199 Shares 6496 views

Wybór antyperspiranty pachy

Osoba jest bardzo ważne, aby zrozumieć, że pot jest naturalną ewolucją skóry. Wspomaga równowagę wodną organizmu i zapobiega przed przegrzaniem. Dlatego przede wszystkim, powinniśmy zastanowić się, jak zneutralizować zapach potu pod pachami.

Antyperspiranty i dezodoranty

Aby rozpocząć, należy udać się do sklepu dla antyperspirant. W strukturze są cynku i glinu, które sprawiają, że gruczoły potowe są mniej. Dlatego po użyciu ilość krwawienia w skórze zmniejsza się. Jednakże takie środki potu pod pachami nie neutralizują zapach i po prostu zablokować funkcję wydalniczy. Dlatego trzeba z nich korzystać w godzinach porannych, przed wyjściem. A kiedy człowiek jest już pocenie się, korzystanie z nich nie ma sensu. Dezodoranty walczą go z nieprzyjemnym zapachem. Takie poceniu pachy mieć różne formy. Trzeba je wybrać w zależności od rodzaju skóry. Niektórzy ludzie wybierają dla siebie zwykłych spraye. Ale składają się one z alkoholem i jest bardzo drażniący dla skóry, ponieważ jest zbyt wrażliwy na tym obszarze. Ludzie, którzy mają takie problemy, to lepiej kupić żel, krem talku lub dezodorantu. Zawierają one żadnego alkoholu i mają one bardzo łagodne działanie na skórę.

Mamy do czynienia z problemami w organizmie

Jeśli jesteś zainteresowany antyperspiranty pachy, wtedy daje wiele kłopotów już. Oznacza to, że organizm nie jest tak dobrze. Sam pot jest zwykła woda, która nie ma ani smaku, ani zapachu. I nieprzyjemny zapach wskazuje na silną żużla ciała. Jeśli ten problem stał się stałym dla Ciebie, skonsultować się ze specjalistą. To pomoże Ci zrozumieć sytuację i ustalić, co oznacza potu pod pachami pasuje do ciebie.

Zanurz się w ludowych środków zaradczych

Problem ten można rozwiązać na własną rękę w domu nikomu. Masz już dość potu pod pachami? ludowym – wywar z kory dębu – pomaga radzić sobie z tym problemem. Odbiór gdzieś 50 g kory dębu, wlać ją litrem gorącej wody i ustawić wszystko na ogień. Gotować przez 30 minut. Po dobrym szczepu przez gazę, składany wiele razy, a gdy brzeczka schłodzeniu – jest gotowy do użycia. Wytrzyj je regularnie usterek plamy. Jest wystarczająco skuteczne i ocet i czarna herbata. Takie środki mogą nie tylko smarować obszar pod pachami, ale nogi, ponieważ nie zawsze mają przyjemny zapach. W tym celu, doskonały napar z mięty. Jest gotowane i używany jak dąb. Nawet w starożytności wykorzystywane jako mocny napar herbaty grzyba. Aby rozpocząć, należy wziąć kąpiel lub prysznic, dobry moczyć w naparze z ręcznikiem i zacząć wycierać im te obszary, które przeszkadza. Jednak oprócz cokolwiek innego, nie powinniśmy zapominać o podstawowych zasad. W gorącym sezonie, spróbuj dać pierwszeństwo naturalnych tkanin. Przebrać tak często, jak to możliwe. Nie trzeba używać dużo gorących lub napojów gazowanych. Wyeliminować ostre i pikantne jedzenie, a wtedy problem będzie pocić się martwić o wiele mniej.