334 Shares 1371 views

Toksyna botulinowa: Opinie kosmetyczki

Zwycięstwo nad głębokich zmarszczek na twarzy, gdy stosowane maski ludowe i tradycyjne kosmetyki nie mogą. Walka ze zmianami spowodowanymi przez aktywne emocji, staje się skuteczne tylko wtedy, gdy stosowane kosmetyczki najpotężniejszych nowoczesnych leków. Oczywiście, ich zastosowanie pozwala na uzyskanie pożądanego efektu, ale jest bardzo niejednoznaczny.
Obecnie najczęściej stosowanym kosmetyczny toksyna botulinowa.


Eksperci twierdzą, że gości jest naprawdę najskuteczniejszym wszystkich istniejących zasobów. Na podstawie toksyny botulinowej opracowano kilka kompozycji. Informacje zwrotne od kosmetyczek i pacjentów, wszyscy doskonale eliminuje zmarszczki, wieczorny skórę przez dłuższy okres czasu.

Co to za składnik?

Toksyna botulinowa – jest to jak trucizny organicznej. Kontakt z dużym organizmie powoduje niedotlenienie dawki. Układ oddechowy staje się sparaliżowany, co prowadzi do śmierci.

Botulus słowo przychodzi do nas z łaciny. Jego tłumaczenie w języku rosyjskim jest dość oryginalny – „kiełbasa”. Wynika to z faktu, że ten element jest często spotykane w mięsnych. Wytwarzają zatruć bakterie Clostridium botulinum. I robią to tylko w warunkach beztlenowych, gdy w środowisku, w którym się znajdują, nie ma tlenu. Dlatego większość elementów jest utworzony w konserw.

Naukowcy zidentyfikowali dziewięć grup tej trucizny. Jednak dla celów kosmetycznych jest używany tylko botulotonichesky typy toksyn A i B. Pozostałe gatunki nie znaleźć zastosowanie trucizny.

Historia użytkowania

Na początku XIX wieku niemiecki badacz objawy Kerner są bardzo niebezpieczne choroby zostały opisane, co nazywa się jadem kiełbasianym. Po kilku dekad naukowcy zidentyfikowali i patogeny tej choroby. Byli bakterię Clostridium botulinum. Te mikroorganizmy wytwarzają toksyny zdolne do blokowania wytwarzania impulsów nerwowych. Fakt ten jest bardzo zainteresowane uczeni i zaczęli się dowiedzieć, w jaki sposób substancja mogą być wykorzystywane w celach medycznych.

Zastosowanie toksyny botulinowej rozpoczęła się w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Substancja znalazła swoje zastosowanie w okulistyce. Lek był dalej oczyszczany i używane do wtryskiwania, co pozwala na wyeliminowanie skurcze mięśni. Ale w końcu okazało się, a inna substancja działania takie jak toksyny botulinowej. Opinie Eksperci twierdzą, że po iniekcji nie tylko wykonuje zadania przypisane do nich, ale daje niesamowity efekt lokalnej. Zmarszczki, nawet bardzo głębokie, chwilowo spadła, a skóra staje się w pewnym momencie napięty i stonowanych. To doprowadziło najpierw do małoletniego, a następnie do ogromnego popytu na toksyny botulinowej. Liczba kosmetologów zaczął aktywnie stosować leku w tej sprawie na początku 2000 roku, potwierdza wysoką efektywność jego działania. Obecnie w Europie i Ameryce w ciągu zaledwie jednego roku odbywa się do miliona udanych zabiegów z użyciem tej substancji anti-aging.

Obszary zastosowania

W kosmetologii coraz szerzej stosowane toksyna botulinowa typu A. Recenzje specjaliści potwierdzają jego niski poziom alergiczność i immunogenności. W różnych stężeniach substancji zawartych w kompozycji wiele leków (z których niżej).

Każdy liofilizowany i oczyszczone preparaty zawierające źródło białka, zdolne do dostarczania długoterminowego zablokowanie impulsów nerwowych przesyłane do włókien mięśniowych. To prowadzi do długotrwałego rozluźnienia mięśni i wyeliminować zmarszczki.

Wielu pacjentów, którzy dokonali tej procedury wyjaśnia swoją decyzję obecności estetycznego problemu. Ich mięśnie twarzy były tak przeciążone, że istnieją trudności w komunikacji. Wydawało się, że ten człowiek był stale ponury i nieszczęśliwy.

