ten sam zapach uniknięcia przyzwyczaić, a następnie Ylang Ylang – olejek eteryczny, którego właściwości są dobrze poznane, uczyni twoje życie szczęśliwym.