238 Shares 5971 views

Specjalne skarpety na obcasach złuszczających: Opinie

obcasy złuszczające skarpetki w pierwszej kolejności może wymagać dziewczęta, którzy mają do czynienia z problemem odciski na stopach. Te nieprzyjemne zagęszczający często pojawiają się w tych, których działalność zawodowa związana jest z pozycji stand-up. Ponadto, grupa ryzyka obejmuje kobiet z płaskimi stopami, otyłość, choroby układu hormonalnego, jak również tych, którzy noszą obuwie o wysokim obcasie, wąskich nosków lub buty mniejsze od ich wielkości. Przed zakupem skarpetek do czyszczenia obcasy, trzeba dowiedzieć się prawdziwą przyczynę odciski i wyeliminować je.

Jak pogrubienie skóry na nogach?

Odciski na stopach (nie tylko w szpilkach, ale również na palcach i pod palcami) są wynikiem tego, że martwe komórki skóry w tych obszarach nie odpaść w czasie i stopniowo przekształcić się w szczelne formacji. Kładzie nacisk na leżącą tkanek miękkich, które powoduje ból podczas chodzenia, w eliminacji, które mogą pomóc specjalne skarpety na obcasach. W przeciwieństwie do tego, brodawki podeszwowe, odciski nie mają pędy korzeniowe, co sprawia, że możliwe, aby usunąć je w salonie, jak iw domu.

alternatywy

Wewnątrz, formacja jest usuwany za pomocą lasera, który usuwa martwe miejsca z wielką precyzją, dzięki czemu nowe komórki pojawiać na tych stronach w tygodniu. Średnia cena takiej operacji wynosi od 0,9 do 1,5 tys. Roubles. Uważa się, że efekt bezbolesne i pozwala, aby nie być rozproszony z działania natychmiast po usunięciu odcisków. Inny rodzaj procedury jest pedikiur salonnoj wykonaniu specjalnym urządzeniu o różnych dysz. Z ich pomocą szlifowania odbywa się obszary problemowe, przez który usuwa martwy naskórek. Procedura ta może być również nie jest tanie, więc dzisiaj wiele kobiet woli używać skarpet terapeutyczne dla obcasach, których koszt jest łatwo dostępna dla niemal każdego przedstawiciela płci pięknej.

Pedicure – to nie tylko piękne, ale także użyteczne!

podeszwa z odciskami stóp w rzeczywistości pewnym stopniu zapobiec swobodny przepływ energii życiowej w organizmie, jak na stopach wiele aktywnych punktów związanych z różnych narządów wewnętrznych organizmu. Na przykład, cząstki martwe skóry w obszarze pięty może pozbawić genitalia zaopatrzenia energetycznego i gruczołu krokowego, a także wpływać na stan kolana i biodra (jeśli zdeptany stronie). Odciski poniżej trzech środkowych palców na lewą nogą może wpłynąć na stan prawego oka, pod kciukiem – na tarczycę, pod małymi palcami na lewej nodze – na prawym uchu, a na prawą nogę – lewe ucho. Uszczelnić pod małym palcem na lewej nodze może zapobiec dobrą pracę wątroby. Często ze względu na sobie obcisłe buty pojawiają się foki w rejonie kciuka, które ograniczają energia płynie do przysadki mózgowej i szyszynki. Dlatego skarpety na obcasach złuszczające mogą być przydatne do ogólnej promocji zdrowia, nie tylko w celu zwiększenia atrakcyjności kobiet (i mężczyzn) stóp. Po zakończeniu tej procedury wzrasta, na przykład, skuteczność masażu stóp (masaż stóp) tajski, który pomaga zwalczyć zmęczenie, obrzęk, aby pozbyć się bólu głowy, bezsenność, zmiany ciśnienia krwi. Podobieństwo tego masażu można zrobić w domu, tylko gładził całą wyłączną powierzchnię po przebudzeniu rano.

Jak zrobić skarpetki dla stóp?

Podstawą większości skarpetki pedicure na zasadach peelingów chemicznych, gdy skóra stóp wpływa kombinacja kwasów, pomaga usunąć martwe komórki, a także trochę wybielacza skórę i ma działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Skarpety złuszczający pięty, oprócz kwasów zasadowych (jabłkowego i kwasu mlekowego), również składają się z olejów i ekstrakty z roślin użytecznych, alkohol, glicerol, allontoin, glikol propylenowy, itp. Ten kompleks substancji zmniejszenie pocenia się, eliminacji nieprzyjemnych zapachów w określonym okresie czyste kanały skórne tłuszczu wydalane, aby zmiękczyć skórę stóp, aby usunąć pewne rodzaje zapalenia, a nawet kilka stóp odmłodzić wygląd. obcasy złuszczające skarpetki uniwersalny dostępny od 35 do 41 rozmiaru, chociaż istnieją przypadki, gdy wyciągnął skarpetki i męskie stopy rozmiarze 45-46. Posłowie podkreślają, że skarpetki mogą nie działać w wysokiej rozdzielczości o wysokim wzroście, a produkty będą musiały być cięte dalej. Chociaż to wszystko zależy oczywiście od producenta.