Dla wielu ludzi, pojawiają się pierwsze zmarszczki w młodym wieku. Są one wynikiem stresu emocjonalnego i aktywnych mimiki. To ciekawe, że ludzie cierpią z powodu tego problemu znacznie częściej niż kobiety.

Ponadto, istniejące ludzka nerwowa napięcie i mimowolne skurcze mięśni na powierzchni staje się przyczyną bólu głowy. A to z kolei powoduje rozwój chorób neurologicznych. W tym przypadku, toksyna botulinowa dostaje informacje zwrotne nie tylko jako kosmetyk, ale również jako środek leczniczy.

Dlatego produkty na bazie tej substancji jest używany w dwóch obszarach. Pierwszy z nich – kosmetyki, a drugi – neurologicznym. I w tym, iw innych toksyny botulinowej jest z powodzeniem stosowany. Recenzje w neurologii powiedzieć, że z pomocą funduszy na podstawie trucizn organicznych wyeliminować chorób takich jak porażenie spastyczne, kręcz szyi, skurcze mięśni twarzy etc.

Co do kosmetyków, nie jest toksyna botulinowa znajduje zastosowanie w następujących przypadkach:

– wyeliminowanie zmarszczki na twarzy, które są wokół oka, na czole, a w obszarze pomiędzy rzęs;
– marszczyć nosowo-wargowych w obszarze trójkąta;
– wyeliminowanie uśmiechu dziąseł;
– zwalczanie pocenie;
– szelki opadające kąciki ust i brwi.

w miejscu wstrzyknięcia

W jakich obszarach Estheticians toksyny botulinowej zastrzyki? Eksperci gości powiedzieć, że wprowadzenie leku powinna być wykonywana w tych mięśni twarzy, które są odpowiedzialne za pojawienie się zmarszczek. Prowadzi to do czasowego paraliżu, co skutkuje wyrównanym ulgi skóry. Czas trwania zależy od pożądanego efektu i od jednostki dawki. Ten stan trwa od sześciu miesięcy do roku.

W innych obszarach, co robić zastrzyki toksyny botulinowej Estheticians? Eksperci twierdzą, że gości na windę czoło i bardziej otwartym widokiem zastrzyki wykonywane są bezpośrednio na czole. Po tej procedurze, dana osoba nie może gromadzić się w fałdach skórnych i dezaprobatą. Efekt ten jest możliwy przez blokowanie aktywności mięśnia frontalis.

Także eksperci, którzy są zaznajomieni z mechaniki mięśni twarzy i anatomii twarzy, korygując niektóre ze zmian związanych ze starzeniem się i opadające kąciki warg leków, które zawierają toksyny botulinowej. Liczba kosmetyczek i pacjenci mówią wysoką skuteczność zabiegu.

Z pomocą iniekcji toksyny botulinowej jest korygowane i problem taki jak dziąsła uśmiechem. Wcześniej może być rozwiązany tylko przy użyciu operacji. Dziąseł uśmiech znika po kilku wstrzyknięciach mięśnia który podnosi górną wargę.

Surowce

W jakiej formie znajduje swoje zastosowanie w kosmetycznym toksyny botulinowej? Liczba specjaliści potwierdzają, że dzisiaj w naszym kraju zostały zarejestrowane i dopuszczone do dyspozycji cztery rodzaje środków zawierających tę substancję toksyczną. Ich lista obejmuje:

1. „Botox”, wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych.
2. "Dysport" (Wielka Brytania i Francja).
3. "Kseomin" (Niemcy).
4. "Lantoks" (Chiny).

Wszystkie te leki, mimo że uważany analogów, mają inny skład, działanie i zastosowanie algorytmu. W związku z tym wybór żądanej dawki powinny być przeprowadzane przez specjalistę, który będzie prawidłowo rozpuszczenia leku zgodnie z załączonymi instrukcjami. Rozważmy narzędzi wymienionych powyżej w sposób bardziej szczegółowy.

"Botox"

Informacje zwrotne od kosmetyczki, jest to najbardziej popularny lek u pacjentów. Jej aktywny składnik jest oczyszczona toksyna botulinowa A, który działa wspólnie z albuminą surowicy. Wynik po zastosowaniu leku widać po siedmiu dniach. Efekt utrzymuje się przez sześć do ośmiu miesięcy. Zastrzyki „Botox” leków, które blokują impulsy nerwowe, robić domięśniowo, zwykle bez znieczulenia. Główną różnicą pomiędzy pomocą niepowtarzalnej jest duży rozmiar cząsteczkowy. Wynika to z tego leku ma działanie kierunkowego i wydalana z organizmu przez długi czas. Estheticians użyć „BOTOX” dla korekty strefy czoło, oczy i brwi. uwalnianiu leku – proszek. Bezpośrednio przed użyciem rozcieńcza się specjalista w pożądanym stężeniu.

