331 Shares 1951 views

Korektory sieciowania: jak korzystać?

Reticulation korektora przeznaczony do usuwania małych niedoskonałości, nadając jej blask i świeżość. Nic dziwnego, że każda dziewczyna chce wyglądać jak królowa iw pracy iw domu. Co przyczynia się do przywrócenia skórze? Prawidłowe odżywianie oraz zabiegi kosmetyczne. Jednak proces ten trwa bardzo długo, natomiast korektor reticulation pozwala dać zmierzyć się doskonały widok na kilka sekund!


Co palety wybrać?

Odpowiedź na to pytanie zależy od preferencji każdej dziewczynki. Na przykład, korektory związane z siecią MAC – to profesjonalne kosmetyki. Obejmuje ona 15 najczęstszych kolorach, które są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry. Mimo że jego koszt jest stosunkowo wysoki, nie ma wątpliwości.

Jest więcej opcji budżet: Korektory związane z siecią Catrice Allround. Obejmuje ona 5 podstawowych kolorach: zielony, różowy, brązowy, beżowy i jasny beż. Te związane z siecią korektory, recenzje z których większość z nich są pozytywne, pomimo niskiej ceny, jest w stanie spełnić oczekiwania kobiet.

Jak korzystać z palety kolorów?

Reticulation equalizer – jeden z głównych elementów kobiecego skazy obrazu – jest w twoich rękach. To narzędzie – Asystent głównym sojusznikiem w walce o trudnej do osiągnięcia ideału piękna. Ale jak używać mozaikowe korektorów?

Istnieje mozaikę i trzy, a pięć i piętnaście odcienie. Jak można dowiedzieć się, jaki kolor do każdego obszaru twarzy zastosować? Reticulation korektor działa na tych samych zasadach, które kierują nas po zmieszaniu farby w szkole: jeśli mix żółty i zielony, niebieski obracać.

Fioletowy i niebieski

Lawendy, bzu, purpurowe kwiaty przeciwstawne żółty. Zdrowy blask i czystość skóry z piegami, lub taki, który ma odcień żółtawy, pomoże nadać korektora bzu. A brązowe plamy na skórze i ciemne kręgi pod oczami skutecznie wyeliminować fioletowy odcień korektora.

Aby wyeliminować cienie pod oczami jest idealnym środkiem fioletowy lub niebieski. Ten kolor jest najbardziej blisko do naturalnego odcienia skóry właściwej pod oczami. Ponadto, jest on również wyeliminować oznaki zmęczenia. Ponadto fioletowy kolor może maskować korektor podrażnienia skóry jest bardzo blada odcieniu.

żółty

Żółty korektor może maskować nieznaczne stłuczenia, siniaki lub sieć naczyń włosowatych na twarzy. Ten odcień jest idealny neutralizacji matowa i ziemista cera, które nadają skórze naturalne piękno. Ponadto, żółty korektor z gęstej fakturze może nawet ukryć wystające żyły i tatuaże! Profesjonalnych artystów makijażu często korzystają odcienie korektora jako bazę dla cieni.

różowy

Odśwież bladą skórę pomoże Ci korektora różowo. Ten rodzaj makijażu jest szczególnie popularny wśród dziewcząt – właściciele szarej skóry wokół oczu, które mogą być mylone z siniakami. Korektor różowe idealne panie z skóry tłustej, gdyż jest w stanie wyrównać sygnał i nadać świeżości i młodości.

niebieski

Z korektorem niebieski odcień można zneutralizować brązowo-pomarańczowy kolor. Więc jest idealny dla znamion kamuflażu, obfitych piegi, kręgi pod oczami i plamy starcze, a może też wyrównać żółtawy odcień skóry.

biały

Biały kolor korektor pomaga uporać się z łagodnym pigmentacji na skórze. Ponadto, jest on doskonale radzić sobie z piegami. Jednak należy pamiętać, że korektor białe nadają się tylko dziewczęta z ciepłym odcieniem skóry.

pomarańczowy

Pomarańczowy, łosoś i kolory moreli doskonale neutralizowane przez niebieskich i szarych odcieniach. Dlatego ten kolor korektor powinien być używany do maskowania kręgi pod oczami i siniaki na twarzy. Mieszaninę brązowy i pomarańczowy korektora mogą maskować tatuaż. Ważne jest, aby wyjaśnić, co oznacza, że jasny kolor marchewka nie nadaje się do każdego odcienia skóry.