Kolejność aplikacji

Przed założeniem skarpet terapeutycznych na obcasach, trzeba umyć nogi, a następnie trzeba wyciąć krawędź plastikowej torbie, włożyć nogi do wewnątrz i zabezpieczyć na górze naklejki. Dla lepszego dopasowania zaleca się umieścić na wierzchu innej pary skarpetek bawełnianych. Czas użytkowania skarpety muszą wiedzieć z instrukcją. Zwykle procedura trwa około czterdziestu pięciu minut do jednej godziny. Następnie trzeba umyć stopy mydłem (jeżeli deklaracja nie zawiera żadnych innych zaleceń) i wytrzeć do sucha. Producenci podkreślają, że złuszczenie zrogowaciałego cząstek nie rozpocznie się natychmiast po skarpetki, a nawet następnego dnia. Przeciętnie proces usuwania martwych komórek rozpocznie się w ciągu 5-7 dni i będzie trwać tak przez wiele dni. W tym okresie trzeba obsługiwać ciężkie nogi z pumeksu, aby przyspieszyć ten proces i, jeśli to możliwe, nie noszą buty otwarte, ponieważ stopy wyglądają zupełnie nieatrakcyjne (skóra może czasami wiszą szmaty).

Skarpetki obcasach złuszczających: opinie

Zgodnie z kobietami z całego świata, którzy już doświadczyli skutków tego środka, te skarpetki może skutecznie poradzić sobie z zanieczyszczeniami, uwięzionego w szparę, nie wydać dodatkowe pieniądze na pedicure salon. Uważa się, że leczenie za pomocą przystanku skarpetki kosztują pań i pół do trzech razy tańsze niż pedicure, a wynik jest zapisywany do trzech miesięcy, aby wykonać przy wspieraniu procedur. Jedynym ograniczeniem jest specyfiką związków chemicznych, jak również ciąża. Reszta palców do pięty pękaniu nadaje się do prawie każdego. Kobiety mówią, że w toku postępowania trzeba siedzieć prosto, nie leżeć, nie unieść nogi do góry, do zawartości worków (to jest dość lepki, ale wciąż) nie było na podłodze lub na dywanie. Ponieważ część żelu złuszczający zawiera kwas, mogą one pozostawić plamki świetlnej, co jest bardzo niepożądane.

Skarpety usunięty – co dalej?

Bezpośrednio po zabiegu, wiele kobiet zauważyć, że skóra na nogach, nawet utwardzonych, stał się bardziej aksamitny, pocenie zniknął, który pomógł wielu chodzić nawet w lecie (wskazania medyczne dla płaskich stopach) w zamkniętym buta. Po tym, prawie wszystko w ciągu kilku tygodni zaczął schodzić warstw skóry, ale bez bólu. Wiele z płci pięknej w tym samym czasie nie podoba się wygląd stóp. Po ukończeniu okresu obierania, wiele dziewcząt poinformował, że skóra slezshey na miejscu bardzo szybko, nowy szorstkość, mimo stosowania specjalnych kremów. Niektóre kobiety mają do czynienia z modzele na „nowej” skórze, która okazała się być zbyt cienka, by skutecznie przeciwstawić się obciążeń wynikających. Ale w ogóle, procedura rzeczywiście zwraca stopy dziecka z pięknem miękkości. Odnosi się to do ludzi, którzy mają proces eksfoliacji w wielu przypadkach jest znacznie szybsze.

Środki ostrożności dotyczące stosowania produktu

Podobnie jak wszystkie popularne produkty, obcasy złuszczające skarpetki często podrobienia, co może prowadzić do negatywnych konsekwencji w użyciu. Po pierwsze, część produktów podrabianych nie może dać żadnych rezultatów w ogóle. Istnieją przypadki, kiedy panie trzymały nogi w skarpetkach na instrukcje i złuszczający proces nie został rozpoczęty. Mniej wyraźny efekt, a ci, którzy są stale odwiedzając salon piękności, co tygodniową pedicure. Po drugie, podrobione, w odróżnieniu od oryginalnej produkcji, ma przyjemny zapach (mięta, cytryna, itd.), Często mają bardzo ostry chemiczny zapach, który przynosi wiele dolegliwości, aż do głowy.

Zakupu towarów tylko od sprawdzonych sprzedawców!

Nieznany firmy nie są zgodne z gotowania receptury, a skutki stosowania tych skarpetek może zawierać więcej niż opłakany. Dziewczyny pisać proces, który był tak głęboki, że indywidualny skóra do mięsa i dodatkowo musiał udać się do salonu lub lekarzy, aby zmniejszyć film stosowania takiego produktu. Wydać dodatkowe pieniądze i czas, więc tego rodzaju produktów, które trzeba kupować od sprawdzonych dostawców. Na przykład, dobry japoński uważany drogich opcji, natomiast chińskie skarpetki obcasach często fałszowane. Dlatego, aby chronić się przed oszustwami, które mogą nie tylko pomóc, ale także szkodliwe dla zdrowia, nie należy skąpić na ten produkt.