"Dysport"

Stosunkowo niedawno pojawiły się nowe narzędzie na rynku, który umożliwia stosowanie toksyny botulinowej w kosmetologii. Eksperci gości, że lek „Dysport” mniej niż „Botox”, stężenie organicznej trucizny.

Ponadto środek ten ma małą masę cząsteczkową i są w stanie przenikać do tkanki umieszczoną w sąsiedztwie potraktowanych mięśni. Kosmetologów powiedzieć, że ta właściwość jest główną wadą tego leku, ponieważ czasami prowadzi do negatywnych konsekwencji w postaci asymetrii twarzy.

"Kseomin"

Lek ten w swojej kategorii jest jednym z najbezpieczniejszych środków. Główna różnica w ich analogów jest wysoki stopień oczyszczenia białka. Funkcja ta eliminuje możliwość wystąpienia reakcji alergicznych i zmniejszyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Co ciekawe, lek „Kseomin” szybciej działający „Botox”. Ponadto, jego wpływ na mięśnie selektywnie, zachowując w ten sposób żywe wyrażeń twarzowego.

"Lantoks"

Podstawą tego leku zawiera neurotoksyny, że oczyszcza się i stabilizowany żelatyną. Taka konstrukcja przyczynia się do zachowania aktywności biologicznej przez długi czas. Wynikiem wpływu chińskiego producenta leku widać szybciej niż „boteks”. Ponadto trwa dłużej (do roku).

Które narzędzie jest najlepsza?

Oczywiście, głównym przedmiotem troski dla pacjentów, dla wyboru pożądanego leku. Niektóre z nich wolą?

Informacje zwrotne od kosmetyczki, jednoznaczna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie. Po tym wszystkim, ciało ludzkie jest tak indywidualna, że porównać działanie leku w różnych pacjentów po prostu niemożliwe.

Więc wybór środków koniecznych powierzyć doświadczonym kosmetyczka, który będzie wybrać najlepszą opcję w zależności od zadania i cech pacjenta.

Przeciwwskazania

Czy wszystkie toksyny botulinowej jest pokazany w kosmetologii? Opinie i przeciwwskazania dotyczące ograniczeniom, które są obecne w kompozycjach zawierających substancję do kompozycji. Tak więc, środki przeciw starzeniu się iniekcje nie w przypadku:

– występuje nadwrażliwość składniki agenta;
– skłonność do reakcji alergicznych;
– istniejące zaburzenia krzepnięcia krwi;
– miastenia gravis i zespół miasteniczny;
– rak;
– zaburzenia psychiczne;
– ostre choroby zakaźne;
– stosuje niektóre leki (miarelaksantov antybiotyków);
– wysoka krótkowzroczność;
– nadużywanie alkoholu.

Pacjenci, którzy zdecydowali się przeprowadzić procedurę, użytkownik musi przejść pełne badanie i skonsultować się z lekarzem i innych specjalistów. I tylko w przypadku braku nieprawidłowości, które uniemożliwiają zastrzyk, to będzie można iść do kosmetyczki. Specjalista powie szczegółowo o tym, jak procedura zostanie przeprowadzona, i wybrać najlepszą opcję leku.

Przygotowanie do wstrzykiwań

Co należy zrobić, zanim zostaną one wykonane iniekcje toksyny botulinowej? Liczba kosmetologów powiedzieć, że dla uzyskania maksymalnej wydajności i bezpieczeństwa procedury jednego dnia przed podaniem iniekcji pacjent nie powinien brać alkoholu i ćwiczenia. Już na pierwszej konsultacji, lekarz zadecyduje, gdzie są zmarszczki. Specjalista wynik głównym punktem oddziaływania, jak wybrać odpowiedni lek i obliczyć wymaganą dawkę.

wykonywanie procedur

Bezpośrednio przed podaniem toksyny botulinowej do pacjenta jest konieczne, aby usunąć makijaż, oczyścić twarz i usunąć włosy pod czapkę. W razie potrzeby lekarz może stosować znieczulenie miejscowe w postaci kremu znieczulającego. Następnie na skórę w miejscu wtrysku przetarto alkoholem i suszy. Do zabiegu pacjent powinien wziąć accumbency lub siedzącej.

