255 Shares 7720 views

Jak zapobiegać i jak się pozbyć rozstępów

Wszelkie przyszła matka w czasie ciąży narażone na wiele obaw. Jeden z nich – utrata urody, związane przede wszystkim z możliwością powstawania rozstępów na skórze. Ich wygląd jest każda kobieta daje dużo smutku. Paski te nie są nawet urządzić wspaniałą figurę przed nimi trudne do czynienia ze środków ludowej lub specjalnych kremów. Równomierna opalenizna pozostaje na białe pasy na brzuchu i udach i nie można ich zamaskować. Dlatego wszystkie kobiety zainteresowane o problemie, jak pozbyć się rozstępów.

Głównymi ofiarami są kobiety rozstępów. Różnych przyczyn otyłości, ciąża, dojrzewanie, leczenia środkami hormonalnymi powodować hormonalnej tła. Zmiany te prowadzą do zmian w grubości skóry, która w niektórych miejscach staje się bardzo cienka. Wewnątrz tkanki skóry wyrwanych włókien elastyny i kolagenu, te nieciągłości zarubtsovyvayutsya i zastąpienie ich przez tkankę łączną. U ludzi, to tkanka nazywane są rozstępy. W praktyce, blizny, ale są one zlokalizowane w skórze, a nie na jego powierzchni.

Mimo, że zagrożenia dla zdrowia nie są rozciąganie, prawie wszystkie kobiety są zaniepokojeni, jak usunąć rozstępy. Przede wszystkim, każda kobieta, zwłaszcza jeśli planuje drastycznie schudnąć lub zajść w ciążę, próbując zapobiec pojawieniu się rozstępów na ciele. W związku z tym, że skóra jest stosowana do klatki piersiowej i brzucha specjalnych kosmetyków. Uważa się, że jeśli zawierają ekstrakty z kasztanowca, rumianku, olejek z drzewa herbacianego i inne oleje naturalne, takie narzędzie pomaga zwiększenie elastyczności skóry i zapobiec jego przeprostu. To jest naprawdę?

Wiele zgłaszanych przypadków wskazują, że rozciąganie wystąpiło u kobiet, którzy próbowali wyobrazić sobie wszystkie sposoby zapobiegania im. I w tym samym czasie, kobiety, które nie myśleć o ratowaniu skóry, nawet po urodzeniu kilkorga dzieci miał na ciele żadnych rozstępów i nie zapytać se6e pytanie jak pozbyć się rozstępów. Odgrywa ważną rolę od indywidualnych możliwości organizmu oraz predyspozycje genetyczne. Jeśli matka i babka pojawiła rozstępy po ciąży, to na pewno będą, i ty.

Cokolwiek to było, sama w sobie nie znikną rozstępy i tak trzeba myśleć o tym, jak usunąć rozstępy. Jednym ze skutecznych sposobów walki z nimi jest peeling. Przez złuszczanie górnej warstwie skóry, jego powierzchnia jest dopasowana i przyspieszyć produkcję kolagenu i elastyny w środku. Podczas obierania ze względu na stres, który przeżywa skóry rozpoczyna się rozwój zemsty substancji biologicznie czynnych. Im głębsza skórka jest zrobione, tym szybciej upgrade, ale ciało jest pod więcej stresu. Aby ustalić, jak pozbyć się rozstępów za pomocą peelingu, trzeba ustalić, jaki rodzaj peelingu pasuje Ci więcej, gdyż każdy peeling, nawet powierzchowne mechaniczny uszkodzić skóry. Peeling chemiczny i rodzaje skóry laserowe powoduje głębsze obrażenia.

Innym sposobem, aby ustalić, jak pozbyć się rozstępów – mezoterapii. Jest przeprowadzenia mikroiniekcji specjalne koktajle pod skórę w obszarach rozstępów. Dokładny skład koktajlu do iniekcji wybranych ściśle indywidualnie. Mezoterapia ale nie jest, co do zasady, niezależnej procedury, a to często jest używany do skórki lub po nim. Wymagana ilość zabiegów jest dobierana w zależności od liczby rozstępów i wieku kobiety. Zazwyczaj trwa to od 5 do 15 zastrzyków w ciągu 10 dni. Małe i świeże rozstępy mogą być usunięte z folią z wodorostów, które stosowane są do korpusu w postaci zawiesiny i pacjenta przez 30-60 minut owinięte kocem cieplnej. Aby osiągnąć ten efekt zazwyczaj wystarcza od 6 do 12 zabiegów. Najbardziej istotnym i skutecznym sposobem usuwania rozstępów – do chirurgii plastycznej, ale jest to dość poważna ingerencja w organizm kobiety, w którym wielu możliwych powikłań.