165 Shares 1300 views

Krem do twarzy „Black Pearl Cream Sen»: opis, zastosowanie i informacje zwrotne

Każda kobieta marzy o Skin Care jakości, która byłaby nie tylko wspierać naturalną młodość i urodę, ale także przemienione skórę. Ja bym się go idealnym. Czyściłem wady i podkreślić zalety. Właśnie taki krem i jest „Black Pearl Sen Cream». Kobiety, które spróbuje powiedzieć, że nie jest gorszy do drogich kosmetyków luksusowych. Skutecznie zwalcza niedoskonałości i znacznie poprawia stan skóry.


Zalety kremy wiersz Sen Cream

Eksperci firmy Unilever wraz z marką „Black Pearl” stworzył furię i niezwykłe w całej jego właściwości linii Dream Cream. Oznacza to tylko niektóre Aplikacja przywraca naturalne piękno skóry właściwej. Czyste wady skórki, odświeżyć swoją twarz i pomaga utrzymać skórę młodych.

Efektywna ekspozycja „Black Pearls Sen Cream» Krem ponieważ zawiera substancje czynne, które szybko wnikają w głąb skóry i działają na wewnętrznej naskórka.

kosmetyki akcji występuje w pięciu głównych obszarach:

 • Łagodzi zmęczenie z twarzy. krem na krótki czas, wpływ staje się bardziej świeże i wygląda po długim pełne snu.
 • Dopasowując kolor. Twarz tylko świeci zdrowie. Wynik ten trwa około jednego dnia.
 • Nawilżające i derma wypełnieniu wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Komórki naskórka staje się nasycona wilgocią i uzyskanie wszystkich niezbędnych odżywiania dla ich pełnej aktywności.
 • Wygładzając skórę. Mikrowypukła osoba staje się gładsza. Powiększone pory są zwężone, a zmarszczki wyprostować.
 • Eliminacja wad. Wszystkie wady, począwszy od zaczerwienienia, przebarwienia i piegi wykończenia, są wynikiem regularnego stosowania środków jest prawie niezauważalna.

Każde użycie tego środka w najbardziej pozytywny wpływ na skórę właściwą i jego pracy mechanizmów.

Zakres środków

Linia oznacza „Black Pearls Sen Cream» obejmuje cztery całkowicie niezbędne narzędzia:

 • Fluorescencyjny emulsyjnej. W jednej chwili przemienia skórę, usuwa zmęczenie z twarzy. Wygładza niedoskonałej tonu.
 • Krem-eliksir. Przywraca. Dba o derma całej nocy.
 • Płyn oczu. Dba o skórę wokół oczu. Oczyszcza i wygładza wszelkiego rodzaju niedoskonałości.
 • SS-krem welon. Ma właściwości mat. To wygładza odcień skóry. On dba o skórę właściwą.

Wszystkie narzędzia posiadają wysoce wydajną konstrukcję, dzięki czemu skóra po aplikacji leczy, staje się bardziej gładka, jedwabista, gładka, świeża i młoda.

Dzień emulsja do twarzy „Czarnej Perły”

Sen Cream emulsja jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry. Nie zawiera w swoim składzie substancje tonizujące. Ma delikatną konsystencję, prawie nieważkości. Rozprzestrzenia się łatwo na skórze i szybko się wchłania. Nie zatyka porów i pozwala na tlen, który pozwala skórze oddychać. Zawiera filtry UV SPF 10. Z każdym dniem sprawia, że skóra bardziej zadbane i doskonałe.

Głównymi składnikami kompozycji czynników to:

 • Filtry UV. Chronić przed światłem słonecznym, zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się skóry.
 • Mikrosfery. Zapewnić miękkie stosowania kremu na skórę. Wyrównane mikro-relief. Odśwież swoją twarz i nadaje jej zdrowy blask.
 • Artemia Extract. Odżywia witalność komórek skóry. Posiada właściwości antystresowe.
 • Japoński wyciąg Camellia. Zawiera szereg naturalnych polifenoli i nienasyconych kwasów tłuszczowych, z których – kwas oleinowy (82%), kwasu linolowego (3%). Wiadomym jest, że substancje te są naturalnym źródłem piękna. Japoński Camellia jest wyposażony naturalną stabilność, przeciwutleniacz, przeciwzapalne, właściwości gojenia się ran. Ma działanie uspokajające. Ten składnik jest w stanie w krótkim czasie, aby przywrócić nabłonka zaburzeń barierowych. Zapobiega to przedwczesnemu starzeniu się skóry. Wygładzenie zmarszczek, zapobiega utracie wilgoci i zmiękcza skórę. To wyrównuje powierzchnię skóry.

Emulsję stosuje się rano na oczyszczoną skórę twarzy. Może on służyć jako podstawa do makijażu.

Krem-eliksir do twarzy

Krem na noc „Black Pearl Sen Cream» opiekować pokrywy skóry przez całą noc. Odnawia i odżywia ją. eliksir krem rozpoczyna się natychmiast po zastosowaniu. On nieustannie odżywia skórę substancji odżywczych, aktywizuje przemianę materii w komórkach, nawilża i łagodzi. Uruchamia procesy odnowy komórek. Skóra po zastosowaniu tego kremu wygląda wypoczęta, świeża i promienna jak po pełnym ośmiogodzinnego snu.