zielony

Zielony lub miętowy kolor – jest przeciwieństwem czerwono. Dlatego za pomocą tego koloru korektor mogą skutecznie maskować pryszcze i zaczerwienienia na skórze drugiego. To narzędzie jest niezbędne, jeśli dziewczyna ma siateczkę naczyń włosowatych na twarzy – i to jest widoczne, gdy naczynia krwionośne znajdują się bardzo blisko powierzchni skóry. Korektor zielony – prawdziwym przyjacielem wszystkich kobiet i nastolatków z problemami skórnymi. Pozwoli to, aby czuć się pewnie w każdej sytuacji.

Korektory reticulation twarz

Jak korzystać z tego narzędzia? Porady i wskazówki.

 • Konieczne jest, aby dokładnie oczyścić skórę i powoduje jej lekki krem na dzień przez około 20 minut przed rozpoczęciem stosowania makijażu. Nawilżający musi być tak dobrana, że jest to konstrukcja lekka, nie pozostawiają śladów na twarzy tłustych i szybko wchłania. W przeciwnym razie będzie to konieczne, aby usunąć nadmiar kremu szmatką.
 • Wybór fundamentowych lub palety korektorów, nie jest konieczne, aby przetestować kolor na dłoni, jak kolor skóry w różnych częściach ciała może znacznie się różnić.
 • Zastosuj korektor do odpowiednich obszarów skóry i delikatnie wymieszać. Produkt kosmetyczny nie należy wcierać energicznie w głąb skóry: powinien ukryć obszar problemu, przechodząc na nią cienką warstwę.
 • Jeśli twoim celem – aby wyeliminować cienie pod oczami z płynnym korektorem, konieczne jest zastosowanie specjalnej szczotki. Dokonaj płynny ruch w kierunku zewnętrznego kącika oka do nosa. Lepiej nie być nakładany na korektor korektor: wystarczy lekko proszek niezbędną przestrzeń.

 • Jeśli makijaż zastosować tonalny fundacji i rumieniec, korektor należy wybrać podobną gęstość.
 • Jeśli używasz płynnego korektora, trzeba najpierw postawić się na jego twarzy, a następnie podstawę tonalną, bez rozciągania skóry jednocześnie delikatnie młotkiem to znaczy palców. Jeśli reticulation korektora typu suchego, a następnie przede wszystkim stosuje się fundament, a następnie przystąpić do korekty obszarów problemowych, a następnie cała twarz lekko puder.
 • W ciekłym korektor powodować niepożądane luźnego proszku. Ta kombinacja będzie podkreślać tylko wady skóry i sprawiają, że twarz poplamiona.
 • kolor żółty korektor będzie starannie zamaskować drobne zadrapania i blizny. Najwyżej będzie trzeba trochę proszku twarzy.
 • Jeśli potrzebujesz, aby ukryć drobnych oczkach zmarszczek, należy użyć korektora na bazie cieczy. Ale to produkt kosmetyczny nie powinien być gruby, bo kremowa konsystencja będzie akcentować tylko problem. Konieczne jest, aby wybrać ciecz koloru korektor światła, korzystnie z cząstek odbijających.

 • Minor zapalenie na jego twarzy doskonale maskują solidną zielony korektor w postaci ołówka. Na nim można zastosować fundament żółty odcień, który całkowicie neutralizuje kolor intruza na twarzy.
 • Jeśli twoim celem – w celu ukrycia lokalne obszary skóry, lepiej jest użyć korektora przerywana. To lepiej nie nadużywać Oznacza to, gdyż w przeciwnym razie możemy osiągnąć efekt nakrapiany twarzy, że jest mało prawdopodobne, aby dodać odwołanie.
 • Jeśli używasz suchego proszku tonu, korektor jest również konieczne, aby wybrać suche.
 • Główną zasadą każdej zabieg kosmetyczny – nie przesadzaj! Lepiej jest stosować niewielką ilość korektora, można używać go w dużych ilościach i tworzyć plamy na twarzy.