324 Shares 6829 views

Jak przygotować kremy w domu

Ktoś może powiedzieć, że gotowanie kremy w domu w naszych czasach jest niewłaściwe. Wystarczy spojrzeć na półkach. Taka wielka różnorodność środków dbać o skórę kilka dekad temu, aby trudno było sobie wyobrazić. Teraz można łatwo podnieść krem, który jest odpowiedni dla Ciebie, biorąc pod uwagę rodzaj skóry, wiek i wszystkie problemy, które chcielibyśmy zarządzać. Ponadto, klienci są oferowane kremy wszystkich możliwych zakresach cenowych od drogich luksusowych kosmetyków do łatwo dostępnych opcji, niskich kosztów.


Jednak tradycyjne środki zaradcze dla osób nadal popyt, a nie tracą na popularności. W czasopismach kobiecych można znaleźć ogromną liczbę podobnych przepisów, które są gwiazdami. Są one czymś, wydawałoby się, nawet najdroższe kremy na kieszeni. Więc dlaczego trać często ograniczony czas na coś szukać i cierpieć recepty babci?

Podnieś słoik kremu. Jak często można przeczytać, co jest napisane na nich, z wyjątkiem stosowania Radzie? Wiadomym jest, że większość ludzi nigdy nie badali składu produktów kosmetycznych. Nie jest to zaskakujące, ponieważ większa część tych składników przez producenta dla przeciętnego człowieka – chińskiej układanki. Ale to nie jest konieczne, aby być wielkim chemikiem, aby zrozumieć, że tam prawie nic naturalnego. W tym przypadku jest to naprawdę dziwne, że tak wielu ludzi mają tendencję do korzystania naprawdę naturalne, zdrowe pokarmy dla skóry?

W celu przygotowania kremów do twarzy w domu, nie potrzeba żadnych specjalnych składników lub wyrafinowanych instrumentów laboratoryjnych. Pozostawić je do producentów kosmetyków. Niech sobie z ekstraktów z owoców passiflory lub nasion awokado. Zwracamy uwagę na popularnych receptur, które zawsze było dużo w arsenale naszych babć. Wspaniałą rzeczą w nich jest to, że można znaleźć wiele świeżych i zdrowych składników w każdej porze roku, niektóre z nich rośnie w łóżkach i drzew, jest sprzedawane w sklepach. Pozostaje tylko wybrać odpowiedni i zacząć gotować.

Przede wszystkim, niech sobie z podstawowymi zasadami, jak zrobić krem. Przede wszystkim, musimy podstawę lub fundament. To, co pozwoli umieścić krem na skórze. Można wziąć olej roślinny, oczywiście, najlepszy olej oliwkowy, wazelinę, a nawet niemowląt krem. W tym przypadku należy pamiętać, że skóra tłusta u podstawy powinny być tak małe jak to możliwe tłuszczu. I vice versa. W normalnej skóry, można użyć dowolnego ramy, który podobnie jak większość. Obok podstawy powinny być dodawane do głównych podzespołów.

Dla właścicieli suchej skóry jest dobrze nadaje kwiaty nagietka, rumianku, różne oleje (np rycynowy, kokosowy), wosk pszczeli. Dla skóry tłustej, zwraca się uwagę na miód, truskawki, sok z ogórka. Można użyć żółtka, różne jagody, sok z cytryny do wszystkich rodzajów skóry (ale należy pamiętać, że ma działanie wybielające), sok z marchwi i wielu innych warzyw.

Ale należy pamiętać, że aby znaleźć przepis kremy i gotować w domu – to połowa sukcesu. Główny problem polega na tym, że w celu ustalenia, czy dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie, można tylko sposób eksperymentalny. Mówiąc najprościej – zadając to na własnej twarzy. I wtedy, i można dostać przykra niespodzianka w postaci alergii. Więc nie rób po prostu dużo śmietany. Po pierwsze, upewnij się, że można go używać.

Należy również pamiętać, że jeśli jesteś gotowania kremów w domu, trzeba je przechowywać w lodówce. Jest to warunek wstępny, ale nawet wtedy, gdy podlega trwałości tych aktywów jest nie więcej niż kilka dni. Więc co do zaangażowania się w gotowaniu mają często, choć nie jest to czasochłonne. W rezultacie uzyskuje się zazwyczaj imponujące.