Główne składniki czynne w kompozycji według narzędzia są:

 • Olej macadamia. Uzyskuje się ją z owoców Macadamia. To wzbogacone witaminami i nienasyconych kwasów tłuszczowych.
 • owoc olej z orzechów macadamia. Bogate w witaminy (B i PP), jak i nienasycone kwasy tłuszczowe. Środki stosowane do pielęgnacji suchej skóry typu pokrywy.
 • Perły ekstraktu. Określony właściwości kojące. To nasyca wilgoci skóry właściwej i zapobiega jego strat w komórkach.
 • wyciąg Camellia. Charakteryzuje się dużą zawartością wielonienasyconych kwasów tłuszczowych i polifenole, które odmłodzenia naskórek. Ma antyoksydacyjne, przeciwzapalne, regeneracyjne i leczące rany cechy.

Lekarstwem jest stosowana przez 20-30 minut przed snem dokładnie oczyszczoną skórę.

płyn oczu

Eye Cream Krem Sen jest niezbędny w zwalczaniu cienie i obrzęki wokół oczu. Posiada część witaminy B 3 i rutyny, która sprawia, że naczynia włosowate silniejsza. Zmniejsza obrzęki i eliminuje podrażnienia. To stymuluje wzrost rzęs, dzięki czemu są silniejsze. Filtry UV jako część środków w celu ochrony skóry przed uszkodzeniem słonecznym.

Krem łatwo rozłożone na powierzchni naskórka i szybko się wchłania. Z oczami płynów będzie wyglądać świeże, piękne i lśniące nawet po ciężkim dniu pracy i braku snu.

Stosuje się go za pomocą dolnych linii powiek masażu od zewnętrznej do wewnętrznej kącie oka. Nie stosować kremu na górnej powiece. Jeśli stosowaną cieczą jest nakładka klip wideo do powiek, środek nanosi się na orbitalnej helisy kości. Przy użyciu narzędzi z dozownika środka nakłada ręki światło pat, ale tylko linii masażu.

Feature SS-kremowo-welon

W pełni spełniają wszystkie wymagania norm międzynarodowych środków „Black Pearls Sen Cream». SS-krem welon ze skutkiem przyciemnianymi nie jest wyjątkiem. Natychmiast po zastosowaniu, zaczyna pracować i po prostu zmienia wygląd skóry, wpływając na skórę właściwą wewnątrz. Jego właściwości pielęgnacyjne nie odbiegają od wpływu codziennego krem na dzień, dzięki czemu może być łatwo wykorzystane zamiast niego.

SS-krem może być zastąpione przez środek do pielęgnacji skóry właściwej w ciągu dnia. Niewielka ilość produktu kosmetycznego, jest stosowany w małych porcjach do całej powierzchni: czoła, policzków, nosa i podbródka wokół oczu. Następnie krem jest rozprowadzany z centrum na obrzeża.

Jako część SS-kremu wyróżniona te same składniki jak w pozostałej części środków z tej serii:

 • Filtry UV.
 • Olej macadamia.
 • Mikrosfery.
 • wyciąg Camellia.

welon krem zdolny nie tylko umiejętnie ukryć niedoskonałości, ale również cały dzień do pielęgnacji skóry.

Gdzie mogę kupić kosmetyki?

Krem do twarzy «Sen Cream Black Pearl” można kupić w niemal każdy region naszego kraju. Produkty te są sprzedawane zarówno w dużych i mniejszych w sklepach kosmetycznych. Sprzedać ten produkt i przez dużych hipermarketach jak „Auchan”, „Karuzela”, i tak dalej. D.

Koszt produktów kosmetycznych

Cena tej linii kosmetycznej jest wystarczająco demokratyczna i oscylują trzysta rubli. Tak więc, emulsja do twarzy, „Sen Black Pearl Cream» kosztuje około 300-390 rubli. Krem na noc z tej linii można kupić za 300-360 rubli, oko płynu – 270-330 rubli, a zakup SS-cream-welonem kosztowałby 270-300 rubli. Większość narzędzi wiersza klienci są dostępne Sen Cream.

"Black Pearl": Opinie

Marzą produkty serii Cream zyskały wiele serc kobiecych. Panie wskazują, że krem szybko się wchłania, nie staczać się w dół, nawilżają skórę, a co najważniejsze, pracę. Większość ludzi zauważyć znaczną poprawę w skórze pod koniec pierwszego tygodnia wykorzystania środków. Kobiety mówią, że produkty serii Sen Cream linii skórę i sprawiają, zmarszczki mniej widoczne. Dobry odżywiają skórę, zwłaszcza krem na noc, po którym skóra jest odświeżona, zrelaksowana i piękniejsza. Wśród ładne premie pań nadal wydzielają przyjemny zapach oznacza koszt, wydajność i wszechstronność, ponieważ jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Krem «Sen Cream Black Pearl” ma negatywne opinie. Tutaj płeć piękna pamiętać, że producent nie spełnia wszystkie obietnice na opakowaniu. Twierdzą oni, że obiekt nie wybielać skórę mogą zatkać porów i powodować trądzik. Poza tym linia kremów, które można kupić w każdym sklepie.