Ponadto, uprzednio wyznaczonego miejsca przez cienką igłę z lekarz wkłada toksyny jadu kiełbasianego. W ten sposób, lekarz kolejno obróbce całej powierzchni problem. Zabieg trwa 20-30 minut. Końcowy etap polega na leczeniu miejsc iniekcji roztworem antyseptycznym.
Iniekcje toksyny botulinowej są w większości pozytywne opinie (zdjęcia przed i po patrz poniżej).

Ale mimo to, przez kolejną godzinę pacjent jest pod nadzorem kosmetologów. Ma to na celu zapewnienie terminowego pomocy w razie niepożądanych powikłań (np reakcje alergiczne).

po zabiegu

Istnieją pewne zalecenia. Muszą stosować się do pacjenta, który był kosmetyczka toksyna botulinowa stosowana do twarzy. Eksperci twierdzą, że gości, aby wyeliminować ewentualne obrzęki i zaczerwienienia w leczonym obszarze muszą być stosowane do tego obszaru zimny kompres.

Czasami procedura, pozostawić negatywne opinie i zdjęcia. Toksyna botulinowa u niektórych pacjentów spowodowała pewne komplikacje, takie jak asymetria twarzy, pojawienie się chrypka w głosie, etc. Jednak wszystkie te efekty są tymczasowe i znikają w ciągu krótkiego okresu czasu. Nie trzeba wykonać następujące czynności w celu zapobieżenia powikłaniom:

– zmarszczka i miech 30 minut po zabiegu;
– dotknąć miejscu wstrzyknięcia;
– odchylić do dołu, podnosić ciężary lub wykonywania przez dwa dni.

Alternative "BOTOX"

Na dzisiejszym rynku produktów kosmetycznych popularne wśród klientów z toksyny botulinowej w surowicy Bodyton. Opinie użytkowników powiedzieć, że ten produkt jest świetną alternatywą dla zastrzyków „Botox”.

Serum jest przeznaczone do użytku na zewnątrz i jest w stanie aktywnie walczyć zmarszczek mimicznych. Zatem pozytywna surowica jest przygotowana z opinii toksyny botulinowej, ponieważ eliminuje fałdów nosowo-wargowych i wygładza zmarszczki na nosie, na czole i wokół oczu.

W ramach tego unikalnego produktu, oprócz toksyny botulinowej są składnikami, takimi jak woda, fuleren i hialuronianu i alginian sodu, hydroksyetyloceluloza i kwas mlekowy, aminokwasy i kompleksu nipagard CG.

Krem do skóry młodzieńczej

narzędzia wyszukiwania, podobne zastrzyki piękna, ale nie wymagają operacji, naukowcy wzięli około dziesięciu lat temu. Wynikiem ich pracy było stworzenie kosmetyków, w tym kremy, które zawierają toksyny botulinowej. Stosując miejscowo, które są w stanie zablokować neutron, które odbywają się w lokalnych miejscach.

Taki zawierający toksynę botulinową w swoich opiniach skład śmietany otrzymała tylko pozytywne. Rzeczywiście, w przeciwieństwie do iniekcji, nie ma działania niepożądane, takie jak uszkodzenia nerwów, krwiak lub spływanie asymetrii twarzy, itp

Należy jednak pamiętać, że wynik za pomocą kremu nie występuje natychmiast. To musi poczekać miesiąc lub sześć tygodni. Ważne jest, aby zastosować narzędzie na codzień przynajmniej dwukrotnie.

Po ukończeniu kursu wizualny efekt odmłodzenia trwa sześć miesięcy. Jednak czas w każdej osoby i zależy od stanu skóry i indywidualnego postrzegania ciała oznacza składniki.

Informacje zwrotne od kosmetyczki, krem z toksyny botulinowej odmłodzić skórę. Jednak oni nie mają wpływu na mimikę i umożliwić osobie utrzymać naturalność. Substancje czynne należące do zasobów z efektem „BOTOX” działają jako mięśni twarzy i skóry. To może znacznie poprawić kondycję naskórka. Główną wadą tego kremu jest jego cena. Jeden mały słoik kosztuje tyle samo co odmładzające wstrzyknięciu leku w czoło.